18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Telefon do mamy

slimocb • 2012-11-07, 00:21


Gość dzwoni z telefonu kolegi, poskarżyć się mamie na nauczycielkę i księdza. Nie wie, że w telefonie jest włączone nagrywanie .. Materiał znajomego znajomego :D

MethOd

2012-11-07, 20:25
szer.Lucjan napisał/a:

Jeśli to prawda.... to Ci ludzie którzy wychowali te wyp***ki powinni mieć wykonany wyrok śmierci razem ze swoimi "pociechami"




Jaki rozsądny rodzić tak rozpieszcza swoje dziecko, k***a ja mam 32 lata, mam córkę która ma 8 lat, ale jak z jej ust coś takiego bym usłyszał to wpie**ol obligatoryjny, jak ja obrywałem kiedyś za każde moje podobne zachowanie.

A tak przy okazji analizując głos "synalka" który dzwoni do mamusi, to jest totalną gimbusiarską ciotą, i powinien mu ktoś wpie**olić, pewnie matka puściła kantem tatusia , i teraz daje dupy na lewo i prawo, a synek się rozbrykał. Zaj***łbym.....

kulwasarpana napisał/a:

Pomijając ten wulgarny język, za samo słowo "rozkazuję Ci" do matki, albo ojca, w jego wieku dostałabym w twarz tak, że do końca życia pamiętałabym za co, co to szacunek i jak się odzywać do rodziców.
Raz tak oberwałam, za pyskowanie. I jestem im wdzięczna za wychowanie.



A lat masz aż 15 i jesteś dorosła :idzwch*j:

Simply

2012-11-07, 21:15
k***a, on brzmi jak Misiek Koterski :wtf:

dafy1917

2012-11-07, 21:16
Chyba chciał płakać.
A tak wogóle to trochę mi to się wydaje dziwne że syn dzwoni do matki i zaczyna jej wyklinać :O

djpaczu94

2012-11-07, 21:22
Ja nie wiem o co wy się spinacie, koleś z gadki jakiś jest drętwy, przypuszczam że ma problemy, ma dobry kontakt z matką, to że bluzgał tzn że sytuacja była b napięta, nie wiem ile ma lat, ogólnie to nie ma aż tak źle, ale owszem, palenie to zło :D

ch...........07

2012-11-07, 21:25
Pewnie jest rudy... :-P

Marian Pudzianowski

2012-11-07, 21:28
@kulwasarpana, współczuję ci starych, skoro byli zdolni przyj***ć ci w ryj za cokolwiek.

sz...........an

2012-11-07, 22:03
Jak ja byłem mały i odwaliłem jakąs chorą akcje to dostałem pasiorem przez dupsko i był spokój, teraz będą pie**olić ludzie o bezstresowym wychowaniu dzieci... ch*j w dupe! Szmate w umywalce zamoczyć i lać po mordzie ile wlezie jak coś takiego odwali.

Mocho

2012-11-07, 22:35
Mówią o gimbusiarni, a sami jak gimbaza ekscytują się fejkiem. Możliwe, że nawet zrobionym przez słynnego Miśka Koterskiego. Byłoby w jego stylu, jest jego głos. Nawet pasowałoby do jego postaci z Dnia Świra.

panpalec

2012-11-07, 23:12
Grillowany napisał/a:

" Co do fajek - nie rozumiem ludzi, którzy palą ten syf (nigdy nie paliłem, zaznaczam). Może na początku był to strach przed rodzicami, że to, że tamto, że jakiś opie**ol. W domu wszyscy palili odkąd pamiętam, więc stwierdziłem, że mi to gówno nie jest potrzebne do życia i chyba dzisiaj wychodzę na tym najlepiej - zdrowotnie i finansowo"

mądre słowa PIONA dla Ciebie

and.RE

2012-11-07, 23:45
Jeszcze się k...wa rozpłacz p*zdusiu.

xblazex

2012-11-08, 02:27
Moreq napisał/a:

Naprawdę zajebisty kontakt matki z dzieckiem


może jestem inny ale dla mnie to brak kultury do matki

marcinek6000

2012-11-08, 08:12
Strachniś boi się spotkania oko w oko, to woli zadzwonić, a i tak głos mu się trzęsie jakby sie zaraz miał popłakać. Chyba, że to zwykły pedał i już taki głos ma.

ramze_s_666

2012-11-08, 08:16
Ach wspomnienia wracają :D

Tilon

2012-11-08, 11:40
Moreq napisał/a:

Taka matka to skarb.. chodź pewnie większość nie zrozumie.
Naprawdę zajebisty kontakt matki z dzieckiem i mówię tu poważnie.
Kto z was w jego wieku mógłby tak zadzwonić do mamy i powiedzieć, zj***łem to to to i to?

Ja to zawsze się czaiłem i nie mówiłem ani o wywiadówkach, ani o o zagrożeniach żeby lipy nie było.


ch*ja nie a dobry kontakt z matką... rozpieszczone szczenie i patologia :samoboj:

ojojoj

2012-11-09, 11:31
głos i gadka cos jak Sylwek syn Adasia Miauczyńskiego z dzien swira. tragedia, bo to nie film tylko rzeczywistosc.