18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Transwestyta vs Pawłowicz

artur_sz13 • 2013-06-03, 18:41
Transwestyta na spotkaniu z Pawłowicz

rozyk

2013-06-04, 06:40
tylko mikke moze dobrze rzadzic , jestem za tym zeby mikke byl prezydnetem <potrzebny chlop z jajami> i pawlowicz na premier

qwachu

2013-06-04, 11:15
@rubaszny_rollo: Apolityczny? Znaczy się ie masz żadnych poglądów czy co?

Zawsze mnie to zastanawiało, czy można być apolitycznym? Czerpań z całej strony politycznej, rozumiem, można w pewnych kwestiach być konserwatywny, liberalny lub "postępowy" (lewicujący? wybaczcie nie wiem jak to dokładnie nazwać, bo odcinam się od tej strony grubą krechą), ale żeby nie mieć żadnych poglądów? To chyba trzeba być na prawdę małym dzieckiem, albo warzywem...

PaulusG

2013-06-04, 12:42
Ten mężczyzna, to oczywiście Grzegorz Królikiewicz - reżyser, scenarzysta, dokumentalista, wykładowca łódzkiej Filmówki. Zawzięty katolik i antykomunista. Jego wykłady w szkole to była niezła jazda :D

głodny_toster

2013-06-04, 18:30
raskolnikov74 napisał/a:

Ta Pawłowicz to szczyt prymitywnego skretynienia. Nie oglądąłem filmiku, nie lubię transwestytów, zresztą na mordę tej starej idiotki przykro patrzeć. Jakbym miał taką starą to bym się powiesił.




To na co jeszcze czekasz!? :D

A tak poważnie, to obejrzyj. Serio. Wyjątkowo mądrze gada, bo ja też jej nie trawię a nie mam w zwyczaju wypowiadać się pod filmem bez obejrzenia go.

Pozdro.

daf098

2013-06-04, 22:39
MudPie napisał/a:


Raz. dowiedz się co to mowa potoczna.
Dwa, baton kosztował 2zł, teraz kosztuje 6zł. O ile procent baton podrożał ?



czyli w mowie potocznej jedna racja składa się z miliona procent? dobrze wiedzieć. dzięki

K-...........an

2013-06-05, 12:03
Transwestyci wk***iają mnie bardziej niż pedały... jak tak strasznie chce być babą to niech se obetie wory dorobi cycki, a on jeszcze pie**oli, że jest mężczyzną.... taki z niego mężczyzna jak ze mnie primadonna