18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tolerancja facebookowa.

Vendal • 2013-11-19, 09:59
Mimo tego, że nie chodzę co niedzielę do kościoła ani nie mam Jezuska nad łóżkiem to postanowiłem zgłosić pewną stronę na FB, ponieważ miałem lekki ból dupy. Oto co otrzymałem w odpowiedzi.



a poniżej jeden przykładowy obrazek z ich strony.




Ręce mi opadają...czy administracja FB to sami ciapaci?

CarlitoBrigante

2013-11-19, 14:52
Zgłosiłem stronę i odrzucono mi to zgłoszenie. Zgłosiłem zdjęcie na którym ORZEŁ POLSKI Z GODŁA NIE MA KORONY i otoczony jest jakimiś islamskimi bazgrołami wraz z symbolem koranu i TAKŻE MI ODRZUCONO!! Tak się szanuje własny naród? Troll, islamista czy KTOKOLWIEK nie ma prawa w taki sposób pluć na symbole narodowe kraju w którym egzystuje. To podlega karze z Art.137 KK - grzywna lub więzienie. Nienawidzę fanatyzmu religijnego a już tym badziej stada imbecyli, którzy podrzegają do nienawiści na tym tle. Jestem oczywiście za tym że islam powinien siedzieć u siebie bo to co robi na świecie nie jest NICZYM DOBRYM (chociaż znam dziewczynę lat 22 z ZEA(płw.Arabski), która prężnie walczy z łamaniem praw człowieka np w Palestynie w strefie Gazy i popieram to mimo że chodzi zakutana w burkę i jest fundamentalistką lecz mimo to siedzi w Dubaju BO TAM JEST JEJ OJCZYZNA!!!)Tak czy inaczej obraża mnie to co jest przedstawiane i jestem oburzony tym co tam ma miejsce. Ktoś tutaj podał przykład funpage Jesus Daily. Proszę państwa proszę sprawdzić czy funpage ten namawia do NIENAWIŚCI przeciwko islamowi albo namawia do budowy kościołów np w Arabii Saudyjskiej opluwając wyznawców JAKIEJKOLWIEK RELIGII?! NIE! i tym to sie różni.

~Angel

2013-11-19, 15:06
Karchan znowu trolluje a wy macie


Godryg

2013-11-19, 15:11
mały tip dla zgłaszajacych piszcie ze jestescie zydami (wyznanie syjonskie) w zgłoszeniu pomaga

chrap

2013-11-19, 15:17
CarlitoBrigante napisał/a:

Zgłosiłem stronę i odrzucono mi to zgłoszenie. Zgłosiłem zdjęcie na którym ORZEŁ POLSKI Z GODŁA NIE MA KORONY i otoczony jest jakimiś islamskimi bazgrołami wraz z symbolem koranu i TAKŻE MI ODRZUCONO!! Tak się szanuje własny naród? Troll, islamista czy KTOKOLWIEK nie ma prawa w taki sposób pluć na symbole narodowe kraju w którym egzystuje. To podlega karze z Art.137 KK - grzywna lub więzienie. Nienawidzę fanatyzmu religijnego a już tym badziej stada imbecyli, którzy podrzegają do nienawiści na tym tle. Jestem oczywiście za tym że islam powinien siedzieć u siebie bo to co robi na świecie nie jest NICZYM DOBRYM (chociaż znam dziewczynę lat 22 z ZEA(płw.Arabski), która prężnie walczy z łamaniem praw człowieka np w Palestynie w strefie Gazy i popieram to mimo że chodzi zakutana w burkę i jest fundamentalistką lecz mimo to siedzi w Dubaju BO TAM JEST JEJ OJCZYZNA!!!)Tak czy inaczej obraża mnie to co jest przedstawiane i jestem oburzony tym co tam ma miejsce. Ktoś tutaj podał przykład funpage Jesus Daily. Proszę państwa proszę sprawdzić czy funpage ten namawia do NIENAWIŚCI przeciwko islamowi albo namawia do budowy kościołów np w Arabii Saudyjskiej opluwając wyznawców JAKIEJKOLWIEK RELIGII?! NIE! i tym to sie różni.


Rzeczywiście łamane jest tu polskie prawo, które na facebooku nie obowiązuje. Serwery facebooka znajdują się w USA i korzystając z niego obowiązuje Cię USAńskie prawo. Sprawdź strony podane przez simonpeter19. Tam są prawdziwie nienawistne strony.

Massdeath

2013-11-19, 15:18
Wystarczy napisać w zgłoszeniu, że zgłosisz też do lokalnej prokuratury :D usuwają od ręki.

No...........ic

2013-11-19, 15:21

A ja się mogę pochwalić pewnym osiągnięciem :-D

barwn

2013-11-19, 16:29
ja również ;d


ćwiartek

2013-11-19, 16:32
Nawet jeśli to prowokacja, to z niektórych spraw nie powinno się żartować.

dashadow

2013-11-19, 17:20
chrap napisał/a:


Serwery facebooka znajdują się w USA i korzystając z niego obowiązuje Cię USAńskie prawo.



kolega raczy żartować chyba :)
sprawdzasz przed wejściem na każdą stronę w jakim kraju znajdują się serwery??
jak nie to uważaj bo możesz trafić na kraj, w którym wchodzenie na strony internetowe karane jest rytualnym ucięciem jajec.

na terenie Polski obowiązuje Cię polskie prawo. koniec. kropka.

Polak88

2013-11-19, 17:52
chrap napisał/a:

Wasza głupota nie zna granic. Zarówno autora posta, jak i komentujących. Wejdźcie na tą stronę i poczytajcie co się tam wyprawia. Osoba, która to prowadzi, to troll, który ma budzić wściekłość i nienawiść do islamu w polskim społeczeństwie. Jak widać debile się na to łapią... no i dobrze. Mnie ta strona ogólnie bawi.

EDIT: Przeczytałem wszystko na stronie i jest to typowa satyra. Budzi ona wściekłość do islamu tylko u idiotów.

Obrazek
Obrazek
Obrazek



Widzę,że znasz się na ludziach jak nikt inny.

chrap

2013-11-19, 19:59
dashadow napisał/a:



kolega raczy żartować chyba :)
sprawdzasz przed wejściem na każdą stronę w jakim kraju znajdują się serwery??
jak nie to uważaj bo możesz trafić na kraj, w którym wchodzenie na strony internetowe karane jest rytualnym ucięciem jajec.

na terenie Polski obowiązuje Cię polskie prawo. koniec. kropka.


Nie jest to takie proste. Treści umieszczane na Facebooku muszą być zgodne z prawem USAńskim (dokładniej kalifornijskim). Jeżeli łamią inne prawo (np. polskie) nie łamiąc przy tym USAńskiego, to tak ogólnie ch*j ich to obchodzi. Polska prokuratura mogłaby ewentualnie zgłosić się z prośbą do USAńskiej, a ta do Facebooka o udostępnienie danych komputera z którego strona była tworzona/edytowana. Facebook od czasu powstania, udostępnił takie dane na prośbę innego rządu tylko raz (był to włoski pedofil).

A prawdą jest, że na terenie Polski obowiązuje polskie prawo. Jeżeli strona była tworzona w Polsce i sąd uznałby te treści za niezgodne z prawem, to twórca powinien być skazany, ale śledczy gówno mogą zrobić.

Tassadar

2013-11-19, 20:05
Bardzo słaba próba podk***ienia ludzi. Wiadomo że nie ma w Polsce ludzi którzy jawnie godzili by się na taką gównianość jaką jest islam z całym bagażem debilizmu

SaintRose

2013-11-19, 21:03
Mnie też się udało :)
Z zdjęciem obrażającym AK.
Status Ten obiekt został usunięty
Szczegóły Zapoznaliśmy się z udostępnionym materiałem zgłoszonym przez Ciebie z powodu zawierania treści lub symboli propagujących nienawiść. Usunęliśmy go, ponieważ narusza on Standardy społeczności Facebooka. Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia. Poinformowaliśmy użytkownika Meczet w każdej gminie. TAK dla Islamu w Polsce, że udostępniony przez niego obiekt został usunięty. Nie wie jednak, kto go zgłosił. Facebook nigdy nie ujawnia danych osoby wysyłającej zgłoszenie.

The.prophecy

2013-11-19, 21:15
@Vendal - gdzie znaleźć ten panel ze zgłoszoną treścią?