18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Try not to cry Alot ;)

xts • 2013-10-25, 08:12
Na Pejsbuku znalazłem ciekawą aluzję:



lecz riposta zakręciła mi łezkę w oku hehe



Ba...........or

2013-10-25, 22:21
o nie, ten j***ny lewak dast devil przylazł i pie**oli znowu. nawet nie czytam tego co pisał ale peewnie o swoim dziadku nekrofilu z armii czerwonej z ktorego jest dumny jak dymał żołnierzy w kakao.

welbik

2013-10-25, 23:31
DUST DEVIL masz sto procent racji. Gwałty zdarzały się wszędzie. Nawet w ukochanym AK. I to na kobietach POLSKICH!. Znam relacje naocznych świadków takich zdarzeń. Pytanie czy to znaczy, że wszystkich z AK teraz należy zmieszać z błotem?

Banananator napisał/a:

o nie, ten j***ny lewak dast devil przylazł i pie**oli znowu. nawet nie czytam tego co pisał ale peewnie o swoim dziadku nekrofilu z armii czerwonej z ktorego jest dumny jak dymał żołnierzy w kakao.


Wypowiedź na poziomie. Błysnąłeś.

Al...........er

2013-10-26, 04:59
Szanuję DUSTa - w odróżnieniu od całej maści polactwa, robactwa i cebulactwa on ma własne zdanie a nie wyuczone formułki quasi-kibolowskie, podaje argumenty i mówi jak jest. No i nie boi się powiedzieć co uważa i przyjmuje na siebie cały ból dupska polaczków które pie**olą zasłyszane zwroty u swojego starego o tym jakie to ruskie były złe. Najlepsze jest to, że jego wypowiedz jako jedna z nielicznych ma sens - to jest chyba siła Lewicy nad prawicą (i dlaczego to Lewica rządzi całym światem) - "lewaki" w odróżnieniu od "prawaków" są wykształceni i podają argumenty i chętnie debatują. Natomiast prawaki, to, cytując Testo, w większości niedouczone sk***ysyny które mogą obciągać mojego pisiora (bez napletka).

A najbardziej rozpie**ala mnie to, że większość z was sp***olin pseudopatriotycznych nie zna nawet daty rozpoczęcia powstania Wielkopolskiego, ale do wrzeszczenia jacy to z was patrioci to jesteście pierwsi w kolejce :roll:


PS: "69 dni chwały" to ch*j i oszustwo i powinno to nazywać "69 dni dostawania wpie**olu od Niemców, niszczenia Warszawy i śmierci ludności cywilnej". Nawet nie próbujcie tego obalić!

tranzystor

2013-10-26, 09:41
polslav napisał/a:

jakoś nie wzrusza mnie widok morderców z armii czerwonej



A wzrusza cię widok morderców z amerykańskiej armii?

Veetoo

2013-10-26, 14:55
alien czy wszyscy z radomia są tacy popie**oleni? Po jaką cholerę wyjeżdżasz z tym postaniem wielkopolskim skoro dyskusja dotyczy drugiej wojny światowej?

Wypowiedź dusta ma sens? Po co jako kontrargument rzuca to oczyszczenie Polski z nazizmu jakby nasze "wyzwolenie" było dla nich priorytetem? Było tylko konsekwencją walki pomiędzy naszymi dwoma wrogami, niestety Polska ma takie położenie geograficzne jakie ma i takie są tego skutki. Ruskie NIGDY nie były nam narodem bratnim, ani przed, ani w trakcie, ani po drugiej wojnie światowej. Nie zamierzam nigdy gloryfikować sowietów, ani usprawiedliwiać ich czynów tylko dlatego, że byli biednymi wieśniakami siłą wcielonymi do armii czerwonej i aby odreagować musieli gwałcić, palić i mordować. Takie kretynizmy może tylko wygadywać sukinsyn bez kręgosłupa moralnego, wszyscy żołnierze na każdej wojnie tak robią więc jest to ok? Po jaką cholerę w ogóle usprawiedliwiać armię czerwoną?

Co do gwałtów przez niemców - było ich mniej też z tego powodu, że za takie coś niemiaszek stawał pod ścianą. Tak, pilnowali dyscypliny. Samowolkę karali, co innego jeśli był rozkaz. No nieważne, im też na pohybel.

tranzystor,

Do dupy wsadź sobie tego amerykanina.