18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

This is rallying!

Ramsey007 • 2013-03-31, 01:23
Kolejna wrzuta pokazująca ostatni prawdziwy sport jakim są rajdy. Wiem, że miłośnicy piłki kopanej zaraz zaczną biadolić jakim to sportem jest bieganie metroseksualnych ciotek za skórkowym flaczkiem, ale... :idzwch*j:




Enjoy k***a!

Wiem, że film trwa dokładnie tyle ile potrzeba polskiej reprezentacji w piłce j***nej aby przepie**olić wszelkie szanse na cokolwiek dobrego, ale mimo to - warto oglądnąć :)

sasim

2013-03-31, 03:13
tyle czasu polskiej reprezentacji nie potrzeba.. nie przesadzaj ..

Re...........ms

2013-03-31, 09:27
ja pie**ole dlaczego każdy baran uważa, że to co on lubi jest naj naj i musi się przyj***ć do czegoś innego. Jedni lubią piłkę, inny autka a jeszcze inny pośmigać na rowerze. Czy trzeba siedzieć i dumać, który sport jest najbardziej męski i najcudowniejszy?

Ramsey007

2013-03-31, 09:45
@UP Najważniejsze, że nie trzeba dumać, który NIE jest ;)

pawel578

2013-03-31, 10:59
j***ć rajdy i fudbol wchodzić na HARDA tam jest prawdziwy sport :-D

Paul_finch

2013-03-31, 11:02
Temat zacnie opisany ;) .. Oj zacnie...!!!

wojak90

2013-03-31, 11:12
Ramsey, kolejny idiota mający jakieś halo do piłki nożnej. Nie podoba Ci się? To przynajmniej nie wylewaj żalu na sadisticu. A tym swoim żałosnym komentarzem próbowałeś obrazić fanów futbolu? Nie wiem czy któryś z nich zwraca uwagę na takie ciotki jak Ty;) Siedź sobie przed telewizorem i oglądaj jak kilku debili jeździ samochodami próbując zabić się na co drugim zakręcie a fani piłki nożnej, koszykówki, tenisa czy kolarstwa w tym samym czasie mogą czynnie uprawiać swój ulubiony sport. Pewnie ty też uprawiasz, swoim dużym fiatem;) Sam lubię rajdy samochodowe ale musiałem to napisać. Pozdro

ckmz

2013-03-31, 11:18
"piłki kopanej"

Serio k***a?

Philipek

2013-03-31, 11:18
@2UP nawet nie chce mi sie czytac Twoich wypocin. w najczarniejszych zakamarkach internetu jest bardzo ciekawa strona, na ktorej mozna kupic wszystkie mecze pilki noznej, siatkowki, koszykowki itp. sa normalnie akcje takie sam jak k***a buty sprzedajesz na allegro. wiec ch*j z ta j***na pilka.

Bujal90

2013-03-31, 11:30
Na koniec opisu filmiku wyśmiewasz grę naszej reprezentacji, a ja jakoś nie słyszałem żeby jakiś polski rajdowiec miał wybitne osiągnięcia.

Black Snake

2013-03-31, 11:39
@wojak90, co masz do dużego fiata? Tutaj jeździł peugeot 106, stare, dobre auto. Fiata 125p też dałoby radę zrobić pod wyścigi tym bardziej, że ma rwd. Poza tym facet powinien być odważny i podejmować ryzyko. W tym sporcie trzeba mieć jaja. Sam z chęcią pościgałbym się na wyspie Man (wyścigi motocyklowe), ale nie mam na to kasy i tak dużych jaj by zapie**alać pod 300km/h i więcej na ulicach wąskich, że się ledwo 2-3 motocykle zmieszczą. A w piłce co? 22 pedałów lata po boisku, jak jeden drugiego dotknie to nagle oboje się kładą i lamentują jak zostali źle potraktowani przez przeciwnika. Do tego nasza reprezentacja, która może sobie co najwyżej w piłkę pograć na orliku. W rajdach nieraz zaliczą dzwona i wychodzą o własnych siłach.

PS nie lubię piłki, ale szanuję że ktoś lubi. No chyba, że później na dworze słyszę 'barca lepsza!' 'barca k***a, real!!'. I zaczynają się bić -.- debile.

Kopulator

2013-03-31, 11:58
k***a "oglądnąć" OGLONDNOŃĆ przecież można w tym słowie zrobić tyle błędów...! zacznijmy w końcu używać słowa "OBEJRZEĆ" do k***y nędzy ;D

WyscigowyJELCZ

2013-03-31, 12:01
jak ja kocham odgłos odcięcia. jest piekniejszy niz orgazm azjatki.