18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

tresura

zaqwas • 2010-05-31, 01:32
mix gifów z nastrojową nutą Pogodno



cza było nie wychodzić z kuchni (nawet do klopa) :-)

filthy666

2010-05-31, 16:00
sam bym kobity nie uderzył ale ogółem znam przypadki gdzie by się należało i wyszło by to wszystkim na zdrowie xd,
a tak co do wypowiedzi jak to moomin powiedział "sadystów"no i tutaj zbulwersowanych użytkowniczek forum... cóż od zawsze aż do niedawna kobiety były uważane za "gorsze"... najwidoczniej niektórzy faceci nie zauważyli że mamy XXI wiec i się trochę pozmieniało... a kobitki przez to że właśnie kiedyś były traktowane jak były są tak cięte na tego typu zachowanie... no tak sobie ułożyłem w mojej małej nierozumnej główce :D
a co do równouprawnienia-bzdura : > są rzeczy do których bardziej nadają się faceci, a są rzeczy bardziej dla kobiet (nie mam tu na myśli siedzenia w kuchni) dziękuje dobranoc : >

Uriz

2010-05-31, 16:31
Kamilsien napisał/a:

sp***alać, sp***alać z takimi seksistowskimi filmikami promującymi przemoc wobec kobiet



Witamy na Sadistic.pl
Polecamy dział hard.
W innym wypadku , ten ładny biały krzyżyk na czerwonym tle aż prosi się o użycie go.
Dziękujemy i życzymy miłych słoików.
(miałem napisać "sp***alaj babo" , ale co ja będę policzkował kobietę w poście-mój Epen jest już wystarczająco duży)
Pozdrawiam :roll:

Black Snake

2010-05-31, 17:10
Uriz napisał/a:



Witamy na Sadistic.pl
Polecamy dział hard.
W innym wypadku , ten ładny biały krzyżyk na czerwonym tle aż prosi się o użycie go.
Dziękujemy i życzymy miłych słoików.
(miałem napisać "sp***alaj babo" , ale co ja będę policzkował kobietę w poście-mój Epen jest już wystarczająco duży)
Pozdrawiam :roll:



Ja mam szary krzyżyk na błękitnym tle, Ty ignorancie!

lil

2010-05-31, 17:13
rownouprawnienia nigdy nie bylo i nigdy nie bedzie
nie ma sie co spinac - a i walczyc juz nie ma o co

niektore filmiki bajka ;] az sie krztusilam;]

~Conscribo

2010-05-31, 18:36
moomin napisał/a:



Trzeba to towarzystwo wzajemnej adoracji zostawić w spokoju niech piszą takie pierdoły, szczególnie , że to wszystko poza na potrzeby sadistic.pl gdyż to forum wymusza takie postawy (oczywiście jeżeli chcesz należeć do kasty "sadystów")



zauważ, że ta najbardziej zamknięta "kasta" sadystów, nie udziela się w tej durnej dyskusji ;)

moomin

2010-05-31, 19:02
Conscribo napisał/a:



zauważ, że ta najbardziej zamknięta "kasta" sadystów, nie udziela się w tej durnej dyskusji ;)


Widzę, ale moje słowa nie kieruje do tej grupy użytkowników... tylko, tych którzy pisząc denne komentarze chcą udowodnić jacy to z nich "sadyści".

mariusz01091991

2010-05-31, 19:47
To teraz powiedzcie co to za piosenka jak już skonczyliście rozprawiać czy kobiete należy bić czy nie.

Sam zapytał, sam odpowiedział: Pogodno - sp***alacz
wypas.

sard

2010-05-31, 19:50
Cóż...
Napinacze od "co ona robi poza kuchnią" teraz mają używanie - szczególnie jak się jaka kobieta odezwie :)
Cóż nie cierpię feministek jak i szowinistów - jednych i drugich zamknąć gdzieś razem na parę miesięcy, albo dojdą ze sobą do ładu, albo się wybiją. Tak czy inaczej problem rozwiązany.

Patrząc na wielość takowych wypowiedzi na tej stronie - uważane za super sadystyczne, to aż się kichasto robi myśląc, iż sam się tu udzielam. Ale cóż pomiędzy samcami ogarniętymi wszechogarniającą ich rządzą rządzenia wszystkim i wszystkimi, tym którym testosteron wyrównuje zwoje mózgowe musi pojawić się także samiec posiadający mózg w czaszce, a nie kilkadziesiąt centymetrów niżej.

Większość typów co to wypisuje ewidentnie ma problem z samym sobą, a jedyne kobiety jakie oglądają to te w TV i internecie, nie licząc pani z warzywniaka, mięsnego, szkoły/uczelni/pracy oraz kobiet z rodziny. Wraca taki wkurzony na cały świat, że lachony nie zwracają uwagi na takiego super samca i pierwsze co musi zrobić to dowalić jakiejś kobiecie - a że na sadistiku modnym tekstem jest "co ona robi poza kuchnią" (jakby sami czegoś nie mogli wymyślić lepsiejszego) to go używają, a potem z ręką na dżordżu prosto z drzewa zasypiają snem szczęśliwego penisogłowego.

Drogie panie, wśród was pełno lachonów tłumaczących iż faceci muszą zapewnić im bezpieczeństwo (a co za tym idzie kasa, kasa, kasa), pełno dziewuch które robią z siebie tałatajstwo, a potem dziwią się, że nie ma się do nich szacunku. Jednak ktoś z nimi wyczynia te bezeceństwa, ktoś jest na tyle głupi by z takowym pustostanem umysłowym przebywać. Na szczęście tych kobiet z sensem jest sporo, tylko szkoda, że 99% z nich jest już zajęta.

Panowie i Panie - więcej luzu, mniej napinania - to nie blokowisko, gdzie im więcej pasków przy dresie tym wyższy stopień wtajemniczenia. Ta strona ma odkrywać sarkastyczne, cyniczne i sadystyczne wersje humoru. I to najlepiej dość inteligentnego coby napinacze nie skumali o co chodzi, to komentów wrzucać się będą :P

NAPIERDALATOR

2010-05-31, 20:34
imo za dużo kobiet na filmiku zapomniało o swoim OBOWIĄZKU .

pureinsane

2010-05-31, 20:47
annette555 przeczytaj proszę ze zrozumieniem i najlepiej CAŁY mój post, bo niestety się pogrążasz.
Cytat:

niektórym z was brak klasy...


no po Twoim poście mogę wnosić, że z Twojej strony to swego rodzaju projekcja

Filiżanka
Cytat:

Gratuluję panowie Idźcie się mamusi pochwalić. Tylko pamiętajcie, żeby jej powiedzieć, że jest głupią dz**ka i stoi niżej na drabinie ewolucyjnej.


co powiesz na temat matek nazywających swoich synów "sk***ysynami"? Może to autokrytyka wyższego poziomu?

Cytat:

Apiro napisał/a:
Sorry, ale nie oszukacie życia, kobiety po prostu zawsze były i będą gorsze od mężczyzn.



Ta? Tylko pedofilami gwałcącymi roczne dzieci NIE SĄ kobiety, nie licząc seryjnych morderców i nnego typu psycholi... I kto tu kogo chce oszukać

Nie jestem jakąś pie**oloną feministką i wiem, że są laski kompletnie zryte pod beretem, dające dupy na prawo i lewo itp...No, ale k***a opanujcie się dzieci. To ja bym nigdy na faceta nie podniosła ręki (nie żebym była słabsza czy cuś ). Więc faceci wyluzujcie mięśnie, bo prawda taka, że bez kobiet nie byłoby wam wesoło na tym zrypanym świecie



Aspiro rzeczywiście się nie popisał, no ale nie w tym rzecz. Widzicie moje kochane dzieci, agresja przejawia się na różne sposoby, a w społeczeństwie pokutuje bardzo ubogie rozumienie tego zjawiska. Ta której udziałem są mężczyźni jest już dość dobrze poznana i uregulowana, zarówno prawnie jak i społecznie. Przykład:
Facet wk***ił się na innego faceta, dali sobie po ryju napięcie zeszło i poszli razem na piwo. Jeśli jeden z nich przesadził i uszkodził zbyt dotkliwie delikwenta sprawa skończy się na policji/w sądzie.

Agresja typowo kobieca jest bardziej "wyrafinowana" (w tym negatywnym sensie) i praktycznie w ogóle nieuregulowana. Jeśli laska ma coś do innej laski/faceta, to zaczyna się nakręcać spirala nienawiści. Intrygi, plotki, bierna agresja, zawiść itp. itd. i akurat "dawanie dupy na lewo i prawo" jest tu najbardziej oswojoną formą agresji. Dopóki laski nie wezmą się za siebie, nie przestaną wpie**alać się w cudze sprawy i czyjeś życie, nie upodmiotowią się, to nie mamy o czym gadać.

Acha, co do tego:
Cytat:

Ta? Tylko pedofilami gwałcącymi roczne dzieci NIE SĄ kobiety, nie licząc seryjnych morderców i nnego typu psycholi... I kto tu kogo chce oszukać

polecam wizytę w damskim więzieniu, tam to dopiero doświadczysz, co to jest agresja... no i swoją drogą zastanów się nad tym dlaczego mniej kobiet jest osadzanych? Podpowiem Ci, że z mojego doświadczenia, nie wynika to z mniejszych skłonności przestępczych kobiet, a z praktyk sądowych w naszym kraju.

Co do feministek, niech zaczną swoją aktywność od burdeli, może wtedy znajdę powody do tego by traktować je poważnie.

No i na koniec kochane dzieci. Mniej stereotypów, więcej faktów i samodzielnego myślenia.

Doskonały komentarz co do mężczyzn autorstwa świętej pamięci Georga Carlina:

aby nikt mi nie zarzucił, że ambiwalencja jest mi obca

a1s2d3

2010-05-31, 21:15
Bo jak się baby nie bije to jej wątroba gnije!

Asmodea22

2010-05-31, 21:18
czy ktoś ma gifa z podpaloną laską? byłabym wdzięczna za podzielenie się nim :rofl:

Sadisticc

2010-05-31, 22:30
pureinsane napisał/a:

annette555 przeczytaj proszę ze zrozumieniem i najlepiej CAŁY mój post, bo niestety się pogrążasz.

no po Twoim poście mogę wnosić, że z Twojej strony to swego rodzaju projekcja

Filiżanka

co powiesz na temat matek nazywających swoich synów "sk***ysynami"? Może to autokrytyka wyższego poziomu?



Aspiro rzeczywiście się nie popisał, no ale nie w tym rzecz. Widzicie moje kochane dzieci, agresja przejawia się na różne sposoby, a w społeczeństwie pokutuje bardzo ubogie rozumienie tego zjawiska. Ta której udziałem są mężczyźni jest już dość dobrze poznana i uregulowana, zarówno prawnie jak i społecznie. Przykład:
Facet wk***ił się na innego faceta, dali sobie po ryju napięcie zeszło i poszli razem na piwo. Jeśli jeden z nich przesadził i uszkodził zbyt dotkliwie delikwenta sprawa skończy się na policji/w sądzie.

Agresja typowo kobieca jest bardziej "wyrafinowana" (w tym negatywnym sensie) i praktycznie w ogóle nieuregulowana. Jeśli laska ma coś do innej laski/faceta, to zaczyna się nakręcać spirala nienawiści. Intrygi, plotki, bierna agresja, zawiść itp. itd. i akurat "dawanie dupy na lewo i prawo" jest tu najbardziej oswojoną formą agresji. Dopóki laski nie wezmą się za siebie, nie przestaną wpie**alać się w cudze sprawy i czyjeś życie, nie upodmiotowią się, to nie mamy o czym gadać.

Acha, co do tego: polecam wizytę w damskim więzieniu, tam to dopiero doświadczysz, co to jest agresja... no i swoją drogą zastanów się nad tym dlaczego mniej kobiet jest osadzanych? Podpowiem Ci, że z mojego doświadczenia, nie wynika to z mniejszych skłonności przestępczych kobiet, a z praktyk sądowych w naszym kraju.

Co do feministek, niech zaczną swoją aktywność od burdeli, może wtedy znajdę powody do tego by traktować je poważnie.

No i na koniec kochane dzieci. Mniej stereotypów, więcej faktów i samodzielnego myślenia.

Doskonały komentarz co do mężczyzn autorstwa świętej pamięci Georga Carlina:


aby nikt mi nie zarzucił, że ambiwalencja jest mi obca



zaczynam się ciebie bać, gadasz jak jakiś ksiądz na kazaniu :O.

jamnick

2010-06-01, 20:53
Sporo jest fajnych momentów, ale gdy widzę, jak facet uderza kobietę to mi się nóż w kieszeni otwiera. Hu*je pie**olone.... :evil:

Re...........ms

2010-10-07, 12:39
nigdy nie uderzylem kobiety i nie zamierzam, chociaz to fakt, ze czasami niemilosiernie wk***iaja... filmik dobry i nie ma czego zalowac bo wszyscy tam to idioci jezeli sami sobie robia takie rzeczy lub godza sie na to, zeby robili im to inni