18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Thanks

Mavver57 • 2013-03-19, 14:34
Co myślicie o aborcji w takich przypadkach ?



Dla czepialskich : "Dziękuję, że mnie nie wydrapaliście" :glowawmur:

Dobrutro

2013-03-19, 16:44
Problem aborcji jest taki, że jak raz dasz przyzwolenie. To ludzie będą szukać coraz to innych motywów by się usprawiedliwić. Równie dobrze można by ustalić zabijanie dzieci, które nie mają samych piątek na świadectwie by się pozbyć "umysłowo upośledzonych" dla poprawienia selekcji naturalnej. Albo osób, które na 100km mają słaby czas. Bo znaczy, że są niepełnowartościowi fizycznie. Był już taki pan Adolf H. co chciał się pozbywać słabych jednostek z społeczeństwa.

A co do eutanazji. Jeżeli dorosły człowiek chce się zabić, to po co mu do tego przyzwolenie państwa. Ludzie od wieków popełniali samobójstwa, jak sam ktoś nie potrafi z sobą skończyć czemu chce zwalać odpowiedzialność na cudze sumienie?

cocaine.animals

2013-03-19, 16:46
Współczesna medycyna daje możliwość rozdzielenia bliźniąt syjamskich zrośniętych głowami, w tym przypadku oczywiście w grę wchodzi jedno dziecko bo drugie się nie rozwinęło, podejrzewam, że już jest po operacji i ma się dobrze, obrazek tak głupi jak jego autor :) Widziałem gorszy przypadek z jakimiś małymi Egipcjanami, rozdzielili ich i z tego co widziałem to podejrzewam że bardziej korzystają z życia niż niejeden sadolowy fan aborcji pierdzący w stołem przed komputerkiem.

mi...........ji

2013-03-19, 16:46
dawidbow2 napisał/a:

MOim zdaniem, To aborcja jest słuszna, więdząc, że np dziecko jest zdeformowane i bedzię kaleką. Bo po 1. Takie dziecko nie może korzystać w pełni z życia ....




A czy Ty korzystasz z pełni życia? Wiesz co to wogóle znaczy szczęście ? Pewno tak, ale w subiektywnym tego aspekcie.

Nie rozumiem ludzi (tak naprawdę to doskonale wiem jak myślą) dlaczego decydują o sprawach, które dla nich są nie istotne i nic nowego im do życia nie wniosą. Dlaczego chcą podważać czyjeś decyzje, które mają wpływ tylko na tamte osoby. Czym jest wasza "wolność" i "pełnia szczęścia"?

Gadające hologramy...

MorymOO

2013-03-19, 16:51
a może kwestie aborcji zostawicie zainteresowanym, czyli np matką? Najwięcej krzyczą o skrobankach ci których to nie dotyczy, albo nie mają jeszcze własnych dzieci.

Dobrutro

2013-03-19, 17:05
MorymOO napisał/a:

a może kwestie aborcji zostawicie zainteresowanym, czyli np matką? Najwięcej krzyczą o skrobankach ci których to nie dotyczy, albo nie mają jeszcze własnych dzieci.



To może matkom zostawić też decyzje czy chcą pozbyć się swoich dzieci przez rzucanie ich o ziemię. Albo kiszenie w beczkach po kapuście? W końcu ich to mogą robić z nimi co chcą. Bo dziecko to też nie jest w pełni rozwinięty człowiek przecież.

DiesIrae

2013-03-19, 17:13
Poręczny ten kadłubek, można by nim walić konia :amused:

Janóż

2013-03-19, 17:20
tak to ok, ale jak zj***na nastolatka jest tak tępa, że zapomni chłopakowi kondoma założyć na ch*ja, to nie rozumiem dlaczego w takich wypadkach ona miała by mieć prawo do aborcji, bo to chyba o to się głównie rozchodzi.

ja...........00

2013-03-19, 17:34
Aborcja nie... bo religia... Ale prawa zawarte w religii są wymyślane przez ludzi i często dla ludzkich interesów. Jeśli Bóg jest to dał swoje prawa stwarzając ten świat. A prawa te są brutalne i wspaniałe zarazem. Jedynie śmierć słabszych osobników, a przetrwanie zdrowych gwarantuje selekcję i dążenie do doskonałości. Dzięki takiemu porządkowi rzeczy powstaliśmy my ludzie !!! I to jedyna słuszna dana przez boga droga do przetrwania i rozprzestrzenienia się życia. Podobnie dał nam penisy, kobietom c*pki, a z ich korzystania przyjemność ABY Z NICH KORZYSTAĆ DO CHOLERY! aha, nie wieżę w upersonifikowanego Boga. Pozdrawiam

pkh

2013-03-19, 17:44
Taaa zakazują aborcji chorych dzieci, a potem nie ma pieniędzy na ich leczenie!

BDrummer

2013-03-19, 18:08
http://www.papilot.pl/wydarzenia/14893/Blizniaczki-syjamskie-zrosniete-glowami-zoperowane-Calkowity-sukces-lekarzy.html


pierwszy lepszy wygooglowany przypadek bliźniąt syjamskich, katoli nazywacie "ciemnogrodem" a chyba sami nie wiecie jak daleko poszła do przodu medycyna.

A co do "właściciela" tematu" czy na pewno nie ma możliwości rozdzielenia blizniaków? czy może dodałeś sobie pierwsze lepsze zdjęcie z neta i podpisałeś taką ch*jnią, aby nazbierać wirtualnych piw od postępowej lewackiej hołoty na sadolu, i chwalić się tym w gimnazjum? powiedz prawdę ?

kdow

2013-03-19, 18:12
Nie pojmuję jak sp***olonym trzeba być, żeby pisać "Aborcja w takich wypadkach spoko, bo dziecko będzie kaleką i tak będzie mu smutno". Jak mu będzie smutno, to się sp***oli z wieżowca, powiesi, zastrzeli albo nawpie**ala tabletek i samemu sobie załatwi sprawę. Ze wszystkimi moimi lewackimi zapędami uważam aborcję za zwykłe morderstwo, niech homoseksualiści się pobierają - mam to w ku*asie, niech kto chce prosi o eutanazję - osobista decyzja, mam to w ku*asie, ale za zabicie nieświadomego dziecka jest na równi ze strzałem w potylicę i tak samo należy takich ludzi traktować.
A jak rodzice płaczą, że nie będą mieli pieniędzy na utrzymanie, to mam dla nich bardzo ładny wers Tedego: "Trzeba było nie dymać - masz przej***ne, ziom".
Nigdy nie pojmę jaką życiową p*zdą, k***ą, cieciem trzeba być, żeby dać zamordować spłodzone przez samego siebie życie. Szczególnie ze względów finansowych.

marcinek9417

2013-03-19, 19:20
Może zacytuje jedną bardzo mądrą osobę mianowicie " Zauważyłem, że wszyscy, którzy popierają aborcje, zdążyli się już urodzić" Ronald Regand

Nikczemny_Płód

2013-03-19, 19:37
@Up

Wiele osób trwale kalekich i to ciężko otwarcie mówi, że woli być poddana eutanazji niż "żyć".

Proste pytanie do wszystkich którzy są przeciw aborcji - czy chcielibyście by każdy wasz dzień z 60 lat, wyglądał tak samo, by jedyne co możecie zrobić to patrzenie w sufit?