18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

tresura

zaqwas • 2010-05-31, 01:32
mix gifów z nastrojową nutą Pogodno



cza było nie wychodzić z kuchni (nawet do klopa) :-)

push3k

2010-05-31, 01:45
Te niektóre to powinni feministkom pokazywać.
Wtedy na pewno się wk***ią i będzie więcej takich gifów.

Koldy

2010-05-31, 05:37
dobry ten zielony alien z piłka i 'proste' wyjaśnienia w stosunku co do Kobiet.

blachapl

2010-05-31, 08:35
ja tam nie uznaje przemocy wobec kobiet, tak tak napisałem wobec kobiet! k***ISZCZ trzeba napie**alać i napietnować! Pamiętaj człowieku jak Ci niby laska mówi, że jej nie zajebiesz to oznacza, że masz jej zaj***ć!

Rh...........ox

2010-05-31, 08:58
Ale dawno tej nuty nie słyszałem ^^

DaKuz

2010-05-31, 09:27
Muzyka po prostu mnie rozwaliła :D hehe a gify takie sobie ale jak zawsze kompilacja taka zawiera coś co każdemu odpowiada:)

wubepe

2010-05-31, 09:31
filmik spoko. muzyka zj***na

pureinsane

2010-05-31, 10:18
Babie czasami się należy!


Generalni, to większość kobiet jest tak głupia, że gdyby nie ich zdolność rodzenia, to ewolucja już dawno by się ich pozbyła. Nie zgadzacie się? Nawet w kuchni, gdzie ich miejsce, mężczyźni je przebijają wielokrotnie (to nie kobiety są najlepszymi kucharzami). Jeśli ktoś miał w zespole/firmie kobiety ten też wie o czym mówię. W zasadzie jedyna ich aktywność, w której się spełniają to szeroko rozumiane dz**karstwo, czyli sprzedawanie się.

Dlatego czasami pie**olnąć babe należy, by trochę rozumu jej do głowy wbić.

Tak na obronę tych kobiety, które swoim życiem dają przykład (bo tak, są takie, sam znam parę i jestem pełen szacunku do nich) zacytuję (niestety nie pamiętam kto to powiedział/napisał) "najlepsza kobieta lepsza jest od najlepszego mężczyzny, ale i najgorsza, gorsza jest od najgorszego".

Dziękuję. A to mówiłem ja, Wiesław Jarząbek.

Kamilsien

2010-05-31, 10:57
sp***alać, sp***alać z takimi seksistowskimi filmikami promującymi przemoc wobec kobiet

Dildo

2010-05-31, 11:02
ja niewiem jak mozna uderzyc kobiete ;/

Złowroga Pralka !

2010-05-31, 11:05
Kamilsien


co do filmiku dobre w 3 minucie :P i bardzo mi sie kawałek podoba ;D

Vireek

2010-05-31, 11:20
blachapl napisał/a:

ja tam nie uznaje przemocy wobec kobiet, tak tak napisałem wobec kobiet! k***ISZCZ trzeba napie**alać i napietnować! Pamiętaj człowieku jak Ci niby laska mówi, że jej nie zajebiesz to oznacza, że masz jej zaj***ć!



Jak ja bym Cię spotkał na ulicy to byś wpie**ol dostał za ta twoja wypowiedz. Taki z ciebie chojrak, że tylko kobietom dajesz rade. Ale jak chciałoby ci sie podupczyc to nie wiedzialbys gdzie sie udać pie**olony damski bokserze. No chyba że jestes pedałem. Za to tez bys dostał!!

Widać kto nie lubi kobiet w tym temacie!

Oskarek

2010-05-31, 11:41
@Virdos Ty ten po lewej czy po prawej?

annette555

2010-05-31, 11:50
pureinsane napisał/a:

Babie czasami się należy!



jak czytam takie teksty to mnie krew zalewa :evil:
jak was k***a laska rzuciła, czy coś to najlepiej wepchnąć wszystkie do jednego worka, podpisać dz**kI i napie**alać po nich z góry na dół a co! :-x niektórym z was brak klasy...



P.S. tym, którym tak strasznie swędzi ręka do bicia kobiet życzę trzepania kapucyna do końca życia!!!
na nic lepszego nie zasługujecie

Vireek

2010-05-31, 12:20
@Oskarek ja już napisałem co miałem do powiedzenia, tak więc z takimi jak ty nie mam zamiaru dyskutować. Wracaj do swoich spekulacji, bo gówno mnie to obchodzi o co pytasz...