18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Transwestyta vs Pawłowicz

artur_sz13 • 2013-06-03, 18:41
Transwestyta na spotkaniu z Pawłowicz

olewojciech

2013-06-03, 20:17
Libertinus napisał/a:

"chce żeby o mnie mówili" wyszło szydło z worka. Pani posłanka mądrze prawi więc lepiej jej wysłuchajcie a nie pie**olicie, że brzydka. Jest posłanką a nie modelką.
Dla pana Pawłowicza zimne piwo a dla pani posłanki lampka wina (:
Obrazek
Obrazek


boże jaki ty słodki :oops:

głodny_toster

2013-06-03, 20:18
rubaszny_rollo napisał/a:

@up
nie każdy kto tej p*zdy nie lubi musi być "lewakiem"(bardzo mądre określenie,wymyślone przez gimba i przez nich urzywane)
ja jestem apolityczny, ale pewnie nie wiesz co to znaczy!

p.s
używane



I znowu...jakież to polskie pocisnąć komuś od gimba :) Można tej kobiety nie tolerować, wręcz nienawidzić, ale w tym przypadku ma milion % racji. I uważam, ze jechanie jej w tym przypadku dlatego, że należy do PISuaru i dlatego, że mówi prawdę, jest czysto lewackie. Jak to mówią...uderz w stół a nożyce się odezwą?
A dwa, to twoje bycie apolitycznym zapewne mam rozumieć jako przejaw buntu "pie**ole, nie głosuję"!? Przez takich jak Ty mamy takie gówno w Polsce jakie mamy, bo 51%, jak nie więcej ludności w Polsce jest apolityczne i ma wyj***ne na wybory. Dla mnie tacy ludzie nie powinni się wypowiadać na żaden temat związany z dziejami tego kraju, bo mają przez swoją "apolityczność" wyj***ne na Polskę. Bo takim jak Ty, nawet nie chce się iść i pie**olnąć nieważnego głosu. Bo tacy jak Ty mają wyj***ne, czy rządzą oszuści z PeŁo czy nawiedzeni z Pisuaru, czy inne ch*je muje dzikie węże. A w internecie potem wylewają swoje pie**olone żale, że jakas nawiedzona babka ciśnie im ulubionym dupodajnym pedałom, którzy robią aferę dlatego, że nie krzyczy się o nich na każdym kroku i nie gloryfikuje się ich.

korinogaro

2013-06-03, 20:21
@ rubaszny_rollo a w którym punkcie się z nią nie zgadzasz? Przecież państwo żadnymi ustawami takich ludzi nie dyskryminuje. Jak ciebie ktoś nazwie k***ą to możesz iść na policję i masz takie samo prawo zgłosić że cię obrażono niezależnie czy jesteś kobietą, mężczyzną, wysoki, niski, chudy, gruby, czy homo, czy bi czy trans czy nawet rudy.
Homo i trans stanowią w społeczeństwie zdecydowaną mniejszość, nie są też społecznie użyteczni (rozumiem przez to, że nie spełniają istotnej społecznie roli, np. spoiwa (tak jak robią to rodziny, kościoły)). Skoro nie są większością i nie są w ww. sposób użyteczni to niech za własne pieniądze tworzą warsztaty, fundacje i propagują swoje zachowania (o ile ludzie z własnej woli pójdą na te warsztaty albo wyślą dzieci). Jednak z ww. powodów nie ma przesłanki do współfinansowania takich działań przez budżet ani do wykorzystywania aktów prawnych np. ustawy i szkolnictwie i towarzyszących jej rozporządzeń do propagowania treści które są dla tego pana istotne. Dobrze powiedział współprowadzący, ze tak jak w XVIw. ograniczono gwałt większości na mniejszości tak teraz trzeba ograniczyć gwałt mniejszości na większości.

LICH0

2013-06-03, 20:22
ElNino napisał/a:


Czy Ty wiesz co za bzdety pie**olisz?
1 Pawłowicz to jest Ona nie On. Krystyna Pawłowicz.
2 Nie posłanką tylko poseł. Co sama podkreśla.



Nie możesz juz zmienić swojego postu. Post można zmieniać przez 60 minut, Od momentu jego wysłania

Nie znam ich z nazwisk. Myślałem, że Pawłowicz to ten facet. Moj błąd - piwo dla Ciebie. :)

froqer

2013-06-03, 20:22
@rubaszny_rollo
Cytat:

ja jestem apolityczny, ale pewnie nie wiesz co to znaczy!



Jesteś apolityczny w ustroju demokratycznym? Cóż twoja wola, będzie łatwiej tobą manipulować, a z punktu widzenia społeczeństwa jesteś bezużyteczny.

Ne...........ro

2013-06-03, 20:27
Pawłowicz ma zawsze rację w swoich wypowiedziach, przypie**alają się do niej tylko lewaki, lub ludzie, którzy nie mogą znieść jej sposobu prowadzenia dyskusji. Nie lubię PISu, bo wcale nie prowadzą polityki, tylko ciągle plują na PO. Zresztą, w partii Kaczora też jest masa starych komuchów i gdyby doszli do władzy byłoby bardzo podobnie jak jest dziś. PISu nie można traktować też jako 'mniejsze zło', bo jest mase partii, które mają IDEALNY plan na naprawę tego kraju pod każdym wględem, ale jednak ludzie ich nie znają...

Co ten trans chce!? Specjalnej ustawy, która ma go jakoś chronić? Nóż się w kieszenie otwiera. Nie mam siły jż po raz setny pisać, że tacy ludzie są najzwyklej w świecie popie**oleni. Homoseksualiści, pedofile, zeofile to po prostu chorzy ludzie, a Europa do tych mniejszości chorych się dostosowuje. Śmieszne.

Brawo dla tego Pana (nie został przedstawiony, a szkoda). Stonowany, dostojny, mądry i NORMALNY. Przypomniał mi o starych profesorach, którzy potrafili nie krzycząc uspokoić każdego nadgorliwca budując sobie tym samym twarz, do której czuło się szacunek. Już takich nauczycieli nie ma.


ji...........91

2013-06-03, 20:33
"dzień dobry ja jestem mężczyzną..."

rubaszny_rollo

2013-06-03, 20:40
@froger
nawet nie masz pojęcia gdzie mieszkam i jaki panuje u mnie w kraju ustrój
więc ślę przemiłe "wal sie"!

artur_sz13

2013-06-03, 20:44
SgtPepper1942 napisał/a:

Pawłowicz ma zawsze rację w swoich wypowiedziach, przypie**alają się do niej tylko lewaki, lub ludzie, którzy nie mogą znieść jej sposobu prowadzenia dyskusji. Nie lubię PISu, bo wcale nie prowadzą polityki, tylko ciągle plują na PO. Zresztą, w partii Kaczora też jest masa starych komuchów i gdyby doszli do władzy byłoby bardzo podobnie jak jest dziś. PISu nie można traktować też jako 'mniejsze zło', bo jest mase partii, które mają IDEALNY plan na naprawę tego kraju pod każdym wględem, ale jednak ludzie ich nie znają...

Co ten trans chce!? Specjalnej ustawy, która ma go jakoś chronić? Nóż się w kieszenie otwiera. Nie mam siły jż po raz setny pisać, że tacy ludzie są najzwyklej w świecie popie**oleni. Homoseksualiści, pedofile, zeofile to po prostu chorzy ludzie, a Europa do tych mniejszości chorych się dostosowuje. Śmieszne.

Brawo dla tego Pana (nie został przedstawiony, a szkoda). Stonowany, dostojny, mądry i NORMALNY. Przypomniał mi o starych profesorach, którzy potrafili nie krzycząc uspokoić każdego nadgorliwca budując sobie tym samym twarz, do której czuło się szacunek. Już takich nauczycieli nie ma.



Więc tak Pan to prof. Grzegorz Królikiewicz http://pl.wikipedia.org/wiki/Grzegorz_Królikiewicz

Dałbym ci piwo ale czytając o twoich idealnych partiach pojawił mi się JKM przed oczami. Już jednego klauna z lewej strony wybrali i widać jakie są efekty. Jeden klaun w sejmie za dużo JKMa nie muszą wybierać

Dża

2013-06-03, 20:46
Dla mnie prosta sprawa.
Terror mniejszości jest winny syfu jaki się zrobił w europie.
Gdyby nie ta popaprana poprawność polityczna, byłby spokój. Ale k***a nie.
Ja mam tolerować pedryla i jego wszystkie zachowania, ale pedryl nie ma zamiaru tolerować już mnie. Zaraz, zaraz? Coś tu jest chyba nie tak. Większość jest heteroseksualna. Demokracja działa tak, aby zachować prawa większości i szanować mniejszość. Tak więc nikt ich z kraju nie wypie**ala. Mają prawa wyborcze, mogą żyć pośród nas. Pracować i robić generalnie co chcą.
Ale już domagać się traktowania ich jak większości, a nawet z pewną czcią to przegięcie pały. Większość jest przeciwna r*chaniu kóz. Są jednak tacy, co je r*chają. Idąc prawem tolerancji powinniśmy zalegalizować zoofilię i pozwolić na zawarcie związku małżeńskiego k***a z jamnikiem. Bo poj***ny pan Gienek jest w mniejszości i to go boli, że nie może legalnie masować moszny Fafikowi. Potem pedofilia o ch*j wie co. A i prawa gwałcicieli. Każdy chce por*chać. Zalegalizujmy więc gwałty. Jest mniejszość gwałcicieli i oni też chcą mieć swoje prawa. Czemu mają być traktowani jak zboczeńcy?

Muslimi to samo. Przyjechał jeden - nie obrażać, bo biedny mały arab. Przyjechało ich 1000 - nie obrażać, bo to mniejszość. Przyjechało 100.000 i zaczęły się burdy - nie obrażać, bo to dalej mniejszość. Jest ich 10mln i zaczynają zabijać naszych rodaków - nie ruszać ich, bo to nieliczne incydenty. Kto źle powie na muslima ten do paki. Jest ich 40mln - W imię Allaha wypie**alać z naszej Wielkiej Brytanii niewierni,albo was zabijemy. Za rok zajęty Madryt, Berlin i Paryż.

Jedyna opcja aby uratować Europę to wsadzić se w dupę tą tolerancje, a muslimów wypie**olić skąd przyjechali puki nie maja naszego obywatelstwa (czy tam innego Europejskiego).

Jeżeli ja napiszę książkę, zezwalająca na pedofilię oraz mord w imię Boga, to zostanie ona zakazana i nigdy nie wydana.
Jeżeli w jakimś kraju zdobędę kilka tysięcy wyznawców, którzy zaczną gwałcić dzieci i mordować ludzi w imię zasad - zapewne zostanie za mną wysłany list gończy, a wyznawcy moje religii otrzymają zakaz wjazdu do jakichkolwiek państw europy.

Mamy sytuację, gdzie po naszym kontynencie legalnie głosi się ideologię mordu i dzieciojebstwa, a wszystko w imie tolerancji.
Zaczynam się zastanawiać kto tu jest bardziej popie**olony. Oni, czy rządy które na to pozwalają.

nihlus_pl

2013-06-03, 20:49
Ten starszy gość, co opowiadał o demokracji ma bardzo słabą wiedzę historyczną. W XVI wieku nie rządziła większość, tylko MNIEJSZOŚĆ, demokracja SZLACHECKA, co oznacz, że prawa wyborcze miała tylko szlachta, radzę poczytać ile % społeczeństwa owa szlachta stanowiła. Nie obchodzi mnie temat homoseksualistów, czy transów, ale szlag mnie trafia, gdy ktoś szerzy kłamstwa w sprawie historii tego kraju.

FS...........5e

2013-06-03, 20:52
Wolność Tomku w swoim domku.

głodny_toster

2013-06-03, 20:56
rubaszny_rollo napisał/a:

@froger
nawet nie masz pojęcia gdzie mieszkam i jaki panuje u mnie w kraju ustrój
więc ślę przemiłe "wal sie"!




Strasznie mnie zaintrygowałeś swoją osobą i brakiem konkretnych kontrargumentów. :kawa: Jedziesz Pawłowicz od najgorszych za krztynę prawdy o pedałach (nie obrażając gejów, bo Ci raczej nie chcą, żeby się pie**olilo na lewo i prawo jacy to są wspaniali, tylko chcą normalnie żyć i pociupciac się w dupala w swoim domowym zaciszu), potem się bulwersujesz, że nazywam Cię lewakiem (tak, bo lewacy tylko się bulwersują o swoich "pupilków") a na koniec, nagle się okazuje, że masz wyj***ne na to co się dzieje w tym kraju. Ba, nawet swoją ostatnia wypowiedzią starasz się udowodnić, że nie mieszkasz w Polsce...tak więc ja się pytam - na ch*j się wypowiadasz na temat, który Ciebie nie dotyczy!? No bo przecież, nie mieszkasz w demokratycznej Polsce...

Jagero5

2013-06-03, 21:02
Prosta sprawa i bardzo ładnie wyjaśnione - czy skoro oni są normalni jak my, to dlaczego nie pokazują nas wszystkich w telewizji robiąc aferę z tego, że maż z żoną i dzieckiem spacerują w parku?

Wpaja się w nas tolerancję dla zboczeń i problemów psychicznych!
CHCECIE RÓWNOŚCI - BĄDŹCIE RÓWNI