18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Telefon do mamy

slimocb • 2012-11-07, 00:21


Gość dzwoni z telefonu kolegi, poskarżyć się mamie na nauczycielkę i księdza. Nie wie, że w telefonie jest włączone nagrywanie .. Materiał znajomego znajomego :D

sz...........an

2012-11-07, 00:25
Jeśli to prawda.... to Ci ludzie którzy wychowali te wyp***ki powinni mieć wykonany wyrok śmierci razem ze swoimi "pociechami"

Moreq

2012-11-07, 00:26
Taka matka to skarb.. chodź pewnie większość nie zrozumie.
Naprawdę zajebisty kontakt matki z dzieckiem i mówię tu poważnie.
Kto z was w jego wieku mógłby tak zadzwonić do mamy i powiedzieć, zj***łem to to to i to?

Ja to zawsze się czaiłem i nie mówiłem ani o wywiadówkach, ani o o zagrożeniach żeby lipy nie było.

MrWicked

2012-11-07, 00:31
"Rozkazuje Ci tutaj przyjść i zrobić porządek" j***ny pokemon master się znalazł.

~CanesPL

2012-11-07, 00:56
Zamiast nagany powinien dostać po dupie, może by oprzytomniał.

lakiluk1

2012-11-07, 01:20
po głosie stwierdzam że synuś został na dzień-dobry półpedałem, mamusia zrobiła co swoje. obroniła swojego syncia cwe*pedzia od wielkiego bólu który sprawia mu chodzenie do normalnej szkoły.
k***A PÓŁPEDAŁY ATAKUJĄ aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa boję się mamusiu

up for my self
zapie**olił bym ścierwo gołymi RĘCAMI

Mgla

2012-11-07, 01:23
To jakieś liceum zaoczne dla 30 latków?

wiesiors4

2012-11-07, 01:47
Moreq napisał/a:

Taka matka to skarb.. chodź pewnie większość nie zrozumie.


Gdzie mam iść? :lol:

j2m2

2012-11-07, 02:03
sam mam taką matkę. i popieram Cię Moreq

sz...........an

2012-11-07, 02:40
Nom matka skarb... następnie synuś wychodzi z gimbazjum, pakuje kose pierwszemu lepszemu pod żebra i rozmowa "mamo bo on się na mnie rzucił k***a i co ja k***a ch*j miałem k***a zrobić" "nie przejmuj się syneczku powiem, że to on cie napadł bo go znam od dziecka i był agresywny"

Grillowany

2012-11-07, 04:31
"Taka matka to skarb" no w ch*j skarb, przeklinać przy rodzicach to dla mnie jest lekkie przegięcie - szacunek do ludzi, którzy cie wychowali, a nie k***owanie, j***nie i tak dalej. Co do fajek - nie rozumiem ludzi, którzy palą ten syf (nigdy nie paliłem, zaznaczam). Może na początku był to strach przed rodzicami, że to, że tamto, że jakiś opie**ol. W domu wszyscy palili odkąd pamiętam, więc stwierdziłem, że mi to gówno nie jest potrzebne do życia i chyba dzisiaj wychodzę na tym najlepiej - zdrowotnie i finansowo. A jak coś zj***łem tam kilka lat temu to co? No to ch*j, była jakaś lipa, ale miałem jakąś nauczkę. Moim zdaniem dzieciak jest/był ch*jowo wychowany i osobiście, choć nie wiem czy w tym wieku powinienem to mówić, bo jeszcze dużo przede mną, nie chciałbym mieć takiego gówniarza w domu, który się tak do mnie zwraca.

rozkurw

2012-11-07, 09:42
Wyrzeknąć sie bachora.

straatveger

2012-11-07, 12:15
Traktuje matke jak gówno - wyrośnie na złodzieja i bandytę a matka jest głupia jak but że tak się daje. ja bym się tak nie odezwał w życiu

Konrad26b

2012-11-07, 12:18
Głos ma jak by się miał zaraz popłakac :D