18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Testy DNA...

MisDetonator • 2020-07-30, 23:57
Popłacają.

Kolejny przykład sytuacji w której to mężczyzna odpowiada za zniszczenie i rozbicie kochającej rodziny.

Dla nie lubiących się z angielskim:
spoiler





Morał z tej bajki jest krótki i niestety większości nieznany: Panowie, wiem że w :lozko: się nie myśli, ale w razie jakichkolwiek wątpliwości, a nawet i bez, róbcie testy. Koszt tych kilkuset złotych to nic w porównaniu do zj***nego życia i setek tysięcy wydawanych na cudzego bachora oraz hodowanie k***y pod własnym dachem.

No, ewentualnie możecie jak większość sadoli pozostać przy :wali: i po problemie :ok: .

scrab

2020-07-31, 00:07
Nie wiem czy ktoś z was ma dzieci, ale dla mnie mega ch*jowa sytuacja.
Kumacie to,? trzy lata wychowujesz dziecko, jestes jego ojcem, budujesz w nim (i pewnie też w sobie) uczucie, a potem z dnia na dzięń pozbuwasz sie jak smiecia? co zrobic w takiej sytuacji?
Największym przegranym tego jest to dziecko właśnie.

sa...........el

2020-07-31, 00:10
Przypadkiem te piękne polskie sądy i te ch*jowe zj***ne sędziny w PL i tak nie zarządzą alimentów na poczet nieswojego bachora? Mimo dowodów DNA.

MisDetonator

2020-07-31, 00:11
scrab napisał/a:

Nie wiem czy ktoś z was ma dzieci, ale dla mnie mega ch*jowa sytuacja.
Kumacie to,? trzy lata wychowujesz dziecko, jestes jego ojcem, budujesz w nim (i pewnie też w sobie) uczucie, a potem z dnia na dzięń pozbuwasz sie jak smiecia? co zrobic w takiej sytuacji?
Największym przegranym tego jest to dziecko właśnie.



Trudno, życie. Jak była taka skora do skakania na cudzy konar, to teraz niech skoczy do cudzego domu razem z owocem owego skakania. Jak nie, będzie kolejna "single mumas" ciągnąca zasiłek z pieniędzy takich facetów jak jej ofiara. Powinny być obowiązkowe testy zaraz po urodzeniu dziecka, taka sama rutyna jak przecięcie pępowiny po zabiegu. Lekarz znudzonym tonem pyta: Pan jest ojcem? Proszę otworzyć buzię, pobieram wymaz, jutro, no maks za 3 dni dostaje Pan wyniki. Wtedy jeszcze przed wyjściem ze szpitala sprawa się wyjaśnia i baba odpoczywając po porodzie może już knuć do kogo teraz uciec...


satariel napisał/a:

Przypadkiem te piękne polskie sądy i te ch*jowe zj***ne sędziny w PL i tak nie zarządzą alimentów na poczet nieswojego bachora? Mimo dowodów DNA.


Sprawa ewidentnie z USA, murzyni gadający po angielsku a ten "mondry" swoje trzy grosze o Polsce i polskich sądach wpie**ala :lodowka:

scrab

2020-07-31, 00:16
MisDetonator napisał/a:

Trudno, życie. Jak była taka skora do skakania na cudzy konar, to teraz niech skoczy do cudzego domu razem z owocem owego skakania. Jak nie, będzie kolejna "single mumas" ciągnąca zasiłek z pieniędzy takich facetów jak jej ofiara. Powinny być obowiązkowe testy zaraz po urodzeniu dziecka, taka sama rutyna jak przecięcie pępowiny po zabiegu. Lekarz znudzonym tonem pyta: Pan jest ojcem? Proszę otworzyć buzię, pobieram wymaz, jutro, no maks za 3 dni dostaje Pan wyniki. Wtedy jeszcze przed wyjściem ze szpitala sprawa się wyjaśnia i baba odpoczywając po porodzie może już knuć do kogo teraz uciec...



nie o nią chodzi, ch*j jej w paszczę piździe zdradzieckiej.
Piszę tylko o dzieciaku. Myslę, że mojej rozterki nie zrozumie nikt kto nie jest rodzicem.

Fo...........er

2020-07-31, 00:17
Ciekawe czy to fejk bo fejkiem zalatuje.
Jeżeli nie to brawo dla dindu za opanowanie.

kurwicycek

2020-07-31, 00:23
Właśnie też mi coś tu śmierdzi. Murzyn obiłby jej ryja tak, że by ją gówniak nie poznał.

MisDetonator

2020-07-31, 00:23
Forfiter napisał/a:

Ciekawe czy to fejk bo fejkiem zalatuje.
Jeżeli nie to brawo dla dindu za opanowanie.



No właśnie nie zalatuje fejkiem. Za dużo emocji, fejkarze nie są w stanie tak dobrze zagrać, plus fejki zazwyczaj mają lepszą oprawę audiowizualną a tu widać że typ po prostu nagrał jej reakcję telefonem. A skoro wszystko sobie zaplanował, przygotował akcję z prezentem, to podjął decyzję jak to załatwić dużo wcześniej, miał czas żeby się ewentualnie wypłakać lub opanować wk***. Teraz została tylko zimna furia i smutna satysfakcja bijąca z jego głosu.

k***icycek napisał/a:

Właśnie też mi coś tu śmierdzi. Murzyn obiłby jej ryja tak, że by ją gówniak nie poznał.


Przecież nawet po domu i sposobie wypowiadania się oraz akcencie widać że to nie typowy murzyn z getta a (nie)normalny, cywilizowany czarny. Zresztą, nygus z getta nawet nie wie co to testy dna a co dopiero mieć na to pieniądze w stanach...

luja27

2020-07-31, 00:31
Czas gownianeg nie roba wyjabac na bakutil :!:

DzidaZawodnik

2020-07-31, 00:47
"Morał z tej bajki jest krótki i niestety większości nieznany: Panowie, wiem że w :lozko: się nie myśli, ale w razie jakichkolwiek wątpliwości, a nawet i bez, róbcie testy. Koszt tych kilkuset złotych to nic w porównaniu do zj***nego życia i setek tysięcy wydawanych na cudzego bachora oraz hodowanie k***y pod własnym dachem."


Nie lepiej poprostu nie brać k***y na dziewczynę? Czy naprawdę już nikt nie potrafi oceniać innych w tym chorym społeczeństwie?

Asuritta

2020-07-31, 00:53
Czarna nacja myśli tylko o łatwej kasie i łatwym r*chaniu nic więcej ... bycie w związku z kimś buhahaha , bycie rodzicem buhahaha , bycie kulturalnym buhahahha, bycie honorowym BUHAHAHA , bycie pracowitym BUHAHAHAHAHAHA .... murzyni a dokładnie 80% to leniwe snobistyczne mendy i zakały SPOŁECZEŃSTW ....

Emilian89

2020-07-31, 01:19
satariel napisał/a:

Przypadkiem te piękne polskie sądy i te ch*jowe zj***ne sędziny w PL i tak nie zarządzą alimentów na poczet nieswojego bachora? Mimo dowodów DNA.



mogą w przypadku jak uznasz ze dziecko jest Twoje a tak to mogą berło opie**olic

willoo

2020-07-31, 01:28
Fejk jak ch*j, bambus nie uknuł by tak złożonego planu.
Masz piwo za słowo prawdy, może komuś trafi do rozsądku.

glenton

2020-07-31, 01:48
ten się tu kuźwa rozpisał a to fejk jak h*j...

jenna.jameson

2020-07-31, 02:00
Fejk, bo laska zachowuje się sztucznie od pierwszego momentu. Gra.