18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

The truth about Islam

Caranguejo • 2013-02-14, 21:17

Fajnie zmontowany film pokazujący prawdziwe oblicze Islamu i jego wyznawców. Obrazuje zmianę zachowania muzułmanów w miarę wzrostu liczebności w danym państwie. Straszne jest to, że tuż za naszą zachodnią granicą zaczyna się dziać bardzo źle...

zozur

2013-02-26, 13:51
Precz z muzłumanami nie mam dla nich szacunku są gorsi niż zwierzęta dlatego trzeba to gówno odstrzelić.

ja...........ax

2013-02-26, 14:03
Izrael -- muzułmanów 16% Rosja -- muzułmanów 10-15%
i gdzie niby w Rosji czy w Izraelu są getta gdzie policja się boi wjeżdżać i jest prawo szariatu.
o ile z pierwszym akapitem się zgadzam islamiści są takim samym albo nawet większym zagrożeniem dla naszego społeczeństwa od nazizmu czy komunizmu a sam islam to ideologia totalitarna, to sami muzułmanie aż tacy straszni nie są patrz nasi tatarzy, problemem jest ciągłą indoktrynacja ze strony mułłów oraz brak asymilacji a w efekcie poczucie izolacji które powoduje agresje poprawność polityczna z kolei budzi u nich poczucie bezkarności

!Timon

2013-02-26, 14:29
Dobrze, dobrze... Już był co najmniej jeden taki epizod kiedy błagano Polaków o pomoc w walce z muzułmanami. Sobieski wtedy niefortunnie sp***olił sprawę i nie poczekał aż Turcy zajmą Wiedeń. My tego błędu nie powtórzymy i poczekamy cierpliwie, aż kraje zachodnie upadną.
:)

Dzichader

2013-02-26, 14:32
Chyba ktoś oberwie za tekst od nowego szefa CIA (muzułmanin).

siedlik

2013-02-26, 15:23
Juz to bylo, ale i tak Japonia jest najlepsza bo nie przyjmuja brudactwa.

Ra...........it

2013-02-26, 15:30
ch*j w dupala zarówno kozojebcom jak i CIA