18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

This is rallying!

Ramsey007 • 2013-03-31, 01:23
Kolejna wrzuta pokazująca ostatni prawdziwy sport jakim są rajdy. Wiem, że miłośnicy piłki kopanej zaraz zaczną biadolić jakim to sportem jest bieganie metroseksualnych ciotek za skórkowym flaczkiem, ale... :idzwch*j:




Enjoy k***a!

Wiem, że film trwa dokładnie tyle ile potrzeba polskiej reprezentacji w piłce j***nej aby przepie**olić wszelkie szanse na cokolwiek dobrego, ale mimo to - warto oglądnąć :)

w6667812

2013-03-31, 14:02
czy ktoś może podac linka do jutuba albo vimeo, zebym mogl obejrzec w haj definiszyn?

ZiggyChajzer

2013-03-31, 14:28
"Ja miałem wyj***ne w bieganie z pedałami za piłką."

czyżby te 'pedały' j***ły cię potem w dupala? to wiele wyjaśnia.

koc

2013-03-31, 14:57
2:29 znaczek czelsi piłkarskiego klubu na tym czerwonym autku

kapelan_szturmowy

2013-03-31, 15:21
Mr Tornister napisał/a:

czyżby te 'pedały' j***ły cię potem w dupala? to wiele wyjaśnia.

nie mądruj bo przegląd zeszytów zrobimy.

kacpers

2013-03-31, 15:23
Zrozumcie jedno, nie chodzi o to czy jednemu się podoba piłka nożna, a drugiemu rajdy, tylko o to, że w tym głupim kraju w mediach się trąbi tylko o piłce nożnej i w ten oto sport są ładowane grube pieniądze przez państwo, tylko dlatego bo jest popularny i najłatwiej na nim zarobić. A inne sporty są olewane, jest pełno przykładów gdzie Polacy zdobywają mistrzostwa świata w innych sportach, a w mediach o tym nawet nie wspomną, przez co 90% o tym nawet nie wie. Prosty przykład Tadeusz Błażusiak od paru lat zdobywa mistrza świata w Endurocorssie na najbardziej prestiżowych zawodach, a w tym roku został uznany przez Amerykańska organizacje AMA sportowcem roku. To jest śmieszne, żeby tak wybitny sportowiec był bardziej rozpoznawany i doceniany przez obcokrajowców niż przez rodaków. Jest wiele takich przykładów m.in. Kitesurfing, zawody szybowców i pewnie by się tego więcej znalazło, ale wiadomo w mediach cisza.. Nie mówiąc już o tym, że w mediach wolą puścić po raz 3 powtórkę przegranego meczu przez Polskę niż dać relacje np. z światowej serii Enduro, która się odbyła w Łodzi, dodam, że taka coś się odbywa raz na rok..Nie oglądam piłki nożnej bo ten sport mnie nie interesuje, ale lubię sobie czasem pokopać na polance przy piwku i grillu. Sport ten jest tak popularny w Polsce bo wszędzie jest tylko piłka nożna i jeszcze raz piłka nożna, dzieci które dorastają widząc tylko ten sport siłą rzeczy się im interesują i dlatego w Polsce mamy tyle fanów tego sportu i nieudaczników którzy próbują go uprawiać zawodowo, a co jest najśmieszniejsze dobrych graczy Polskich, którzy coś znaczą na arenie międzynarodowej można policzyć na palcach jednej ręki... Śmiech na sali i tyle w tym temacie :]

karfi

2013-03-31, 18:36
Nie ma RK nie ma piwa.

Grillowany

2013-03-31, 19:51
ZA 4 KÓŁKA zawsze piwko! :)

TOOM44

2013-03-31, 22:20
Wkońcu ktoś kto jedzie po tej pie**olonej piłce nożnej ! Dzieki bogu ! Sam jeżdże na rowerze Dh/Fr, niestety mieszkam na kompletnym zadupiu gdzie jeszcze nie doszło do jaskiniowców nic innego jak "Kopanie piłki". Ten sport jest tak ch*jowy że płakać się chce. Do tego to jest nasz narodowy -,- FACEPALM k***A. Nie lepiej tą kase przeznaczyć na szczypiornistów, czy inne reprezentacje, które coś osiągają? Lub na zawodników wyścigów? Nie! Lepiej założyć pzpn i trzepać kase kraść itd.

ari4

2013-04-01, 14:15
Za WRC zawsze browar.

picolo

2013-04-01, 22:36
sport sie uprawia a nie ogląda!!!