18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

The truth about Islam

Caranguejo • 2013-02-14, 21:17

Fajnie zmontowany film pokazujący prawdziwe oblicze Islamu i jego wyznawców. Obrazuje zmianę zachowania muzułmanów w miarę wzrostu liczebności w danym państwie. Straszne jest to, że tuż za naszą zachodnią granicą zaczyna się dziać bardzo źle...

Bewup

2013-02-14, 21:22
rząd powinien takie podatki dopie**olić na meczety i wszystko co związane z Islamem, żeby się im odechciało tej całej kolonizacji i świętej wojny.

Hybris

2013-02-14, 21:27
Oni nigdy nie znikną z naszego życia, bo zawsze będzie zapotrzebowanie na kebaby.

Caranguejo

2013-02-14, 21:34
Proponuję akcję "Nie jedz kebaba od araba" :evil:

Bewup

2013-02-14, 21:35
@up albo coś w stylu "nie kupuj chleba od kozojeba" :D

zły_skurwiel

2013-02-14, 21:56
Lekko się zdezorientowałem widząc początkowe okienko

Tosemjo

2013-02-14, 23:06
w d... się poprzewracało im.

~Beny

2013-02-14, 23:33
Mieszkam za zachodnią granicą i ja np. się arabów itp to tak boję, że jak wracam wieczorem z pracy i gdzieś ich widzę to drę jak przecinak.

Caranguejo

2013-02-14, 23:40
Wujek Adolf się w grobie przewraca widząc co się dzieje w jego ukochanym kraju...

sz...........an

2013-02-14, 23:59
Ile jeszcze prawie takich samych tematów tu wrzucicie? Fakt, ścierogłowi to problem... ale nie wystarczy jeden temat odnośnie tego zagadnienia?

NMG

2013-02-14, 23:59
Ale mnie te brudasy już wk***iają nie podoba się, to wypie**alać do siebie, a nie k***a.... :/

Tafariel

2013-02-15, 00:00
pie**olona ciapata zaraza ...

Jad Kiełbasiany

2013-02-15, 00:01
Nosz ja pie**ole! Krew dosłownie człowieka zalewa na bezczynność rządzących Europy Zachodzniej. Z roku na rok będzie coraz gorzej, bo brudastwo będzie się namnażać niczym bakterie. Moja antypatia do nich rośnie wprost proporcjonalnie do każdego nowo wrzuconego tutaj filmiku. Wrzucajcie więcej, z chęcią ich znienawidzę!

Leexo

2013-02-15, 00:04
Podoba mi się, że coraz więcej filmów tego typu się pojawia. Trzeba ludziom uświadamiać o tych islamistach j***nych. Europa pilnie poszukuje eksterminatora muzułmańskiego robactwa, są chętni ? :D

Szalonooki

2013-02-15, 00:11
szer.Lucjan napisał/a:

Ile jeszcze prawie takich samych tematów tu wrzucicie? Fakt, ścierogłowi to problem... ale nie wystarczy jeden temat odnośnie tego zagadnienia?



No właśnie, k***a, że nie wystarczy. Bo widzisz, może w Niemczech też tak pomyśleli? "Zróbmy jeden temat" - gdzieś tam, w środku forum, "na uboczu", nie przejmujmy się nim, nie myślmy o nim za każdym razem. No, to mają, samorządy na temat spożywania na ulicy pod pretekstem "this is muslim area". Pieprzyć to, chcę więcej takich filmów na głównej. Chcę więcej takich filmów wszędzie. pie**olę tolerancję, jeżeli ona mi zagraża, jeżeli zagraża mojemu stylowi życia, jeżeli powoduje, że ktoś wpie**ala się do mojego systemu wartości, sposobu myślenia, mojej tradycji i tak dalej. I rzecz jasna, nie chodzi tylko o piwo, bo u nas akurat ten zakaz to jeszcze pokłosie komuny. W szerszym znaczeniu i dalszej perspektywie - pogrążymy się, zapadniemy. I bez skoncentrowanych, fundamentalistycznych fanatyków zapominamy, co razem tworzymy i kim jesteśmy. Inaczej mówiąc, skończył się już dawno czas na dyplomatyczne wypowiedzi i słodkie słówka - bez tony kurew i ch*jów się nie obejdzie. To jest europejska, zachodnia strefa, muzułmanie i ich religia jest zakazana. Wypie**alać.