18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trofeum

lumeniak • 2024-04-01, 10:33
Przedwczoraj Panowie trafili na S10 w okolicy Stargardu jakąś sarnę i postanowili zachować trofeum. Materiał własny.


psyhepl

2024-04-01, 12:25
Con4terPro96 napisał/a:

jak mi kumpel który mieszka w głebokiej wsi opowiadał że wyskoczyła mu sarna i boom - ona zabita , samochód zniszczony ale chociaż zupa dobra - to mu wierzyć nie chciałem że serio sarnę tę zabrał do domu na zupę - tylko wział w całości do bagaznika , rozłozył siedzenia a nie rąbał siekierą - ale zupa podobno wyborna - szczególnie jak musisz za tę zupę 1,5k wyłożyć na mechanika (opel astra F 2000r)
PS. co ta baba się przypie**ala o to że "na policje" "straż leśna" itp - sami ją upolowali , sami ponieśli szkody - więc mają prawo w ramach zadość uczynienia sobie ją zabrać - jak to było w filmie pitbull "on to upolował, to jest jego - nie możesz mu go zabrać - on się może z tobą podzielić jak z przyjacielem ale to jego"



co Ty pie**olisz ?

takiego mięsa nie je się bez przebadania, kto niby tym typkom miałby to przebadać ? sanepid ?
to wywalili
A ten twój kumpel od zupy to jakiś debil

RobsoN

2024-04-01, 12:27
Anonimowyja napisał/a:

To jest wykroczenie za które grozi 5 do 30 dni lub grzywna od 20 do 5.000 złotych. Możliwa też jest nawiązka w wysokości do 1000 złotych na cel związany z ochroną zwierząt.
Biorąc pod uwagę okoliczności - odrąbanie łba i porzucenie truchła nie jestem pewien, czy gościowi nie zostaną postawione zarzuty z innych paragrafów, w tym kodeksu karnego - nie wiadomo bowiem, czy zwierzę w chwili dekapitacji żyło, czy było martwe - jeśli żyło, to dochodzi art. 35 kk i kara od 3 m-cy do 5 lat.



Dodaj jeszcze postój na trasie szybkiego ruchu…. jednak bliżej nam do wschodu a nie zachodu Europy. Polak, Rusek, Ukr, Bielaruś jak jeden brat. Mam nadzieję, że ten materiał się rozniesie i będzie należyta kara.

tajfunkanalia

2024-04-01, 12:29
Mentalność polskiego wieśniaka jest tragiczna.

JanJankowski

2024-04-01, 13:00
W du. Se wsadź te prawne notki
smc napisał/a:

Jeszcze dochodzi §86 87KW, to tak dla przypomnienia.


420710247365

2024-04-01, 13:06
Nie wiem po co ją rąbali, ja bym całą zabrał i dopiero w domu rozebrał.

jkllll485

2024-04-01, 13:12
Patrząc na nich oboje to by i oj***li by truchło które wprasowane by było w asfalt, jprd co za cebulaki...

dżonyłojlker

2024-04-01, 13:32
lumeniak napisał/a:

Materiał własny.



Mam nadzieję, że to tylko taki primaaprilisowy żart. Wiem, że siedzi tu cała masa zniewieściałych cip, ale w to nie uwierzę.

SkoPio1

2024-04-01, 13:34
jkllll485 napisał/a:

Patrząc na nich oboje



Który z tych facetów jest kobietą?

smc

2024-04-01, 13:41
JanJankowski napisał/a:

W du. Se wsadź te prawne notki




Ta wiedza kosztowała mnie 1500zł grzywny, ale dzielę się nią za darmo cymbale. Nie dziękuj.

Mirek19850509

2024-04-01, 13:50
Ale wysrywy lewaków , nie długo to sam sobie żyć zakażecie , wzięli łeb , truchło wywalili za barierki , udrażniając ruch z waszych podatków nie musiało przyjechać 10 osób straż eko policja karetka itp ,pas drogi nie był zamknięty na parę godzin itp ,samo dobro uczynili ,a za parę dni tylko szkielet zostanie pokarm dla ptaków gryzoni , owadów , tyle a baba z tym głosem przy sexie zajebiście wk***ia całą okolicę ,a i pokłócić się z taką , tragedia jazgot tragiczny , tylko żal chłopa

dżonyłojlker

2024-04-01, 14:03
Mirek19850509 napisał/a:

Ale wysrywy lewaków , nie długo to sam sobie żyć zakażecie , wzięli łeb , truchło wywalili za barierki , udrażniając ruch z waszych podatków nie musiało przyjechać 10 osób straż eko policja karetka itp ,pas drogi nie był zamknięty na parę godzin itp ,samo dobro uczynili ,a za parę dni tylko szkielet zostanie pokarm dla ptaków gryzoni , owadów , tyle a baba z tym głosem przy sexie zajebiście wk***ia całą okolicę ,a i pokłócić się z taką , tragedia jazgot tragiczny , tylko żal chłopa



Najgorsze jest to, że w tle słychać jakichś "mężczyzn". k***a, stoją razem z tym skrzeczącym, lewackim gównem i nikt jej nie zaj***ł nawet płaskiego na otrzeźwienie.

francuz5555

2024-04-01, 14:34
psyhepl napisał/a:

co Ty pie**olisz ?
takiego mięsa nie je się bez przebadania, kto niby tym typkom miałby to przebadać ? sanepid ?
to wywalili
A ten twój kumpel od zupy to jakiś debil



Chciałeś zabłysnąć, a sam wyszedłeś na debila . Bada się mięso dzika

kobo7

2024-04-01, 14:39
Anonimowyja napisał/a:

To jest wykroczenie za które grozi 5 do 30 dni lub grzywna od 20 do 5.000 złotych. Możliwa też jest nawiązka w wysokości do 1000 złotych na cel związany z ochroną zwierząt.
Biorąc pod uwagę okoliczności - odrąbanie łba i porzucenie truchła nie jestem pewien, czy gościowi nie zostaną postawione zarzuty z innych paragrafów, w tym kodeksu karnego - nie wiadomo bowiem, czy zwierzę w chwili dekapitacji żyło, czy było martwe - jeśli żyło, to dochodzi art. 35 kk i kara od 3 m-cy do 5 lat.



Najpierw trzeba mu udowodnić, że żyło, a ich było dwóch. Na filmie nie widać nawet, czy to oni potrącili to zwierzę, w zasadzie widać tylko, że odrąbują głowę leżącego zwierzęcia, stoją w miejscu niedozwolonym i wyrzucają padlinę. Jeśli już to pewnie dostaną mandaty.

francuz5555 napisał/a:

Chciałeś zabłysnąć, a sam wyszedłeś na debila . Bada się mięso dzika



Mięso każdej dzikiej zwierzyny należy przebadać przed spożyciem. Badania prowadzą przeważnie Inspektoraty Weterynarii.

Mpp2007

2024-04-01, 14:47
Stali na pasie mięsnym. Szwedzki stół wersja rodzima.

Janko

2024-04-01, 14:55
RobsoN napisał/a:

Dodaj jeszcze postój na trasie szybkiego ruchu…. jednak bliżej nam do wschodu a nie zachodu Europy. Polak, Rusek, Ukr, Bielaruś jak jeden brat. Mam nadzieję, że ten materiał się rozniesie i będzie należyta kara.



Ja pie**olę mamy Milicjanta na Forum który szuka sprawiedliwości i karania naszych aktorów