18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

The Godfather theme na elektryku

rockface123 • 2012-01-10, 18:34


Czysta zajebistość brak słów i liter :-)



techno pojeby

popowe ciule

jp-owscy i ch*jki uliczne


:plzdie: i nie pie**olić w komentarzach ;-)

st...........ku

2012-01-10, 18:36
a stopami gra na perkusji...

Blade ziele

2012-01-10, 18:36
piwo bo sam umiem to theme zagrać na gitarze:)

shavoth

2012-01-10, 19:04
To jest wersja Slasha

rockface123

2012-01-10, 19:15
@steku podkład muzyczny został dodany na kompie ;-) ale on grał na gitarze jego nick na YT to kobiba ( z dużej ) ma mase filmów więc to nie fake pzdr

Rabel

2012-01-10, 19:17
Żal mi po prostu ludzi którzy zamykają się w jednym gatunku muzycznym..
Tak, piję do autora tematu, który pewnie nie raz wytrząsał soki ze swojej torebki słuchając techna, popu czy rapu.

Jakkolwiek za wykonanie leci browarek.


Roszp

2012-01-10, 19:36
k***a gitara slashowa, koszulka jacka danielsa (bo na flaszkę, a tymbardziej na kokainę nie stać), na drzwiach logo G'n'r, "solówka" slasha... I czym się jaracie? Kolejny pseudogitarzysta który kopiuje idola.

Do napinaczy: nie, nie jestem technobojem, popowym ciulem itp. Sam jestem gitarzystą. I uważam, że jeśli się już czymś chwalić to lepiej swoim. Bo jak będę miał ochotę slasha posłuchać, to sobie włączę. Dziękuję za uwagę.

rockface123

2012-01-10, 19:48
Rabel napisał/a:

Żal mi po prostu ludzi którzy zamykają się w jednym gatunku muzycznym..
Tak, piję do autora tematu, który pewnie nie raz wytrząsał soki ze swojej torebki słuchając techna, popu czy rapu.

Jakkolwiek za wykonanie leci browarek.



przykro mi że tak piszesz... :oops:


a tak szczerzę to od czasu do czasu słucham dub stepu coś tam na ,,s" skrillex czy coś nie wiem czy dobrze pisze i avolnation ( cokolwiek to jest ) nie wiem czy to też dubstep interesuje sie wszystkimi gatunkami rocka i metalu także nie skupią sie na jednym gatunku :) pozdro

damiosa

2012-01-10, 19:56
Ino Slash

takija

2012-01-10, 20:53
Fajnie wyszło ;) I nie ma o co się spinać ;)

Simonekdg

2012-01-10, 21:02
Slucham Rapu mianowicie Ciemna Strefa same dresy sam jestem dresem. Dobra muzyka techno tez nie pogardze ale to co ten facet wyczynia na gitarce to jest POEZJA !!!
WIELKIE BRAWA

babycow

2012-01-10, 21:21
Cytat:

techno pojeby

popowe ciule

jp-owscy i ch*jki uliczne


Typowy fan metalu, swoja muzyke uwaza za zajebista (a jest ch*jowa) dyskryminujac inne gatunki(ktore sa o wiele lepsze)...

Hihop, techno, pop, da sie sluchac. Metalu? NIEEE!!!

tofur

2012-01-10, 21:24
zgodzę się, że godfather to czysta zajebistość (mój ulubiony film), muzyczka przewodnia też już przeszła do klasyki, ale bez przesady... koleś na filmiku nie jest ani trochę zajebisty. nie on pierwszy to grał, więc się nie spuszczaj tak. swoją drogą nie jestem gitarzystą, ale idę o zakład, że nauczył bym się tego w 2 godziny

willove

2012-01-10, 21:27
Gdyby autor nie zaczął pokazywać ilorazu swojej inteligencji (co jest jak widać bardzo niski) pisząc:

Cytat:

techno pojeby

popowe ciule

jp-owscy i ch*jki uliczne



, to bym nawet nie napisał. Ale skoro tak.. Jak można słuchać tego mózgo-trzepu? To jakieś gówno. Jak od tego was głowa nie boli? Nie rozumiem.. Tego się nie da słuchać.

letitbleed

2012-01-10, 21:27
@up
wypominasz "typowemu fanowi metalu" dyskryminację innych gatunków po czym piszesz, że ten rodzaj muzyki jest "ch*jowy". Hipokryzja?