18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Transwestyta vs Pawłowicz

artur_sz13 • 2013-06-03, 18:41
Transwestyta na spotkaniu z Pawłowicz

longer21

2013-06-03, 21:23
Cóż do k...y nedzy dzieje sie w tym kraju!!! W rządzie celebryci, agenci banda chołoty, na ulicach homoseksualiści, transwestyci. Czy tu już wszytkim się w głowach popie.......!!! W kraju jest masa innych problemów społecznych - bieda, ubustwo, brak pracy, fatalna służba zdrowia itd., itp. Jeżeli koleś przebiera sie za laske to znaczy, że coś z nim jest nie tak, takie jest prawo natury, czy lew w afryce przebiera sie za małpe w spódnicy. Za kilkanaście lat będziemy bardzie cofnięci w rozwoju niż ludzie kamienia łupanego. Ludzie opanujcie się!!! Niech nasze dzieci żyją w świecie gdzie wszystko jest normalne z biegiem natury a nie popierdo....!!!!!!!!!!!!!!

Tomczyk1669

2013-06-03, 21:34
Miło się tego słucha. Kulturalna dyskusja z wytoczeniem trafnych argumentów. Bez żadnej manipulacji i niedomówień. Jak koleś chce być babą to niech nią będzie... ale niech się z tym nie afiszuje.

froqer

2013-06-03, 21:37
@rubaszmy_rollo, zaskocz mnie proszę i powiedz, że nie mieszkasz w kraju demokratycznym - opartym na republice albo monarchii konstytucyjnej. Jeśli jesteś obywatelem Watykanu, jakiegoś wschodniego reżimu, bądź Rosji/Białorusi - jesteś usprawiedliwiony. Chyba, że jesteś w jakimś kraju nielegalnie/bez obywatelstwa i tak czy siak nie możesz głosować :)
Walić się będę z całą pewnością.

NORDBERT

2013-06-03, 22:01
chociaz tutaj swiat zmienia sie na lepsze.. juz nie ma "dziewczyn sadola" tylko sa transwestyci/pedaly :D :D :D i oby tak dalej tym torem

pa...........66

2013-06-03, 22:17
fantomasik napisał/a:





Hehehe...jak ja lubię takich "cwaniaczków" hehehe... No więc, kobieta mądrze prawi, ale nie pochlebnie o waszych lewackich kumplach ciotach i lesbach. Dlatego trzeba się do niej doj***ć. Jakie to typowo lewackie;)


pie**olisz jak potłuczony. kolejny gośc widzący lewaków za rogiem??
to trzeba miec już czaszke wypaloną bo to ze opowadasz wszędzie o lewakach i każdy jest lewakiem wskazuje na jakis rodzaj choroby psychicznej a widać tu wiecej takich """radykalnie prawcowo patriotycznych"" umyslowych dresów

froqer

2013-06-03, 22:21
@NORDBERT, może ja się mylę, ale kobieta sadola to zawsze był pedał i transwestyta, baba z ku*asem :D

pa...........66

2013-06-03, 22:22
fantomasik napisał/a:




Strasznie mnie zaintrygowałeś swoją osobą i brakiem konkretnych kontrargumentów. :kawa: Jedziesz Pawłowicz od najgorszych za krztynę prawdy o pedałach (nie obrażając gejów, bo Ci raczej nie chcą, żeby się pie**olilo na lewo i prawo jacy to są wspaniali, tylko chcą normalnie żyć i pociupciac się w dupala w swoim domowym zaciszu), potem się bulwersujesz, że nazywam Cię lewakiem (tak, bo lewacy tylko się bulwersują o swoich "pupilków") a na koniec, nagle się okazuje, że masz wyj***ne na to co się dzieje w tym kraju. Ba, nawet swoją ostatnia wypowiedzią starasz się udowodnić, że nie mieszkasz w Polsce...tak więc ja się pytam - na ch*j się wypowiadasz na temat, który Ciebie nie dotyczy!? No bo przecież, nie mieszkasz w demokratycznej Polsce...


wdzisz ile wysiłku wkładasz w swoje biedne sadisticowe życie;] znow lewaki nie/// takich to naprawde musza hodować . zero równowagi wszędzie lewak;] argumenty wziete ze szkółki życiowych frustratow zmieszane popłuczynami troski o kraj.

I robie bledy bo mam wyj***ne na to czy cokolwiek zrozumiesz.

SadystycznyRoman

2013-06-03, 22:26
Dobrze gada, niech w końcu pedały zrozumieją, że to nie jest normalne to co oni robią i niech nie wymagają od całego społeczeństwa, że będą ich traktować jak normalnych ludzi.

Kolin101

2013-06-03, 22:56
nihlus_pl napisał/a:

Ten starszy gość, co opowiadał o demokracji ma bardzo słabą wiedzę historyczną. W XVI wieku nie rządziła większość, tylko MNIEJSZOŚĆ, demokracja SZLACHECKA, co oznacz, że prawa wyborcze miała tylko szlachta, radzę poczytać ile % społeczeństwa owa szlachta stanowiła. Nie obchodzi mnie temat homoseksualistów, czy transów, ale szlag mnie trafia, gdy ktoś szerzy kłamstwa w sprawie historii tego kraju.

To ty je prawisz ;D W tamtych czasach chłopi nie byli uznawani nawet za obywateli Polskich. Byli chłopami i czy pod Polską ręką czy rosyjską żyli tak samo nie patrząc zbytnio kto jest na górze. Poczytaj jeśli mi nie wierzysz bo ja już nie mam ochoty teraz wszystkiego opisywać.

daf098

2013-06-03, 23:16
fantomasik napisał/a:


milion %


:homer:
zorientuj się co to jest "%"

głodny_toster

2013-06-03, 23:43
pavel666 napisał/a:


pie**olisz jak potłuczony. kolejny gośc widzący lewaków za rogiem??
to trzeba miec już czaszke wypaloną bo to ze opowadasz wszędzie o lewakach i każdy jest lewakiem wskazuje na jakis rodzaj choroby psychicznej a widać tu wiecej takich """radykalnie prawcowo patriotycznych"" umyslowych dresów




O proszę...Brawo geniuszu!! Rozgryzłeś mnie. Wywnioskowałeś to na podstawie wszystkich moich wypowiedzi, czy tylko tych zamieszczonych tutaj, pod tym konkretnym postem!? :shock: Mam prośbę...zapisz się do Rutkowskiego, tam podobno poszukuja takich Sherlocków jak ty :)

pavel666 napisał/a:



I robie bledy bo mam wyj***ne na to czy cokolwiek zrozumiesz.





Robisz błędy, bo jesteś niedorozwinięta p*zda bez szkoły. Tyle w temacie :D



daf098 napisał/a:


:homer:
zorientuj się co to jest "%"





Chcący się przyj***ć, zawsze się przyjebie;)

Ba...........co

2013-06-04, 00:19
Toleruje, ale nie akceptuje.
Ot to moje motto.

MudPie

2013-06-04, 01:17
daf098 napisał/a:


:homer:
zorientuj się co to jest "%"


Raz. dowiedz się co to mowa potoczna.
Dwa, baton kosztował 2zł, teraz kosztuje 6zł. O ile procent baton podrożał ?

Okash

2013-06-04, 01:54
W sumie to czym nawijają nazwałbym złotym środkiem.
Ok dopóki nie zatruwane jeż życie większości, szczególnie dzieci.

Piwo.

raskolnikov74

2013-06-04, 06:07
Ta Pawłowicz to szczyt prymitywnego skretynienia. Nie oglądąłem filmiku, nie lubię transwestytów, zresztą na mordę tej starej idiotki przykro patrzeć. Jakbym miał taką starą to bym się powiesił.