18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

The Last of Us

snq321 • 2012-08-23, 18:24
The Last of Us - to nadchodząca gra na konsolę PlayStation 3 z gatunku survival horror, której produkcją zajmuje się studio Naughty Dog.

Akcja gry toczyć się będzie w niedalekiej przyszłości. Cywilizacja została zniszczona przez tajemniczą zarazę, miasta obrosły roślinnością, a w ruinach budynków i ulic ocaleni ludzie walczą o przetrwanie z różnego rodzaju mutantami. Głównymi bohaterami gry będzie dwoje ludzi - dorosły mężczyzna o imieniu Joel oraz Ellie, czyli znajdująca się pod jego opieką nastoletnia dziewczyna.

Będzie krwawo. Czym są przedziwne stworzenia, które atakują bohaterów? Ciężko powiedzieć. Końcówka zwiastuna zdradza, że bujna roślinność pokazana w jego pierwszych sekundach tak naprawdę pokrywa jakieś duże miasto. Zapowiada się naprawdę ciekawie i ukaże się tylko na platformę PS3

Trailer 1


Trailer 2


Trailer/gameplay - najdłuższy


Mi się podoba i to bardzo :hitler:

mlecz1323

2012-08-24, 02:20
sony computer entertainment american presents : crash bandicoot:P fajnie lubie gry typu sv , dla fanow tego gatunku polecam "Cold Fear" - gra nie jest nowa ale na swoj sposob piekny sv
gameplay z gry od 2:20

ZiomZaZiomem

2012-08-24, 07:19
I tak zapewne okaże się znacznie gorsze chociażby od Dead Island czy Dead Space ;)

Sz...........jk

2012-08-24, 08:32
Ja szczerze mówiąc mam już dość gier z Zombie i tym podobnymi gównami. Od czasów L4D nasrało się tego tyle, że głowa mała. Mogliby wymyślić coś nowego.

lukasz12122

2012-08-24, 12:08
Dla fanów tego gatunku, mających PC-ta mogę polecić Condemned-Criminal Origins. Fajny klimat, grafika spoko.

feltip1

2012-08-24, 12:20
MaestroRCS napisał/a:

Fajne, może sie zaopatrzę jak wydadzą, ale i tak Naughty Dog zawsze będą kojarzyć mi się z tym klasykiem:



To były czasy...



koles gra jak totalna p*zda :homer: