18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trochę historii najnowszej, czyli ,,Okrągły stół"

Doktór • 2012-05-22, 23:22
Jako, że filmy historyczne są tutaj całkiem chodliwe, zapewne w myśl idei ,,Sadistic bawi i uczy" zamieszczam ciekawy reportaż zrealizowany przez TVP (!!!) pokazujący to co się działo ,,pod" znanym wszystkim okrągłym stołem.

Warto obejrzeć, szczególnie ze względu na ciężki do zakwestionowania obiektywizm materiału, komentarz znakomitych historyków i mało znane ujęcia. Pomaga to na pewno zrozumieć, dlaczego obecny aparat państwowy, jest tak przegniły, skorumpowany i bezkarny.








A na deser, jeżeli kogoś temat interesuje, parę słów więcej o Bolku:


vass

2012-10-12, 21:46
Slonx napisał/a:

@los gienadijos - k***a, co stek bzdur.
Jakoś ZSRR zbrojnie nie interweniował, kiedy było wiadome, że nie powstrzyma upadku. Dlaczego u nas mieliby interweniować? Ich interwencja była NIEMOŻLIWA, bo oni już złapali taką zapaść finansową, przez zimną wojnę i zbrojną napaść w Afganistanie, że nie byli w stanie tego zrobić.
Nie pie**ol mi tu i nikogo nie usprawiedliwiaj. Ci ludzie zrobili to wszystko, by samemu mieć z tego profity.
Nawet, jeśli by było tak, jak piszesz, to co by szkodziło rozliczyć tych ludzi teraz? Albo bezpośrednio po upadku ZSRR? Znowu ktoś by nas najechał?


Jesteś za głupi żeby to zrozumieć, albo za młody i ch*ja wiesz.