18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

tresura

zaqwas • 2010-05-31, 01:32
mix gifów z nastrojową nutą Pogodno



cza było nie wychodzić z kuchni (nawet do klopa) :-)

Sadisticc

2010-05-31, 12:28
annette555 napisał/a:



jak czytam takie teksty to mnie krew zalewa :evil:
jak was k***a laska rzuciła, czy coś to najlepiej wepchnąć wszystkie do jednego worka, podpisać dz**kI i napie**alać po nich z góry na dół a co! :-x niektórym z was brak klasy...



P.S. tym, którym tak strasznie swędzi ręka do bicia kobiet życzę trzepania kapucyna do końca życia!!!
na nic lepszego nie zasługujecie



Napięcie przedmiesiączkowe ?

Blajsero

2010-05-31, 12:43
ale co? przecież same chcą równouprawnienia, a jak równo to równo, skoro ma być określona ilość miejsc w sejmie to i powinno się określić ilość miejsc w innych miejscach. Zatem feministki powinno się wysyłać do kopalni, szambiarni, hut, stoczni, itd oraz napie**alać jak innych facetów...

lubie_kopytka

2010-05-31, 12:59
Jakby była taka opcja to dałbym Ci trzy piwa zamiast jednego - co ja mówię- dałbym Ci sto piw! Dobry podkład muzyczny i jeszcze lepszy materiał wizualny. Oby więcej takich wstawek, ten użytkownik wie na jakim jest portalu i co należy na niego wrzucać!

Apiro

2010-05-31, 13:28
Mnie rozpie**alają kobiety wypowiadające się w tym temacie podając jakieś śmieszne argumenty. Sorry, ale nie oszukacie życia, kobiety po prostu zawsze były i będą gorsze od mężczyzn.

BÃ...........³g

2010-05-31, 13:35
Blajsero napisał/a:

Zatem feministki powinno się wysyłać do kopalni, szambiarni, hut, stoczni, itd oraz napie**alać jak innych facetów..



Poyebało ?
Chcesz żeby sobie paznokcie połamały ? :shock:

artureq

2010-05-31, 13:47
Dildo napisał/a:

ja niewiem jak mozna uderzyc kobiete ;/


Normalnie :mrgreen: Wystarczy użyć ręki :mrgreen:

Filiżanka

2010-05-31, 14:16
Gratuluję panowie :) Idźcie się mamusi pochwalić. Tylko pamiętajcie, żeby jej powiedzieć, że jest głupią dz**ka i stoi niżej na drabinie ewolucyjnej.

rotttt

2010-05-31, 14:18
3;09 tak powinno się oddawać kobiecie za liści (o ile ma fajne cycki) w innym wypadki.. jak kuba bogu tak bóg kubie :)

annette555

2010-05-31, 14:18
Apiro napisał/a:

Sorry, ale nie oszukacie życia, kobiety po prostu zawsze były i będą gorsze od mężczyzn.



Ta? Tylko pedofilami gwałcącymi roczne dzieci NIE SĄ kobiety, nie licząc seryjnych morderców i nnego typu psycholi... I kto tu kogo chce oszukać :roll:

Nie jestem jakąś pie**oloną feministką i wiem, że są laski kompletnie zryte pod beretem, dające dupy na prawo i lewo itp...No, ale k***a opanujcie się dzieci. To ja bym nigdy na faceta nie podniosła ręki (nie żebym była słabsza czy cuś :-P ). Więc faceci wyluzujcie mięśnie, bo prawda taka, że bez kobiet nie byłoby wam wesoło na tym zrypanym świecie :mrgreen:

moomin

2010-05-31, 14:43
annette555 napisał/a:



jak czytam takie teksty to mnie krew zalewa :evil:
jak was k***a laska rzuciła, czy coś to najlepiej wepchnąć wszystkie do jednego worka, podpisać dz**kI i napie**alać po nich z góry na dół a co! :-x niektórym z was brak klasy...
P.S. tym, którym tak strasznie swędzi ręka do bicia kobiet życzę trzepania kapucyna do końca życia!!!
na nic lepszego nie zasługujecie



Widzisz tutaj pewnie 80% to kapucyniarze, więc na ich wrażenia nie robi Twoje życzenie:)
Widzisz tutaj jest kilka tematów które są nośne i "sadyści" lubią je wykorzystywać jednym z nich jest kobieta i tekst o tym iż w kuchni powinna siedzieć, większość filmów z kobietami tak właśnie jest podpisana, w komentarzach "sadystów" także jest to temat przewodni.
nie chodzi o to że kogoś dziewczyna rzuciła, po prostu aby pokazać jaki ze mnie " sadysta" piszą takie głupoty inni "sadyści" stawiają piwa, i wówczas nasz młody "sadysta" w domku przed komputerem siedzi i myśli że to właśnie jest fajne,

pamiętaj także, że mężczyźni z kompleksami lubią się dowartościować poniżając kobiety, a to jest strona internetowa, tutaj każdy może udać kogokolwiek oraz bez konsekwencji i dla poklasku pisać takie pierdoły. A że poklask jest, to i pierdoły będą.

Trzeba to towarzystwo wzajemnej adoracji zostawić w spokoju niech piszą takie pierdoły, szczególnie , że to wszystko poza na potrzeby sadistic.pl gdyż to forum wymusza takie postawy (oczywiście jeżeli chcesz należeć do kasty "sadystów")

patrykis

2010-05-31, 14:50
Filmik ok, ale muzyka ograniczona dla zjebów.

Black Snake

2010-05-31, 15:19
Widzę, że Sadistic.pl schodzi na psy :( Taki fajny portal był, a teraz? Wchodzę na wrzutę, patrzę komentarze i co widzę? Komentarze typu: "Odcinać jaja homofobom", "Geje to też ludzie" i jeszcze masę piw miały te komentarze, a tu? "Ten filmik jest seksistowski", "jak można tak kobiety traktować" i też piwa lecą... Już wolałem teksty "Wyszła z kuchni do ma za swoje", a teraz same neosy się zbiegły z innych portali ;(

snik0

2010-05-31, 15:33
annette555 napisał/a:



jak czytam takie teksty to mnie krew zalewa :evil:



to zmien se podpaske

Black Snake napisał/a:

Widzę, że Sadistic.pl schodzi na psy :( Taki fajny portal był, a teraz? Wchodzę na wrzutę, patrzę komentarze i co widzę?....



to wyp***a.. do budy

Chupacabra

2010-05-31, 15:49
snik0, Czytałeś regulamin? Wejdź, i przeczytaj co pisze w punkcie 4.5. Nie obrażaj.

Co prawda, kobiety się tu oburzają, bo niektórzy z męskiego grona userów, się napinają i walą żałosne teksty. Prawda jest taka, że kobiety są po prostu do niektórych zadań zbyt słabe. Dałyby radę pracować w kopalni, przy tych wielkich kilofach, po 8-10 godzin dziennie? Czy mogłyby być na placu budowowy, 120 pięter nad ziemią, na stalowych rusztowaniach, gdzie szerokość wynosi około 20cm? Nie wydaje mi się. Każda jest do czegoś stworzona, i powinna się ubiegać o miejsce pracy, ale bez przesady! Ten cały zj***ny ruch feministyczny! Poza tym. Mężczyzna rzekomo nie może uderzyć kobiety, to dlaczego niby kobieta może uderzyć faceta? Jeśli mnie kobieta strzeli liścia, bo sobie zasłużę, nie oddaje - przymuję z honorem, ale jeśli walnie z pięści, to oddaje ( przynajmniej takie jest założenie, bo z tego co pamiętam, to nigdy nie uderzyłem kobiety/dziewczyny).


Druga sprawa - Co to za film z 3:16-3:20?

Berti

2010-05-31, 15:54
jak czytam niektórych ludzi komentarze to się zastanawiam czy jestem na sadistic czy na forum wrażliwych kobiet.