18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tomasz Olbratowski - RMF FM [zbiorczy]

Giorgio69 • 2012-05-14, 15:14


Felieton Tomasza Olbratowskiego w RMF FM

chetek

2014-03-23, 17:43
Ja rozumiem, że koleś sili się na bycie zabawnym, ale żeby nie wiedzieć, chociaż pobieżnie, czym jest mitochondrium? Przecież to wałkowane było i w podstawówce, i w liceum. Dawno temu pokończyłem te szkoły, pracuję fizycznie, ale, k***a, wiem co to jest mitochondrium. Jak widać pełnienie zawodu dziennikarza nie wymaga posiadania elementarnej wiedzy. A potem powstają artykuły tematyczne, w których co drugie zdanie zawiera błąd merytoryczny...

Acho

2014-03-23, 18:15
"Harvard Medical School he he" Jaki dumny ze swojej angielszczyzny.

GrenAcid

2014-03-23, 23:46
@chetek

Bardzo sie cieszymy ze ci pani na biologi to wyjasnila i wiesz o co kaman....jestesmy z ciebie dumni, tak naprawde.

Tylko chyba musisz mocnej do polskiego przysiasc bo nie wiesz co to satyra.....

Pozdrawiam.

St...........ke

2014-03-24, 03:06
Gówno prawda, jedne badania mówią, że kawa przedłuża życie, inne że skraca, jeszcze inne że podnosi ryzyko śmierci, a inne że obniża. Zależy kto zamówił badania, taki będzie wynik.

The.prophecy

2014-03-24, 19:47
Pierwszy monitor - ładna, jak na Niemkę.

chetek

2014-03-30, 13:23
GrenAcid napisał/a:

@chetek
Tylko chyba musisz mocnej do polskiego przysiasc bo nie wiesz co to satyra.....



Przeczytaj jeszcze raz pierwsze zdanie mojego posta. Zresztą ciebie też ono dotyczy, boki zrywać jakiś ty zabawny.

Wyobraź sobie, że zrozumiałem jego humorystyczny zamysł. I wciąż uważam, że wykorzystywanie w formie satyrycznej swojej niewiedzy jest żenujące. Tak, założę się, że on nie wie co to mitochondrium.

A, jeszcze jedno. Zapytaj swoją panią od polskiego jak wygląda wielokropek, jak pisze się wyraz "biologia" w dopełniaczu, przed jakimi spójnikami stosuje się przecinek, jaką literą zaczyna się nowe zdanie i czemu przed tym nowym zdaniem, a po znaku kończącym zdanie poprzednie, stosuje się odstęp. Właśnie pokazałeś, że jesteś ignorantem podobnego typu jak pan z filmiku.

masterwow

2014-04-06, 22:51
Oryginalne podejście do sprawy :D


Swoją drogą myślę że 7 milionów na rok to mało.

xts

2014-04-06, 23:50
jak mało lata, codziennie widze na niebie nad wawą kilka sztuk

iron.the.great

2014-04-07, 00:34
Nie ma miejsca w siatce bo Unia zakazała LOTowi rozbudowywania siatki do 2015...

grudzin7

2014-04-07, 09:34
@upup, widzisz bo LOT ma bodajże 37 samolotów, a tu chodzi konkretnie o Dreamliner'a czyli Boeinga 787 :)
X