18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tolerancja facebookowa.

Vendal • 2013-11-19, 09:59
Mimo tego, że nie chodzę co niedzielę do kościoła ani nie mam Jezuska nad łóżkiem to postanowiłem zgłosić pewną stronę na FB, ponieważ miałem lekki ból dupy. Oto co otrzymałem w odpowiedzi.



a poniżej jeden przykładowy obrazek z ich strony.




Ręce mi opadają...czy administracja FB to sami ciapaci?

le...........65

2013-11-19, 10:10
Jak palić to wszystko, kościoły, meczety, zikkuraty i marihuanę, czemu dzielić na lepszych i gorszych? :amused:

cicik

2013-11-19, 10:18
daj linka wszyscy zgłosimy !!

ok...........w4

2013-11-19, 10:34
Palić kościoły - tak
stawiać meczety - niekoniecznie

SolarisN1

2013-11-19, 10:37
Vendal napisał/a:

Ręce mi opadają...czy administracja FB to sami ciapaci?



To już hipokryzja. Jestem ateistą i nie płaczę nad ilością chrześcijańskich fanpage na Facebooku. Jak mają usuwać islamskie to chrześcijańskie też powinni, bo Facebook jest areligijny.

Jako bonus dodam, że jednym z największych stron na Facebooku na świecie jest Jesus Daily z 25 milionami fanów. Też powinni usunąć uważam.

maderfakermen

2013-11-19, 10:37
Zgłaszać nie pie**olić się. Zgłoszone.

kinektel

2013-11-19, 10:40
Nie mam fb, nie mam problemu. Myslisz ze jakies klikniecie "like" cos zmeni? Wątpie. Liczy sie fizyczna manifestacja jak to bylo z ACTA a nie fapanie myszka "like" lub "zglos".

maderfakermen

2013-11-19, 10:40
SolarisN1, też z wiarą nie mam nic wspólnego. ale to co piszesz wygląda jak bełkot jakiegoś pokurcza z ledwo dodatnim IQ.

chrap

2013-11-19, 10:52
Wasza głupota nie zna granic. Zarówno autora posta, jak i komentujących. Wejdźcie na tą stronę i poczytajcie co się tam wyprawia. Osoba, która to prowadzi, to troll, który ma budzić wściekłość i nienawiść do islamu w polskim społeczeństwie. Jak widać debile się na to łapią... no i dobrze. Mnie ta strona ogólnie bawi.

EDIT: Przeczytałem wszystko na stronie i jest to typowa satyra. Budzi ona wściekłość do islamu tylko u idiotów.




Roszp

2013-11-19, 11:07
k***a, jak byk masz napisane w tej wiadomości, że jeśli jakaś konkretna treść (czyli ten obrazek, który wrzuciłeś) jest obraźliwa, to należy zgłaszać tę treść, nie całą stronę. Tak trudno k***a zrozumieć dlaczego?

SolarisN1

2013-11-19, 11:10
Maderfakermen napisał/a:

SolarisN1, też z wiarą nie mam nic wspólnego. ale to co piszesz wygląda jak bełkot jakiegoś pokurcza z ledwo dodatnim IQ.



Uhm, to przepraszam.

kawałchuja88

2013-11-19, 11:20
Strona zgłoszona, przez chwilę przejrzałem co tam zamieszczają i to jest straszne.Niech jakiś sadol mistrz informatyki namierzy tego cwe*a co tą stronę zrobił to wpadniemy tam wszyscy z odwiedzinami i pokażemy mu gdzie mamy jego islam :D

rockface123

2013-11-19, 11:42
k***a, takich skończonych małych ku*asów należy poćwiartować i spłukać w kiblu tam gdzie gówna miejsce. I to tyle jeśli chodzi o bycie tolerancyjnym a jak się nie podoba to wypie**alać z powrotem r*chać kozy. Największe dupki na całym świecie