18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Trolling policji

MrYeni • 2013-06-21, 20:56
Ostatnio mojemu ojcu wyszedł niezły trolling policjantów. Jechał jak zawsze bez zapiętych pasów i w pewnym momencie minął się z niebieskimi. Te cwaniaczki zauważyły, nawróciły (co tata zauważył i zapiął pasy) no i standardowo - kogucik, lizaczek i na przystanek zjazd. I tutaj rozmowa:
- Dzieńdobry, aspirant Józek Nowak komenda wojewódzka policji w Rzeszowie. Panie kierowco powodem kontroli jest brak zapiętych pasów.
- Ale jak to? Przecież mam zapięte.
- Panie kierowco, wraz z partnerem widzieliśmy że Pan nie miał, więc nie oszukujmy się.
- Panie władzo, ten samochód (a jest to praktycznie nowy samochód z 2012r. ) ma system który nie pozwala na zapłon bez zapiętych pasów. Zademonstruje.
I w tym momencie tata wypiął pas i bez naciśnięcia na sprzęgło kliknął guziczek START. Auto oczywiście nie odpaliło. Podejście drugie z zapiętym pasek. Wciśnięte sprzęgło, zapłon - samochód odpala. :D
- Widzi Pan?
Policjant nie wie co zrobić, zwątpił, szczena opadła.
- Proszę jechać, szerokości.


Także drodzy sadole, jak widać na naszym przykładzie, można łatwo wybrnąć z sytuacji gdy lubicie jeździć bez pasów w razie ewentualnej kontroli, choć apeluje - dbajcie o bezpieczeństwo i zapinajcie pasy! :P

Tradyt

2013-06-21, 21:18
Przyznaj się chciałeś się pochwalić furą starego :)

borisklinga

2013-06-21, 21:25
tez sie zastanawiam o co mu chodziło

pochwalic sie furą czy nieodpowiedzialnym ojcem j***nym piratem drogowym

teraz idzcie grzecznie na najblizszy komisariat i sie przyznajcie do popelnionego wykroczenia + oszustwo funkcjonariusza na służbie

pełniacego swoje obowiązki

KlinikaAborcyjna

2013-06-21, 21:33
up
młody co masz taki ból dupy o te niezapięte pasy?
Niezapięcie pasów nie robi z nikogo pirata drogowego , no ale takie bałwany jak ty to chodziły by zimą w klapkach "kubota" gdyby przepisy drogowe tak kazały .

MrYeni

2013-06-21, 21:42
borisklinga, pozdrawiam mobilke jeżdzącą równe 50km/h w mieście. załóż sobie pajacu elektroniczny ograniczek żebyś nie złamał czasem ograniczeń.

bz...........ue

2013-06-21, 21:43
To ile Ty masz lat, że tata wozi Cię samochodem do gimnazjum ? ;P

MrYeni

2013-06-21, 21:49
@up, Twoje staranie się być śmiesznym wcale takim nie jest, jest wręcz żałosne ;)

Ko...........ey

2013-06-21, 22:44
Ja pie**olę, k***a mać. Co jest do ch*ja. Czy do każdego tematu musi się teraz podpiąć wianuszek j***nych hejterów? Że gimbaza, że burżuazja. Rozumiem krytykę ciapatych itd, bo przecież to niegdyś istota funkcjonowania tego portalu, ale k***a, skąd ta j***na yafudowa moda na wyzywanie wszystkiego jak leci, gość chciał opowiedzieć tylko własną, krótką historię, a wy twierdzicie, że wiecie ile ma lat, gdzie mieszka i jest tępym ch*jem. Pragnę zasponsorować paniom cysternę maści na ból dupy, byleby tylko nie zaśmiecać tematów.
Post nie miał na celu obrazy jednostki, troszeczkę czepia się tylko grupy społecznej utrudniającej korzystanie z serwisu.

Black-Sheep

2013-06-21, 23:00
Kto nie chce niech pasów nie zapina, średnia inteligencja na świecie na pewno od tego wzrośnie. :)

kkubam

2013-06-21, 23:13
M.in. niejaki jegomość JKM propagował kiedyś nachalnie jazdę bez pasów.

Ale jak taki jeden cymbał z drugim szpanuje niezapiętymi pasami, to w razie dzwona JA (tak, pan płaci, pani płaci i tak, pan też płaci) płacę za leczenie takiego warzywa.

I niech mi nikt nie pie**oli, że zdarzały się cuda, że dzięki nie zapiętym pasom uratował ktoś życie wylatując przez szybę czy drzwi, bo to jest może promil przypadków, gdzie pasy uratowały komuś jego białe dupsko (o czarnych nie piszę, niech się rozpie**alają...)

Aha, i do tych, co zaraz wyskoczą, że jeżdżą tylko po mieście: przypie**ol, łosiu, w przeszkodę przy głupich 50 km/h bez pasów, to porozmawiamy, jak się obudzisz (może ok. 2028?)

Ba...........co

2013-06-22, 00:08
Odjebcie sie od gościa. Napisał co miał napisać a wy mu zaraz babke zgwałcicie i psa zjecie za ten post. Hejtery j***ne

Pszszemek

2013-06-22, 00:11
Ehh liczyłem że twój tata potrącił ciapatego mówiąc że to nie człowiek

Tamtaramtam

2013-06-22, 00:15
Jak dzwona przyjebiesz to jeszcze do fury nie wejdziesz a juz w pasach bedziesz siedzial

Dr.Mengele

2013-06-22, 01:32
Do czasu ! Wstaw foty jak twój stary pie**olnie w tira bez zapietych pasów, zobaczymy wtedy czy oszukał policjantów czy samego siebie