18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trybunał Konstytucyjny zalegalizował fotoradary..., ale...

ASAKKU • 2014-03-13, 09:11
Pewnie wielu z was, a szczególnie kierowcom, obił się o uszy news dotyczący
orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego w sprawie fotoradarów.
Wszystko niby pięknie, ładnie, w gazetach i mediach wskazują (sugerują) odbiorcom,
że niestety mamy przej***ne, ale... Znalazł się jeden prawnik-zapaleniec,
który przeanalizował całość orzeczenia TK w tej sprawie, którego treść prezentuję poniżej
8-)


Tekst wkleiłem w formie screenów, bo tak długiego materiału nie da się czytać na czarnym tle...

długie, ale myślę, że warto...






Źródło

de...........nt

2014-03-14, 21:58
@ FatboyFat

To zmienia postać rzeczy, zwracam honor.

Moja intencja była wynikiem tego, co jest widoczne na forum i chyba zgodzisz się, że (jak widać niesłusznie) jest to dość logiczna reakcja. Asakku zakłada temat, Ty wyzywasz go od sk***ysynów. Suche fakty, "szkiełko i oko", tym bardziej, że nikogo nie cytowałeś, tylko pisałeś "up" w w stosunku do autora poprzedniego posta (którym dla każdego - w tym i dla mnie - był A.).

Nawiązując do Twoich słów, faktycznie, Asakku tematu wkleił cytat z usuniętego posta - akurat w tym kontekście odnoszący się do ogółu sprawy, nie wpadłem na to, że na tym portalu są dzieci, które kasują posty po tym, jak nie dostaną piwa, albo spotkają się z jakąkolwiek krytyką, tym bardziej, że cytat mógł być zaczerpnięty zewsząd i odnosił się do tematu, jako zapytanie o uniknięcie kary (równie dobrze z innego tematu, wiadomości PW, itp).

Swoją drogą powinno się usunąć możliwość kasowania postów, normalny człowiek (nie będący tchórzem) nie wycofuje się ze swoich słów.

Wobec powyższych okoliczności niniejszym przepraszam Ciebie i Twoją Matkę za moje poprzednie słowa, aczkolwiek podkreślam, że sprawy nie byłoby, gdyby nie tchórzliwe i dziecinne kasowanie postów przez sadoli takich, jak blackpope.

Niestety, tacy właśnie niedojrzali sadole lubią puszczać brzydkie bąki, popsuć powietrze, a potem sami się ulotnić, siejąc ogólny zamęt.

ASAKKU

2014-03-14, 22:02
FatboyFat napisał/a:

Nazywanie skurywysynem człowieka


Powiem szczerze, że póki kogoś matki nie poznam, to nie wypada tak jego wyzywać, bardziej uprzejmie jest nazwać kogoś "sk***ielem" czy tak po prostu i po polsku "k***ą"... :mrgreen:

Extraordinary_Gentleman

2014-03-14, 22:10
ASAKKU napisał/a:


Sorry, ale przytaczając artykuł, nie znając elementarnych zasad prawa, to serio... nie chce mi się zwyczajnie odpisywać...


Zabawnym jest to że piszesz dużo, ale nie na temat. :D Chętnie posłucham nawet w 5 pkt/zdaniach jak widzisz uchylenie takiego mandatu i zwrot pieniędzy.

FatboyFat

2014-03-14, 22:42
deliriumpermanent, Spoko, piwko na zgodę, do mamy nie poleciałem, że ktoś tak napisał. A i mój błąd, że bez cytatu i moja nauczka na przyszłość. No i podziekowania dla ASAKKU, że mnie uratował i dał mi porządne alibi ;)

A wnosząc coś do tematu- Jeśli odmówi się wskazania sprawcy, a osoba, która prowadzi sprawę w Straży Miejskiej bądź Inspekcji Transportu Drogowego jednak rozpozna, że to właściciel prowadził, przyjmuje jego tłumaczenie, że nie wie kto to, nakłada karę za niewskazanie i przekazuje sprawę do Sądu, wskazując, że rozpoznał kierującego czy jakoś tak. Wówczas Sąd zwykle też rozpoznaje kto prowadził i dodatkowo nakłada na kombinatora grzywnę za popełnione wykroczenie. Wniosek? Chytry traci dwa razy.

tranzystor

2014-03-15, 08:33
Tak ciężko było przekopiować tekst, zamiast wpie**alania JPGów?