18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak się bawią, tak się bawią mohery!

~LegendarnyZiom • 2012-02-19, 13:29
A w autobusie to takie zmęczone zawsze. :hitler:


owek

2012-02-19, 15:13
Mają racje, decyzja o nie przyznaniu koncesji jest czysto polityczna, więc co się dziwić.

dobo89

2012-02-19, 15:21
demonkuba16 napisał/a:

Co za ludzie, co za kraj!
Bez pojebów byłby raj!
Weź mohera, jebnij w ryj!
Pięść beretem wtem wytrzyj!
Niechaj moher, ginie, zdycha!
Z nimi przyszłość nasza licha!
Walcz o naród, walcz o kraj!
Krzycz: " Moherze! sp***ALAJ!!!'



Piękne poprostu Piękne !!!! Wzruszyłem się


Nerd

2012-02-19, 15:23
Barnaba666 napisał/a:

niż ciemniactwo, które tyłka ruszyć nie chce - a potem narzekanie, że jest do dupy.


Po ch*j ruszać dupę jak już jest do dupy?

Nakwasowany

2012-02-19, 15:25
zamiast teraz skakać trza było nie głosować na tuska

zukennuken3d

2012-02-19, 15:51
ja pie**ole i takie ch*jstwo ma wplyw na wybory, ciekawe jaki procent ogolnie oddawanych glosow, to glosy mocherow?

Ver0

2012-02-19, 16:06
To teraz stare pierniki nie ustąpei miejsca w tramwaju

djoshin

2012-02-19, 16:18
ja zawsze mówię pani nie zdaje sobie sprawy jakie te siedzenie jest k***a wygodne

woj4ek

2012-02-19, 16:54
Barnaba666 napisał/a:

Protest zasadny, bo koncesji nie przyznano. Każdy ma prawo domagać się tego, co uważa za słuszne. Lepsi tacy moherowi, ale jednak ideowcy, niż ciemniactwo, które tyłka ruszyć nie chce - a potem narzekanie, że jest do dupy.




Zmęczone czy nie, jak jesteś w miarę dobrze wychowany, to i tak ustąpisz miejsca. ;-) I słusznie.



pie**olisz.
Po pierwsze - koncesji nie przyznano, bo mogła je dostać ograniczona liczba stacji, a ta po prostu nie spełniała wymogów technicznych. Poza tym w tym kraju nie wszyscy są katolikami (a nawet jak ktoś jest, to niekoniecznie musi lubić oglądać akurat ten kanał), więc czemu ta stacja miałaby mieć jakieś specjalne profity? Bo jest o religii? W takim razie każda inna religia powinna mieć również zagwarantowane miejsce na multipleksie. Ja na przykład nie mam ochoty zamiast jakiegoś kanału oglądać pie**olenia zaślepionych Rydzykiem pomyleńców.
Po drugie - jak jestem zmęczony to nie ustąpię. Ja również mogę źle się czuć, mieć kaca, być chorym. Lub po prostu. Mam takie samo prawo siedzieć jak i taka babka. Poza tym ona nasiedzi się w domu, a jak nie to już niedługo odpocznie w grobie.

dwakilo

2012-02-19, 17:14
@up nie chodzi o to, że liczba stacji jest ograniczona. Chodzi o to, że Tadeusz R. nie przedstawił źródeł finansowania stacji co było jednym z głównych wymogów. Nie spełnił wymogów, więc nie dostał koncesji.

Pilot_Tupolewa

2012-02-19, 17:27
Barnaba666 napisał/a:

Protest zasadny, bo koncesji nie przyznano. Każdy ma prawo domagać się tego, co uważa za słuszne. Lepsi tacy moherowi, ale jednak ideowcy, niż ciemniactwo, które tyłka ruszyć nie chce - a potem narzekanie, że jest do dupy.




Zmęczone czy nie, jak jesteś w miarę dobrze wychowany, to i tak ustąpisz miejsca. ;-) I słusznie.



Wychowanie, wychowaniem, a jak k***a wracam czasem po całym dniu pracy. Nie dość, że jestem zmęczony, to jeszcze płacę za bilet więcej niż oni. A niech stoją. Kobietom z małymi dziećmi i w ciąży zawsze. Moherom wpadającym do autobusu i przepychającym się w kierunku siedzeń nigdy. Mieli siłę pilnować krzyża,dadzą radę w autobusie.

Leouch

2012-02-19, 18:10
woj4ek napisał/a:



pie**olisz.
Po pierwsze - koncesji nie przyznano, bo mogła je dostać ograniczona liczba stacji, a ta po prostu nie spełniała wymogów technicznych. Poza tym w tym kraju nie wszyscy są katolikami (a nawet jak ktoś jest, to niekoniecznie musi lubić oglądać akurat ten kanał), więc czemu ta stacja miałaby mieć jakieś specjalne profity? Bo jest o religii? W takim razie każda inna religia powinna mieć również zagwarantowane miejsce na multipleksie. Ja na przykład nie mam ochoty zamiast jakiegoś kanału oglądać pie**olenia zaślepionych Rydzykiem pomyleńców.
Po drugie - jak jestem zmęczony to nie ustąpię. Ja również mogę źle się czuć, mieć kaca, być chorym. Lub po prostu. Mam takie samo prawo siedzieć jak i taka babka. Poza tym ona nasiedzi się w domu, a jak nie to już niedługo odpocznie w grobie.



pie**olisz, nie kazdy w kraju jest ateista(a nawet jesli ktos jest, to nie koniecznie musi ogladac akurat takie kanaly), wiec czemu te stacje maja byc traktowane lepiej? bo nie sa o religii?


takie samo pie**olenie. kanal w tv to kanal w tv nie wazne czy jest o sporcie, jakims gownie, muzyce czy religii. tu ewidentnie nie chca dac koncesjii bo stacja jest u religii

woj4ek

2012-02-19, 21:36
@up
Gratuluje pozytywnego zrobienia sobie wody z mózgu. Poczytaj o tym trochę, potem możesz oddzwonić...


dwakilo, o to mi właśnie między innymi chodziło. nie spełnia wymogów, więc czemu taktować tę stację jakoś szczególnie?

azerbejdzanification

2012-02-19, 22:25
Wszyscy jadą na mohery,a to właśnie te mohery, żyły w II RP przeżyły całą wojnę i komunę od dechy do dechy. Więc mają troche więcej do powiedzenia niż pokolenie wychowane pod koniec lat 80 i w latach 90, które karmione jest telewizyjnym chłamem.
Oni na "własnej skórze" przeżyli końcówke II RP przed wymordowaniem większości naszej inteligencji , obozy koncentracyjne, okupacje, SB, UB, stan wojenny, okrągły stół itp itd.
Więc my raczej mamy gówno do powiedzenia o świecie...

krzkus6661991

2012-02-20, 00:35
azerbejdzanification napisał/a:

Wszyscy jadą na mohery,a to właśnie te mohery, żyły w II RP przeżyły całą wojnę i komunę od dechy do dechy. Więc mają troche więcej do powiedzenia niż pokolenie wychowane pod koniec lat 80 i w latach 90, które karmione jest telewizyjnym chłamem.
Oni na "własnej skórze" przeżyli końcówke II RP przed wymordowaniem większości naszej inteligencji , obozy koncentracyjne, okupacje, SB, UB, stan wojenny, okrągły stół itp itd.
Więc my raczej mamy gówno do powiedzenia o świecie...



chyba mało osób starszych widziałeś. Każdy rozsądny człowiek zgodzi się ze mną, że większość osób w wieku 70+ lat nie potrafi w pełni logicznie rozumować bo starzy ludzie tacy po prostu są więc nie uważam że tacy ludzie powinni mieć większy wpływ na dzisiejsze czasy a to my będziemy jeszcze żyli przez następne pół wieku i to nasze zdanie powinno się liczyć.

ccrossfire

2012-02-20, 00:52
@up
A czy ty potrafisz myslec analitycznie? Prawda jest taka ze 95% z was gowno wie. 2 Pokolenia wychowane na propagandzie z przeswiadczeniem, ze kazdy z nich jest alfa i omega, krynica k***a madrosci. Gowno wiedzie o ekonomi, administracji, prawie, historii i zyciorysach tych, ktorych uwazacie za autorytety. Swoja opinie wyrabiacie na sieczce z internetu i telewizji, lapiecie opinie "ekspertow" jak rybki haczyk. Manipulowanie wami spadlo do poziomu grzebania kijem w gownie. Powiem wam cos. Wiecie czym roznicie sie od moherow? Roznica pokolen. Wiekszasc z nich kiedys byla podobna do was, tylko z wieksza oglada (wiekszy nacisk na katolicyzm, czestszy wpie**ol od rodzicow, nauczycieli), mysleli w podobnych kategoriach. Gdyby bylo inaczej, taki Walesa czy Michnik nie mieliby prawa istnienia. Ale wyszlo jak wyszlo, zorientowali sie po ptakach.
Smieszy mnie stwierdzenie, ze oni niedlugo "wygina". Nie, nigdy nie wygina, to nie jest przypadek tego wieku. Podobne sytuacje powtarzaja sie cyklicznie, wy po 50tce, zorientujecie sie, kto tak naprawde dymal was przez cale zycie, a wasi synowie/ wnukowie zaufaja takim samym ludziom. Wy bedziecie pruchnem, moze nie katolickim (lewica zrobila juz swoje) ale za to "anty postepowym". To bedzie kolejny cykl wojny pokolen.

TV trwam jest jakie jest, czyli katolskie, ale stanowi jedyna alternatywe w ktorej moze wypowiadac sie rzadowa opozycja. I nie gadac glupot ze sieja propagande. Oni pozwalaja kazdemu sie wypowiedziec, niezaleznie od pogladow. (Sam ostatnio przezylem zdziwienie jak zaprosili Nigel'a Farage'a)