18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

The Godfather theme na elektryku

rockface123 • 2012-01-10, 18:34


Czysta zajebistość brak słów i liter :-)



techno pojeby

popowe ciule

jp-owscy i ch*jki uliczne


:plzdie: i nie pie**olić w komentarzach ;-)

Stefan_Sigal

2012-01-10, 21:30
tofur napisał/a:

swoją drogą nie jestem gitarzystą, ale idę o zakład, że nauczył bym się tego w 2 godziny




Szczerze, myślę że Stevie Wonder zagrałby to lepiej od ciebie choć w życiu nie widział gitary na oczy :metalhead:

CzlowiekKupa

2012-01-10, 21:31
Każda muzyka, która wykonana jest na instrumentach, na których twórcy uczyli sie grac latami jest dobra. Mimo, że nie lubie wszystkich gatunków muzyki instrumentalnej, to jednak przyznaje, że to też muzyka...... a "coś" zrobione na komputerze to nie jest muzyka tylko syf.

lakiluk1

2012-01-10, 21:31
ciekawe czy dubstepowcy zrobili by swoją wersje na piłach łańcuchowych i kosiarkach do trawy?

SinceAge

2012-01-10, 21:37
Ty nawet pewnie jednego kawalka techno nie slyszales. a pieprzysz. załoze sie ze nie odrózniasz electro od techno. a co do filmiku to koles wymiata:)

m8

2012-01-10, 21:39
Mnie też przy graniu wk***iają oparcia w fotelu i trzeba z wiosłem kombinować... Piwo, za całokształt i czyste bendy ;)

Hybris

2012-01-10, 21:41
Do autora - rozumiem, że podoba Ci się główny soundtrack z Ojca, ale gitarzysta mimo wszystko nie bije na kolana, a takich coverów jest w ku... dużo. I wiele lepszych.

Tofur @
Daje Ci 2 godziny, dobra dzień, potem wrzuć filmik na którym pokazujesz skill'a.
Żeby być na takim poziomie to trzeba już 'trochę' grać, koleżko.
Mówi Ci to ktoś kto sam ma styczność z gitarką.

kmonnz

2012-01-10, 21:41
Ja pie**ole, ależ ten film sadystyczny... Na harda z nim.

Szaler

2012-01-10, 21:42
umiem lepiej na guitar hero

nightcravler

2012-01-10, 21:49
Typowy fan metalu, swoja muzyke uwaza za zajebista (a jest ch*jowa) dyskryminujac inne gatunki(ktore sa o wiele lepsze)...

Hihop, techno, pop, da sie sluchac. Metalu? NIEEE!!!


Ja jebie... I don't wanna live on this planet anymore...

Feragas

2012-01-10, 21:57
i tak w mam talent by kwalifikacji nie przeszedł, bo nie śpiewa...

willove

2012-01-10, 22:00
letitbleed napisał/a:

@up
wypominasz "typowemu fanowi metalu" dyskryminację innych gatunków po czym piszesz, że ten rodzaj muzyki jest "ch*jowy". Hipokryzja?



Nie. Raczej zniżenie się do poziomu autora. Bezsensowne, lecz potrzebne.

st...........ku

2012-01-10, 22:00
nightcravler napisał/a:

Typowy fan metalu, swoja muzyke uwaza za zajebista (a jest ch*jowa) dyskryminujac inne gatunki(ktore sa o wiele lepsze)...

Hihop, techno, pop, da sie sluchac. Metalu? NIEEE!!!


Ja jebie... I don't wanna live on this planet anymore...



jak cytujesz kogoś to zrób to dobrze ;]

m8

2012-01-10, 22:01
No ta, bo jak nie lubi techno, to pewnie brudny metaluch, co wpie**ala koty razem z sierścią. Tak jak każdy przeciwnik partii rządzącej, to obowiązkowo elektorat pisu... BTW. nie lubię metalu & polityki :!:

Rumcajs_Rozpruwacz

2012-01-10, 22:13
Wszystko dobrze a gitary trzymac ni potrafi. Po mojemu duzo lepiej by to brzmiało na czystym kanale z jakims ładnym efektem i trolami. Jak na mandolince :)

cromagxxx

2012-01-10, 22:15
Czemu "techno pojeby" i "popowe ciule" od razu..?
Takie rockowe szmaty, bękarty powinny wrócić do gimnazjum i nie mieć tu wstępu.