18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Try not to cry Alot ;)

xts • 2013-10-25, 08:12
Na Pejsbuku znalazłem ciekawą aluzję:



lecz riposta zakręciła mi łezkę w oku hehe



gregor87

2013-10-25, 16:23
j***ć to i tą całą waszą polemikę na temat starych komuchów, czas zdychać k***y czerwone.

SharpSe

2013-10-25, 16:23
@polslav

Kretynski komentarz pod publiczke. Typowo gimbusiarskie zagranie.

xts

2013-10-25, 16:28
DUST DEVIL napisał/a:

.... Gwałt to naturalne następstwo wojny i nawet dziś w Iraku czy Afganistanie zdarzają się nagminnie gwałty (choć coraz częściej na swoich z powodu większej ilości kobiet w formacjach wojskowych).



nawet bym się zdziwił gdyby polscy żołnierze w takim iraku nie zrobili sobie siesty na jakiś tamtejszych kobietach lub dzieciach

DUST DEVIL napisał/a:



Na koniec chciałbym się zapytać część z was - jakie to uczucie pluć na komunę, a mieszkać w mieszkaniu w bloku w mieszkaniu, które wasi rodzice dostali z przydziału? :P



powinni teraz naliczyć im podatek od darowizny ;) byłby płacz i bieda

lisus

2013-10-25, 16:30
Bohaterska armia czerwona... jak ci podludze weszli do wsi niedaleko rodzinnej mojej babci i zobaczyli ze z kranu leci woda, to jeden z tych yntelygentów wziął leżący na podwórzy kran przytknął do ściany i nie rozumiał dlaczego z jego kranu nie leci woda. Pobrali jakiś rolników czy nawet ludzi zza Uralu do armii i mieli.

Inne ich bohaterskie czyny jak naj***ni próbowali się przebić przez Odrę ( chyba, albo jakąś inną rzekę koło niej) wpław będąc pod ostrzałem ciężkiej broni to rzeka zmieniła kolor na czerwony.

oc...........an

2013-10-25, 16:38
lisus, super argumenty k***o! Pod koniec wojny coraz więcej ludzi w RKKA było z dalekiego wschodu i Syberii więc co się dziwisz? Wielu dziwiło się, że jest biały chleb (co ciekawe dziś to Polacy dziwią się jak widzą prawdziwy ukraiński czarny chleb z rodzynkami) bo pochodzili z rejonów gdzie pszenica nie była uprawiana.

>sugerowanie, że jakiś incydent z pijanymi ruskami to idealny argument na obalenie tezy o bohaterstwie prostego żołnierza

o k***a, ale skisłem :D

Tassadar

2013-10-25, 16:41
Co, starych komuchów z którymi razem przewracali na bok całe kraje mu żal? Stare dobre czasy kiedy wszyscy wszystko mogli za wyjątkiem ludzi na których kładziony był wielki ch....

lisus

2013-10-25, 16:51
DUST DEVIL aż tyle ty i twoja rodzina zawdzięczacie komunistom i papie towarzyszowi, że tak zaciekle bronisz swoich?

PilotOdTelewizora

2013-10-25, 17:07
A ja popieram DUST DEVIL. Chłopi w armi czerwonej często mieli szczątkowe pojęcie o komuniźmie, a za przeciwstawienie się swoim dowódcom kara była zazwyczaj jedna. Żołnierz prosty człowiek... pod władzą napoleona polskie oddziały święte nie były.

oc...........an

2013-10-25, 17:14
lisus napisał/a:

DUST DEVIL aż tyle ty i twoja rodzina zawdzięczacie komunistom i papie towarzyszowi, że tak zaciekle bronisz swoich?



nic nie zawdzięczamy komunie. Na odwrót - babcia, która była prawnikiem żyje teraz w biedzie i jej pomagamy, podczas gdy robol w Niemczech na emeryturze zwiedza świat. Samo to, że wyjechałem za granicę musi już coś mówić. Krytykuję sowietów za Katynie czy inne polowania na wyklętych, ale nienawidzę, kiedy ktoś bierze parę przykładów i stereotypów z brzegu i na podstawie ich wysuwa wnioski i wszystkich bierze jedną miarką.

Eth

2013-10-25, 17:19
@DUST DEVIL

Przepraszam, ale czy te k***y czasem nie najechaly naszego kraju w '39 razem ze szkopami?
Zgineli na terenie Polski, ale nie za Polske, nie pie**ol.
Jebac czerwona holote i takich jak ty.


BDrummer

2013-10-25, 17:33
zaczynam czytac jakiś komentarz w połowie, i już wiem ze napisał go dust devil, nadworny obrońca czerwonych sk***ieli

JURIJ_77

2013-10-25, 18:00
@DUST DEVIL

przestań, to nie ma sensu ... niech wszyscy dalej myślą, że AK samo wygrało by wojnę, a Cichociemni by im w tym pomogli. ch*j, nikt już nie pamięta, jak Polacy "wyzwalali" Moskwę i w jaki sposób się tam "rozmnażali" na początku XVIIw., i niech dalej wmawiają sobie, że to Ruscy całą nienawiść zaczęli ... no ale przecież to było dawno i się nie liczy :)

KuroNoTenshi92

2013-10-25, 18:45
Wszyscy Debile up

Wytłumaczcie mi poprawnie politycznie nie wykształceni internauci. Co takiego dobrego zaprowadziła armia radziecka na ziemiach polskich?

Może to ja taki głupi jestem, ale nie znam na to pytanie odpowiedzi.
Mogę się za to powołać się na niezliczoną ilość faktów (książek, relacji świadków i kronik filmowych) ile to złego Armia Czerwona przyniosła II RP.

DEBILOM co piszą o poświęceniu czerwonoarmistów NAKAZUJE zapoznać się z filmem pt "Marsz Wyzwolicieli" jest on dostępny na YT i nawet już był wstawiany na sadola.

Poczęstował bym was niezliczoną ilością przekleństw lewusy, ale to tak jak nazywanie klauna klaunem.

Dlatego na zakończenie dam wam cytat mojego dziadka:

"Ci ze wschodu byli gorsi"


Młynarz2033

2013-10-25, 19:48
@DUST No widzisz, znów się rozpisałeś ale nikt cię nie rozumie. Nie rozumieją że zwykły żołnierz radziecki miał do gadania jak napadali na Polskę w 39'. Nie rozumieją że pół miliona żołnierzy radzieckich poległo na polskich terytoriach. Komunizm to rzecz zła jest , ale czemu oceniacie miarą jednostek wszystkich? Ci ludzie często wbrew swojej woli walczyli przeciw nazistom , umierali jak muchy. A to że gwałcili na wojnie to niestety ale rzecz naturalna.
Proszę was , nie oceniajcie zwykłego Iwana miarą oficerów NKWD itd.
A co do mojej rodziny to babcia opowiadała że jak sowieci wracali już do siebie to zatrzymali się u niej i pogadali , tak po prostu. Nie zgwałcili , nie ograbili.
Cóż , gimby dalej będą twierdzić że wszyscy żołnierze armii czerwonej to nie-ludzie :roll:

Veetoo

2013-10-25, 20:21
DUST DEVIL napisał/a:


Na koniec chciałbym się zapytać część z was - jakie to uczucie pluć na komunę, a mieszkać w bloku, w mieszkaniu, które wasi rodzice dostali z przydziału? :P



Mieszkałem we Wrocławiu w kamienicy zbudowanej za hitlera, mam mu być wdzięczny?

Moja rodzina pochodzi z terenów, które od 1921 roku są w granicach Polski, 100 metrów od mojego domu przebiegała granica polsko-niemiecka (choć to może bez znaczenia). Dużo się nasłuchałem o niemcach, czerwonoarmistach, przesiedleńcach zza Buga itd. Najwięcej złego właśnie o czerwonych zwłaszcza o drugiej fali po tym jak przeszedł już front, bydło i śmiecie. Wielcy mi wyzwoliciele.

Komuchu