18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

The Godfather theme na elektryku

rockface123 • 2012-01-10, 18:34


Czysta zajebistość brak słów i liter :-)



techno pojeby

popowe ciule

jp-owscy i ch*jki uliczne


:plzdie: i nie pie**olić w komentarzach ;-)

tofur

2012-01-10, 22:18
Hybris napisał/a:

Do autora - rozumiem, że podoba Ci się główny soundtrack z Ojca, ale gitarzysta mimo wszystko nie bije na kolana, a takich coverów jest w ku... dużo. I wiele lepszych.

Tofur @
Daje Ci 2 godziny, dobra dzień, potem wrzuć filmik na którym pokazujesz skill'a.
Żeby być na takim poziomie to trzeba już 'trochę' grać, koleżko.
Mówi Ci to ktoś kto sam ma styczność z gitarką.



nie mam gitary, niestety... :P kiedyś coś tam brzdękałem, więc widzę, że kawałek niezbyt wymagający

clemenza

2012-01-10, 22:55
szkoda słów na opis do filmiku ;/

dth

2012-01-10, 23:14
SinceAge napisał/a:


Ty nawet pewnie jednego kawalka techno nie slyszales. a pieprzysz. załoze sie ze nie odrózniasz electro od techno. a co do filmiku to koles wymiata:)



Większość ludzi, którzy narzekają na inny typ muzyki nie wie o nim praktycznie nic : P Ciekaw jestem czy tutejsi hejterzy "metalu" wiedzą czym się różni death metal od black metalu czy chociażby trashu. Dla nich to wszystko metal, a prawda jest taka, że w tej muzyce jest tyle podgatunków różniących się tak bardzo, że aż grzechem jest wrzucenie wszystkiego do jednego worka.

Al_Asad

2012-01-10, 23:23
Gdyby nie "perkusja" to wyszła by Arabska wescja tego utworu.

bo...........30

2012-01-10, 23:54
typ tak fałszuje że aż rzygać się chce

Ruzyk

2012-01-10, 23:58
Slash i tak jest lepszy... i zrobił to wcześniej :roll:


Bembols

2012-01-11, 00:28
Ruzyk napisał/a:

Slash i tak jest lepszy... i zrobił to wcześniej :roll:




Denerwuję mnie takie podejście. Jak można porównywać amatora do profesjonalisty? ;> Odejdź od kompa, nagraj coś sam i wrzuć tutaj.
Mogę założyć się, że nawet jeśli grasz, to nie masz tyle odwagi, żeby przyjąć krytykę na klatę... Więc uszanuj gościa za to, że się pochwalił.

MorbidGod

2012-01-11, 00:41
Słucham ambitnego niekomercjonalnego indie rocka Strachy na Lachy, wiec mozecie mi naskoczyc swoja beznadziejna muzyka dla mas.

nekroboy

2012-01-11, 01:25
Można porównywać , istnieje tysiące amatorów którzy są lepsi niż chociażby slash hammet czy inni. Wbrew pozorom to gitarowa druga albo trzecia liga. Nie mówię przy tym że są słabi ale widać różnicę jaka dzieli ich do Holdswortha czy Gilbera lub "amatora" Guery

edek_5

2012-01-11, 01:48
Cytat:

Hihop, techno, pop, da sie sluchac. Metalu? NIEEE!!!


No tak, a przesłanie tychże 'nutek' to także czysta poezja... Techno szczególnie. *


* nie każdych, zawsze znajdzie się wyjątek potwierdzający regułę

Klocc

2012-01-11, 02:33
Nie ma to jak dobra dawka czarnego humoru wtf x.x

Yourichi

2012-01-11, 12:05
Do autora tematu:
Dałbym ci piwo ale mam blokadę w przeglądarce na ludzi, którzy uważają że ,,moja racja jest najmojsza"

wlochaty86

2012-01-11, 12:13
Slash isn't real.


lol3kk

2012-01-11, 13:14
Kolejny pieprzony shredder i na dodatek to fake. Może i umie to zagrać ale zapuścił vid z YT i świeci...
Fajnie że udało mu się zrobić taki efekt jakiego używał Slash, nie mówiąc o "niewidzialnej" perkusji. :idzwch*j:

HEILicopter

2012-01-11, 16:07
Co wy dzieci, wiecie o metalu :-x
Nienawidze ludzi jebiacych okresleniem METAL na wszystko, co ma ciezko brzmiaca gitare. Slipknot - metal, LP - metal, Korn - metal. Takie komercyjne przytupajki wogole nie powinny byc okreslane jako metal, bo gowno maja z nim wspolnego, doslownie.

A co do technojebow, JP itd. fakt. Za samo zachowanie - :spermshot: Jedziecie na "metali", ze sie nie da tej muzyki sluchac a co dopiero mozna powiedziec o tym crapie, ktory jest zapetlony i leci przez 6min ciagle to samo? My przynajmniej potrafimy sie fajnie bawic i nie napie**alamy sie o byle gowno przed klubem jak wiekszosc z was robi. Biale dresiki i jedziesz! :jezdziec:

Piwko leci, wykonanie zajebiste.

Niepotrzebna napinka, ale to w koncu sadistic :D