18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

This is rallying!

Ramsey007 • 2013-03-31, 01:23
Kolejna wrzuta pokazująca ostatni prawdziwy sport jakim są rajdy. Wiem, że miłośnicy piłki kopanej zaraz zaczną biadolić jakim to sportem jest bieganie metroseksualnych ciotek za skórkowym flaczkiem, ale... :idzwch*j:




Enjoy k***a!

Wiem, że film trwa dokładnie tyle ile potrzeba polskiej reprezentacji w piłce j***nej aby przepie**olić wszelkie szanse na cokolwiek dobrego, ale mimo to - warto oglądnąć :)

fen1x

2013-03-31, 12:04
Kompilacja dobra. Opis ch*jowy.

Forcell

2013-03-31, 12:07
7:19 ładnie zgrzane tarcze

Rumcajs_Rozpruwacz

2013-03-31, 12:23
@ Black Snake Ale to jest powód, żeby płakać i się rzucać na lewo i prawo na piłkę nożną dlatego, że więcej osób ją lubi? Jakoś nie widziałem żadnego filmiku o footballu gdzie byłoby pół strony opisów jakie to sporty motorowe są ch*jowe, a Kubica niech przestanie się ścigać bo na każdym zakręcie wpada w barierkę.

wr77

2013-03-31, 12:29
bardzo ładny opis a dla ciebie nic nieznaczące wirtualne piwko

GrzesMk4

2013-03-31, 12:30
Piwko za pojechanie po tych ciotach od balona !

takija

2013-03-31, 12:31
Dziecięce przepychanki proszę zostawić na kwejka :) Tutaj komentujemy fajny filmik a nie pie**olimy o tym co jest lepsze i dlaczego akurat nie piłka nożna ;)

Filmik dobry ;) Piwko!

zordon71

2013-03-31, 12:48
_._ nie umiem usunąć posta -.-

Ramsey007

2013-03-31, 13:01
Bujal90 napisał/a:

Na koniec opisu filmiku wyśmiewasz grę naszej reprezentacji, a ja jakoś nie słyszałem żeby jakiś polski rajdowiec miał wybitne osiągnięcia.



Lecimy:
Zasada, Bublewicz, Hołowczyc, Sołowow...? Zobacz jakie mają osiągnięcia i porównaj je z podobną półką w piłce j***nej... A uwierz mi - pomijam kozaków, którzy j***li lokalesów zza żelaznej kurtyny, bo i tak nie zrozumiesz jak wielkie w tamtych czasach to było osiągnięcie. :lodowka:

wojak90 napisał/a:

Ramsey, kolejny idiota mający jakieś halo do piłki nożnej. Nie podoba Ci się? To przynajmniej nie wylewaj żalu na sadisticu. A tym swoim żałosnym komentarzem próbowałeś obrazić fanów futbolu? Nie wiem czy któryś z nich zwraca uwagę na takie ciotki jak Ty;) Siedź sobie przed telewizorem i oglądaj jak kilku debili jeździ samochodami próbując zabić się na co drugim zakręcie a fani piłki nożnej, koszykówki, tenisa czy kolarstwa w tym samym czasie mogą czynnie uprawiać swój ulubiony sport. Pewnie ty też uprawiasz, swoim dużym fiatem;) Sam lubię rajdy samochodowe ale musiałem to napisać. Pozdro



Piłka nożna, koszykówka, tenis i kolarstwo to nie sporty. Gdzie tu ryzyko? :idzwch*j: EDIT: Owszem uprawiam, ale na ten temat możemy pogadać innym razem :)

kapelan_szturmowy

2013-03-31, 13:19
..
wojak90 napisał/a:

swoim dużym fiatem

masz coś k***a do dużych Fiatów?

Black Snake napisał/a:

A w piłce co? 22 pedałów lata po boisku, jak jeden drugiego dotknie to nagle oboje się kładą i lamentują jak zostali źle potraktowani przez przeciwnika.

i to jeszcze kasę kasują za to jakby conajmniej na kardiochirurgi przeszczep serca wykonywali.

Ramsey007 napisał/a:

Piłka nożna, koszykówka, tenis i kolarstwo to nie sporty. Gdzie tu ryzyko?


Jest ryzyko:
-Piłka nożna - złapią przy wręczaniu łapówki
-Koszykówka - przy grze z czarnymi trzeba pilnować rzeczy.
-Tenis - dostaniesz rakietką.
-Kolarstwo - złapiesz gumę, a w wyścigu w rosji, potrąci Cię Łada.

adamsok

2013-03-31, 13:22
można link do HD

socjalmmv

2013-03-31, 13:26
Oczywiście każdego stać żeby kupić sobie autko wrc i zapie**alać na torze. Ja wole czasami sobie pograć w noge czy coś, a nie siedzieć na chacie i oglądać w tv wrc.

@Ramsey007
Człowieku odróżniasz sporty extremalne od zwykłych? Jak chcesz ryzyka to jebaj z bani na wode z 50m.

Każdy z was jak był młody zapewne grał w noge na boisku lub inne sporty, a pie**olicie tak bez sensu że nawet nie chcę mi się czytać tego syfu wyżej.

kapelan_szturmowy

2013-03-31, 13:37
socjalmmv napisał/a:

Każdy z was jak był młody zapewne grał w noge na boisku lub inne sporty,

Nie każdy. Ja miałem wyj***ne w bieganie z pedałami za piłką. Na 15ste urodziny dostałem od rodziców dużego Fiata i garaż. Przebudowy i strojenie pochłaniały cały mój czas.
socjalmmv napisał/a:

ak chcesz ryzyka to jebaj z bani na wode z 50m.

Sporty ekstremalne to są skoki na beton z gaśnicą z autobusu, albo skoki bungee z liną stalową..

bravoteampolska

2013-03-31, 13:38
Coś pięknego .
Umiejętności Adrenalina i ryzyko .
Najlepsza akcja wjazd w kukurydzę .

Ramsey007

2013-03-31, 13:49
socjalmmv napisał/a:

Oczywiście każdego stać żeby kupić sobie autko wrc i zapie**alać na torze. Ja wole czasami sobie pograć w noge czy coś, a nie siedzieć na chacie i oglądać w tv wrc.

@Ramsey007
Człowieku odróżniasz sporty extremalne od zwykłych? Jak chcesz ryzyka to jebaj z bani na wode z 50m.

Każdy z was jak był młody zapewne grał w noge na boisku lub inne sporty, a pie**olicie tak bez sensu że nawet nie chcę mi się czytać tego syfu wyżej.



Rajdy to NIE JEST JAZDA PO TORZE! :) Normalne drogi, dziurawe, z k***idołami, przebiegającymi sarnami i tak dalej.

Nie musisz mieć do tego auta WRC - w kompilacji widać choćby Puga 106, ale jeśli chcesz się pobawić taniej i poczuć smak prawdziwego sportu to zobacz choćby:

http://www.facebook.com/pages/Puchar-CENTO-RALLY-w-RSM%C5%9Al/490589680999122?ref=stream

Oczywiście - w dalszym ciągu to drogi sport, ale cóż...

I żeby nie było - nie mam nic do cupania w piłkę z kumplami - to fajna rozrywka, ale JARANIE się meczami i pedałami, którzy odgrywają swój 90minutowy spektakl płaczu, tarzania się po trawie i tak dalej.

flyier

2013-03-31, 13:54
gosc wrzuca kompilacje o rajdach i dupi o pilce
no poj***ny