18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tolerancja facebookowa.

Vendal • 2013-11-19, 09:59
Mimo tego, że nie chodzę co niedzielę do kościoła ani nie mam Jezuska nad łóżkiem to postanowiłem zgłosić pewną stronę na FB, ponieważ miałem lekki ból dupy. Oto co otrzymałem w odpowiedzi.



a poniżej jeden przykładowy obrazek z ich strony.




Ręce mi opadają...czy administracja FB to sami ciapaci?

Mutarito

2013-11-19, 23:49
[quote="chrap"]Wasza głupota nie zna granic. Zarówno autora posta, jak i komentujących. Wejdźcie na tą stronę i poczytajcie co się tam wyprawia. Osoba, która to prowadzi, to troll, który ma budzić wściekłość i nienawiść do islamu w polskim społeczeństwie. Jak widać debile się na to łapią... no i dobrze. Mnie ta strona ogólnie bawi.

EDIT: Przeczytałem wszystko na stronie i jest to typowa satyra. Budzi ona wściekłość do islamu tylko u idiotów.



Troll czy nie troll. Skoro bawi cię tak przerobione zdjęcie Polskiego żołnierza to zarówno Tobie jak i jego autorowi serdeczne ch*j Ci w oko

Zyragon

2013-11-20, 00:48
Ja ostatnio zgłaszałem strone o nazwie "j***ć polske" i jewbook stwierdził że tego nie usunie...

Adder

2013-11-20, 14:05
Skurkowance zgloszone.

Taaa... Dostałem już taką samą odpowiedź. Szybko jak na nich. Chyba polski fb ma oddelegowanego jakiegoś brudasa specjalnie dla tej strony.

chrap

2013-11-21, 00:10
Mutarito napisał/a:


Troll czy nie troll. Skoro bawi cię tak przerobione zdjęcie Polskiego żołnierza to zarówno Tobie jak i jego autorowi serdeczne ch*j Ci w oko



Tak bawi mnie to. Wk***ia mnie natomiast moda na patriotów-idiotów. Przypie**oli się do satyrycznego obrazka, ale mordę trzyma cicho tam gdzie rzeczywiście krzywda Polsce się dzieje.

cinu314

2013-11-21, 15:15
chrap napisał/a:

Mnie ta strona ogólnie bawi.

Obrazek



Zaiste zabawne, śmiania się z ludzi którzy walczyli o twoją wolność i o to żebyś teraz nie j***ł dla jednego czy drugiego kraju w obozie pracy... :lodowka:

Cześć i chwała bohaterom !