18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak się bawią, tak się bawią mohery!

~LegendarnyZiom • 2012-02-19, 13:29
A w autobusie to takie zmęczone zawsze. :hitler:


ccrossfire

2012-02-20, 19:43
No coz, takie sprawiles wrazenie.
"Moge sie z nim niezgadzac. Moge nienawidzic jego pogladow, ale nigdy nie pozwole zamknac mu ust" -G. Orwell

Trwam nie tyle jest stacja katolicka, co katolicko ukierunkowana. Jezeli stacja jest sportowa, to podaje sie tam tylko wiadomosci sportowe. W tv trwam, tylko czesc programow jest katolska, reszta to polityka, gospodarka, ekonomia - azyl dla antysystemowcow. Ba dla kazdego kto nie zgadza sie z Don Slonce Peru i jego wiernym pomagierem arcyChrabia Komorowskim (polecam zapoznac sie z historia obu rodzin). Gdyby ta stacja byla stricte katolska, to pod zadnym pozorem bym jej nie bronil. Jednak nasza arystokracja od jakiegos czasu knebluje usta kazdemu kto osmieli sie krytykowac nasz dobrobyt. Przejmowanie telewizji przez bylych SB'kow (Rozmowa A. Michnika z oficerem prowadzacym: -"Adas, dostaniesz po dupie, ale na dluzsza mete ci sie to oplaci"), rozsiewanie nienawisci wobec kazdego o odmiennej opini, potem ACTA, walka z TV trwam (jeszcze dodam ze bardzo wielu ateistow ja popiera, np. prof. Wolniewicz, prof. Rybinski, Stanislaw Michalkiewicz [wierzacy, ale antykoscielny]). Teraz szykuja ustawe o kontroli ktorej acta moze buty czyscic. Niedlugo bedzie kolejna burza.
Jednym slowem w telewizji nie znajdziesz odmiennego zdania, a w internecie bedzie to utrudnione. Opozycja po raz kolejny wyeliminowana.


edit. Zastanawialiscie sie dlaczego PiS trzyma z kosciolem? Bo ma dzieki temu powiekszony elektorat. UPR/WIP odcial sie od kosciola, w ich projekcie panstwa, kosciol byl oddzielna instytucja. Od tej pory, pomiomo stworzenia projektow ustaw, ktore naprawilyby panstwo- przestali istniec. Oczywiscie mozecie powiedziec, ze widocznie sie nie sprawdzili, skoro odeszli od wladzy. Nie nadawali sie. No coz, ich program opieral sie na programie, dzieki ktoremu UK jest/byla potega gospodarcza. Podatek liniowy, uczciwa prywatyzacja tych sektorow ktore pod protektoratem panstwa nie przynosza konkretnych pieniedzy. Reformy edukacji ( z tymi sie nie zgadzam, bardziej wole rozwiazania dlugoterminowe PiS's. Nie mylic z panem nieudacznikiem R. G. Nowy program jest opracowywany przez profesorow uczelni Technicznych).
Co do propagandy lewackiej, swiezy przyklad:
GW

Co do dogmatow lewackich, kazde slowo wypowiedziane przez osobe piastujaca jakze prestizowe stanowisko autorytetu, eksperta, jest traktowane bezkrytycznie jako prawda. Na tym wlasnie opiera sie socjalizm skrecony w kierunku komunizmu, na kulcie autorytetow.

Btw, do rozkminy. Wiekszosc ultrakatoli, w przeszlosci szczala na wiare, byc moze zmiana jest spowodowana zblizajaca sie smiercia. Stary czlowiek nie wie czy umrze w wieku 60 czy 90 lat. Znam wiele takich przypadkow. Z drugiej strony znam tez takich ludzi ktorzy cale swoje zycie opieraja na biblii, tacy z ktorymi dyskutujac, poprostu zamykam morde i slucham ( pomimo ze jestem ateisa). Nie wolno, nie znajac srodowiska, tak poprostu wrzucac wszystkich do jednego wora ( tak, ktos moze napisac, ze wlasnie to zrobilem, ale ja znam to srodowisko, w mlodosci tez bylem taki)

szadol

2012-02-20, 19:55
Portnoy napisał/a:

Kto nie skacze ten za Tuskiem????




Ja dopiero tak na 0:23 skumałem. Wcześniej myslalem ze skanduja "To nie zadne tępe pyzy hop hop hop" tudziez tępe buzie :P

azerbejdzanification

2012-02-21, 18:00
A mnie wk***ia najbardziej to że się obudzili polacy dopiero po wyborach, teraz 4 lata trzeba czekać na następne wybory. Wiem że nie którzy poprostu nie mają na kogo głosować,ale do cholery te wygrane przez PO wybory tak ich rozbestwiły że robi się taka sieczka jak koniec rządów SLD?Ktoś pamięta?afera za aferą i jeden wielki burdel.

Azar

2012-02-22, 04:59
ccrossfire napisał/a:

http://www.wykop.pl/link/714095/nigel-farage-w-wywiadzie-dla-tv-trwam/


Tez mnie wk***ia ta modlitwa.



Dzięki wielkie.
Cóż straszne czasy nastały, że trzeba wspierać się katolickimi mediami by dowiedzieć się czegoś ważnego ze świata.

Aż chce się zacytować Cycerona: "O tempora! O mores!".

Jemiide

2012-02-25, 14:40
Starzy ludzie też umieją się bawić :mrgreen:



sc...........la

2012-02-25, 14:44
Daali im wódkę z red bullem i lekami na serce i proszę jak się bawią