18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

The truth about Islam

Caranguejo • 2013-02-14, 21:17

Fajnie zmontowany film pokazujący prawdziwe oblicze Islamu i jego wyznawców. Obrazuje zmianę zachowania muzułmanów w miarę wzrostu liczebności w danym państwie. Straszne jest to, że tuż za naszą zachodnią granicą zaczyna się dziać bardzo źle...

Srasłkasz

2013-02-15, 00:12
Zaludnienie muzułumanów (szmatogłowych kozojebców) w polsce 0,0001% I niech tak zostanie jak najdłużej.

bigosamigos77

2013-02-15, 00:48
Oj chyba przestanę chodzić do Turków na kebaba.

Moraw541

2013-02-15, 00:52
Kiedy pojawi się druga osoba pokroju wujaszka Adolfa która zrobi z kozojebami porządek.

greksa64

2013-02-15, 01:14
granat w tyłek kilku takim wystawionym publicznie i im sie odechce .

Carloos

2013-02-15, 01:17
Tak wygląda "islamizacja Europy" na jednym z przykładów:

Duath

2013-02-15, 01:23
Jednak mieszanie w Polsce ma swoje plusy .

vestar

2013-02-15, 01:50
Zawsze ciekawilo mnie jak bedzie wygladal swiat za kilkadziesiat lat.
Byli krolowie, bolszewicy z idea rownosci, nazisci uwazajacy sie za wybrana rase, potem kapitalizm z demokracja i teraz czas na pelen obrot kola i znow powrot do czasow sredniowiecza kiedy to religia jest najwazniejsza.
Juz wiem dlaczego zawsze mialem wrazenie, ze jestem jakis lepszy od innych, takie uczucie, ze jestem stworzony do wyzszych celow... Moja zyciowa misja jest walczyc z tymi k*rwami!

J0HNY

2013-02-15, 01:57
ma ktos nazwe tego na yt ?

kaspiq

2013-02-15, 02:40
Nie znam żadnego muzułmanina, nie wiem jak się zachowują itd. Ale to co się pojawia na sadisticu to zatrważające. Tylko tak jakoś się zastanawiam, czy może to jest jakiś spisek amerykanów i żydów, żeby wywołać w europejczykach nienawiść do muzułmanów, a wtedy będzie można już im lajtowo wjechać w te złoża ropy.

Jeśli to wszystko jest tak jak pokazują te filmy to fakt, islamiści są przej***ni. Ale tak jakoś widzę ile nienawiści się rodzi wobec islamu i zastanawiam się czy to nie jakaś propaganda.

Niestety wszystko wskazuje na to, że faktycznie islam coraz bardziej się panoszy w Europie. To jak to francuskie przysłowie: Gdy chcesz ugotować żabę i wrzucisz ją do gorącej wody, to żaba wyskoczy, natomiast gdy włożysz ją do zimnej i zaczniesz podgrzewać to się ugotuje. Tak samo tutaj. Wprowadzają się do kraju i rozpoczynają rozród jak pasożyty.

Osobiście jednak nie chciałbym by ten scenariusz z filmiku się jakkolwiek sprawdził tylko, że nawet takiemu muzułmaninowi nie można liścia wyprzedać jak krzyczy allah akbar gdzieś na ulicy.

mcierpicki

2013-02-15, 03:38
@kaspiq Powiem ci, że miałam okazję przez rok uczyć się i mieszkać w Londynie. Od razu rzuciła mi się w oczy ilość zamieszkujących tam muzułmanów. Miasto dosłownie jest przepełnione tymi ludźmi. Poznałam ich wiele, od najmłodszych do muzułmanów w wieku średnim. Powiem szczerze, że im starsze tym po prostu głupsze i zaślepione do upadłości swoją "religią". Miałam okazję porozmawiać z ówcześnie 12-letnią muzułmanką, która bez skrupułów powiedziała mi jak się znalazła w Anglii. Jak? Otóż jej rodzina musiała uciekać z kraju w obawie przed atakiem rodzimych żołnierzy, ciągłych wojen domowych, karaniem ludzi, którym za kradzież jabłka potrafiono ucinać rękę. Starszy i bardziej "doświadczony" muzułmanin zaprzeczyłby temu i wytłumaczyłby to złowrogimi atakami ludzi z Ameryki czy też zachodu.

Społeczeństwu przez całe życie wmawia się (w tym przypadku islamskie) ideologie i prawdy. Przez to rodzi się olbrzymia armia, która ślepo wierząca w swoje przekonania potrafi wywalczyć swoje prawa w obcym kraju. Potrafi uprzykrzyć życie "niewierzącym" obywatelom, niszczyć, a czasem i zabijać. Całkowitą prawdą jest, że dążą do utworzenia nowego świata, świata, w którym będą (jak twierdzą oni sami) żyć w pokoju i duchu ze swoim bogiem. Świata, w którym się nawzajem pozabijają.

God save Poland from Muslims.

szoszana

2013-02-15, 04:01
Zutylizować. Inaczej zginiemy zanim zdążymy umrzeć.



Autor! Jak jest oryginalnia nazywa? Jakiś link albo źródło... :) ?

SCIX_69

2013-02-15, 09:37
prawda jest taka, ze dla tego sk***ysynstwa powinni wybudowac obozy, cos w stylu auschwitz, zagazowac->wybic->zrobic mydlo. Ciapaki sa najgorszym spoleczenstwem na calym swiecie. Pchaja sie wszedzie gdzie da sie. U nas w PL jest i ch coraz wiecej j***ni kreca kebaby.

MojaAdrenalina

2013-02-15, 09:57
spokojnie, jak coś to mamy kibiców Legi.

Ens

2013-02-15, 11:36
kiedyś ktoś już tutaj napisał " najlepszy arab to martwy arab" :P

Kopulator

2013-02-15, 11:47
Wszystko pięknie ładnie.. ale z tą mapką euroarabów to mnie wk***iła! Polska nie dla islamistów ;)