18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Try not to cry Alot ;)

xts • 2013-10-25, 08:12
Na Pejsbuku znalazłem ciekawą aluzję:



lecz riposta zakręciła mi łezkę w oku hehe



polslav

2013-10-25, 08:26
jakoś nie wzrusza mnie widok morderców z armii czerwonej

AgentGrzesiek

2013-10-25, 08:35
po ruskich to nawet ruskie nie płaczą
bo : "nas mnoga"

dominik_jachas

2013-10-25, 08:49
k***a, że go kręgosłup nie boli od tych medali...

graber

2013-10-25, 09:13
co za gówno

psiwytrysk

2013-10-25, 09:46
Czerwonoarmista z łezką w oku wspomina gwałty i kradzieże w Polszy.

lowi

2013-10-25, 14:41
wypieprzajcie z tym na kwejka

sługaSzatana

2013-10-25, 14:52
Dziadek przypomina, jak gwałcił i kradł razem z towarzyszami w Polsce i Niemczech. Stare dzieje.
A tak w ogóle to nie jest k***a kwejk!

sz...........an

2013-10-25, 15:00
armia czerwona mordercy itd. ale należy na to patrzeć z perspektywy braterstwa broni żołnierzy. :P

Kliper616

2013-10-25, 15:30
już to mnie bardziej rusza

xts

2013-10-25, 15:45
dobra kibice gimbusy patrioci nie posrajcie się z tym gwałceniem polek

diabelx_666

2013-10-25, 15:53
polslav , może Ciebie to nie wzrusza. bo jesteś poprostu kretynem. nie popieram ludzi którzy walczyli w złej sprawie, ale niektórzy z nich robili to co wg nich było dobre dla ich ojczyzny albo poprostu wypełniali swoje rozkazy. Ci ludzie też mieli na froncie przyjaciół, na których śmierć musieli patrzeć. Złych ludzi można podzielić na dwie kategorie. Tych którzy czynili zło nie będąc tego świadomym i tych którzy byli ch*jami z natury. nie bierzmy wszystkich pod jedną kreskę. sa małe wyjątki. a może Ty poprostu nikogo bliskiego nie straciłeś. ale dość tego emocjonalnego gówna.

mistrzns

2013-10-25, 16:01
ten całkiem na prawo przypomina nawet Tuska :D

oc...........an

2013-10-25, 16:21
@Polslav szkoda, że nie znasz historii i nie popierasz ludzi, którzy zginęli w liczbie 500 000 w walkach o oczyszczenie Polski z nazizmu. Tego samego nazizmu, który:
- więził w obozach i rozstrzeliwał POLSKICH żydów i ludzi im niesprzyjających
- więził elitę UJ
- bombardował Frampol w ramach ćwiczeń
- zabronił ślubu przed 25 rokiem życia (zmniejszenie przyrostu)
- odbierał na pomorzu dzieci matkom, bo miały blond włosy i można było je "przerobić" na aryjczyków
- dzień w dzień powtarzał, że Polacy to untermenchen.

500 000 zwykłych ludzi zginęło za Polskę i polaków, a ty masz czelność nazywać ich zbrodniarzami.

ch*j mnie obchodzi komuna i to co działo się w Polsce po wojnie, bo ten dziadek który jest na zdjęciu nie ma z tym nic wspólnego - on walczył za swój kraj, a ty śmieciu nazywasz go zbrodniarzem. Komuna to następstwo poj***nej polityki, a nie męstwa prostego człowieka. No ale niektórzy z was przyszli tutaj prosto z kibice.net i są tak miałcy intelektualnie, że dla was zwykły Wasyl który walczył bo niemce zabiły mu żonę i zgwałciły krowę (czy na odwrót) jest równy politykom i kolaborantom którzy wprowadzili komunę :roll:

A co do gwałtów to pie**olicie w ch*j - Niemcy gwałcili, Ruscy gwałcili, POLACY gwałcili, Brytole gwałcili, Amerykanie gwałcili. WSZYSCY k***A GWAŁCILI. ch*j, a nie argument, szczególnie na że na ziemiach Polskich gwałtów dokonywano na niesamowicie niską skalę, bo ok. 4%, ponieważ "oszczędzano" siły żołnierzy na Niemki :amused: . Niemcy też gwałciły, ale ich było mniej więc i gwałtów było mniej. A sowietów było w Polsce 10 000 000 więc i gwałtów będzie proporcjonalnie więcej. Gwałt to naturalne następstwo wojny i nawet dziś w Iraku czy Afganistanie zdarzają się nagminnie gwałty (choć coraz częściej na swoich z powodu większej ilości kobiet w formacjach wojskowych).

Na koniec chciałbym się zapytać część z was - jakie to uczucie pluć na komunę, a mieszkać w bloku, w mieszkaniu, które wasi rodzice dostali z przydziału? :P