18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

The Last of Us

snq321 • 2012-08-23, 18:24
The Last of Us - to nadchodząca gra na konsolę PlayStation 3 z gatunku survival horror, której produkcją zajmuje się studio Naughty Dog.

Akcja gry toczyć się będzie w niedalekiej przyszłości. Cywilizacja została zniszczona przez tajemniczą zarazę, miasta obrosły roślinnością, a w ruinach budynków i ulic ocaleni ludzie walczą o przetrwanie z różnego rodzaju mutantami. Głównymi bohaterami gry będzie dwoje ludzi - dorosły mężczyzna o imieniu Joel oraz Ellie, czyli znajdująca się pod jego opieką nastoletnia dziewczyna.

Będzie krwawo. Czym są przedziwne stworzenia, które atakują bohaterów? Ciężko powiedzieć. Końcówka zwiastuna zdradza, że bujna roślinność pokazana w jego pierwszych sekundach tak naprawdę pokrywa jakieś duże miasto. Zapowiada się naprawdę ciekawie i ukaże się tylko na platformę PS3

Trailer 1


Trailer 2


Trailer/gameplay - najdłuższy


Mi się podoba i to bardzo :hitler:

rockface123

2012-08-23, 18:40
mi nie bo mam pieca :hitler:

jakby wyszło na pc to bym pograł na ultra a tak to ch*jnia ;/ ale gra fajna

Dj_ziom

2012-08-23, 18:41
No ok, ale to nie oznacza że sadol musi być zaśmiecany co kazde targi masą gówna :homer:

sebbar1991

2012-08-23, 18:55
ffaaajnnneee szkoda że mam pc-ta. :(

St...........el

2012-08-23, 19:43
I AM LEGEND w wersji dla konsol (czego to zjeby nie zrobią, żeby zmusić do kupna tego cholerstwa)... ale zapowiada się genialnie!

Echis

2012-08-23, 19:54
Oni robili Uncharteda, więc jak będzie na takim samym poziomie, to zapowiada się zajebiście. Na pewno tylko na czarnule wyjdzie, bo Naughty dog ma wyłączność na te konsole.

St...........el

2012-08-23, 19:55
Niestety gra wydaje się dosyć liniowa

takija

2012-08-23, 19:56
"Jestem legendą"...dobry film. Gra w podobnej tematyce...zapowiada się bardzo ciekawie. Byle nie skończyła sie po 20 godzinach grania....a ch*j z tym i tak nie mam PS...

Jan_Paweł_II

2012-08-23, 20:10
I ch*j, ja z gier to oczekuje tylko GTA V.

MaestroRCS

2012-08-23, 20:17
Fajne, może sie zaopatrzę jak wydadzą, ale i tak Naughty Dog zawsze będą kojarzyć mi się z tym klasykiem:



To były czasy...

Ant1984

2012-08-23, 20:29
Filmiki fajne, ale założę się, że gra będzie do dupy.
Nie trawię gier, które wyglądają jak filmy (chwilowe wstawki, które pokazują jakąś "zajebistą" akcję) oraz pływającej myszki, a robią to sk***ysyństwo w każdej grze ostatnich lat.

MOŻE ta będzie inna. Ale nie będę ryzykował. Jak dotąd 100% nowych gier okazywały się do dupy. Ale to tylko moja opinia.

MaestroRCS

2012-08-23, 20:35
Oj już tak nie psiocz, Naughty Dog zrobiło całkiem dobrą jak na dzisiejsze czasy serię Uncharted na PS3, więc pewnie nie zawalą sprawy ;)

BongMan

2012-08-23, 20:47
Dzisiejsze survival horrory to nie to samo co stare Resident Evil, Dino Crisis, Parasite Eve, czy Silent Hill. Ta gra jest podoba do RE 5, który survival horrorem nie był, ale wygląda spoko.

Abstrah*jąc od tego:
W starym RE 3 to był klimat. Najtrudniejszy poziom, środek nocy i grasz. Liczenie każdego naboju, myślenie nad zagadkami, sp***alanie przed Nemesisem... A na przykład w czwórce czy piątce tylko idziesz i strzelasz do wszystkiego, a amunicja ci wypada z zabitych przeciwników. To nie jest survival horror.

rockface123

2012-08-23, 21:17
MaestroRCS k***a człowieku psx i z jakieś 15 padów mi przed oczami przeleciało

gran turismo

duke nukem

crash

resident evil 3

... no k***a :( smutne ale już takich gier nie robią

MaestroRCS

2012-08-23, 21:20
Panowie, a wiecie że w Polsce swego czasu były organizowane nieoficjalne zloty fanów Residenta? Na kilku byłem, można poznac zajebistych ludzi z tą samą pasją (akurat mam zajoba na punkcie RE ;) ), jak ktoś będzie chciał to mogę zarzucić więcej info na PW :)