18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak się bawią, tak się bawią mohery!

~LegendarnyZiom • 2012-02-19, 13:29
A w autobusie to takie zmęczone zawsze. :hitler:


Azar

2012-02-20, 05:28
Crossfire podziwiam Twój dystans i zorientowanie w fakcie, że jesteśmy na każdym kroku manipulowani.

Btw. masz może jakiś link do tego "wystapienia" Farage'a?
Wydaje sie jedynym gościem w UE nie dążącym do totalitaryzmu.

biceps

2012-02-20, 17:14
0:22 to chyba jakiś paser samochodów

Beskidus

2012-02-20, 17:51
Kto nie skacze z 10 piętra, ten za Tuskiem! Hop! Hop! Hop!

rqf

2012-02-20, 18:12
Mam wrażenie że wszyscy głupcy, którzy obrażają tych starszych ludzi, mniej lub bardziej podsycając znaczenie (obraźliwe) swoimi komentarzami, piszą to tylko po to aby jak największa ilość głupców wstawiła im cholerne piwa. Ciekawe co wy będziecie mówić na starość.

krycha7

2012-02-20, 18:36
demonkuba16 napisał/a:

Co za ludzie, co za kraj!
Bez pojebów byłby raj!
Weź mohera, jebnij w ryj!
Pięść beretem wtem wytrzyj!
Niechaj moher, ginie, zdycha!
Z nimi przyszłość nasza licha!
Walcz o naród, walcz o kraj!
Krzycz: " Moherze! sp***ALAJ!!!'



Walczysz o Literacką Nagrodę Nobla? Jesteś moim faworytem...

krzkus6661991

2012-02-20, 18:39
ccrossfire napisał/a:

@up
A czy ty potrafisz myslec analitycznie? Prawda jest taka ze 95% z was gowno wie. 2 Pokolenia wychowane na propagandzie z przeswiadczeniem, ze kazdy z nich jest alfa i omega, krynica k***a madrosci. Gowno wiedzie o ekonomi, administracji, prawie, historii i zyciorysach tych, ktorych uwazacie za autorytety. Swoja opinie wyrabiacie na sieczce z internetu i telewizji, lapiecie opinie "ekspertow" jak rybki haczyk. Manipulowanie wami spadlo do poziomu grzebania kijem w gownie. Powiem wam cos. Wiecie czym roznicie sie od moherow? Roznica pokolen. Wiekszasc z nich kiedys byla podobna do was, tylko z wieksza oglada (wiekszy nacisk na katolicyzm, czestszy wpie**ol od rodzicow, nauczycieli), mysleli w podobnych kategoriach. Gdyby bylo inaczej, taki Walesa czy Michnik nie mieliby prawa istnienia. Ale wyszlo jak wyszlo, zorientowali sie po ptakach.
Smieszy mnie stwierdzenie, ze oni niedlugo "wygina". Nie, nigdy nie wygina, to nie jest przypadek tego wieku. Podobne sytuacje powtarzaja sie cyklicznie, wy po 50tce, zorientujecie sie, kto tak naprawde dymal was przez cale zycie, a wasi synowie/ wnukowie zaufaja takim samym ludziom. Wy bedziecie pruchnem, moze nie katolickim (lewica zrobila juz swoje) ale za to "anty postepowym". To bedzie kolejny cykl wojny pokolen.

TV trwam jest jakie jest, czyli katolskie, ale stanowi jedyna alternatywe w ktorej moze wypowiadac sie rzadowa opozycja. I nie gadac glupot ze sieja propagande. Oni pozwalaja kazdemu sie wypowiedziec, niezaleznie od pogladow. (Sam ostatnio przezylem zdziwienie jak zaprosili Nigel'a Farage'a)



śmieszy mnie takie zarzucanie nam młodym, że jesteśmy wychowanymi na propagandzie, gówno wiedzącymi debilami. Sam nie jesteś wiele starszy od nas ale masz czelność zarzucać nam, że uważamy się za alfę i omegę ale skoro twierdzisz, że 95% z nas gówno wie o ekonomi, historii, prawie i ekonomi to musisz być zajebiście wyedukowanym i obytym w polityce człowiekiem. Trochę samokrytyki! My się uważamy za krynicę mądrości? Przeczytaj swój post bo tyle wymądrzania i wywyższania to nie widziałem od miesiąca we wszystkich komentarzach na sadolu razem wziętych.

ccrossfire

2012-02-20, 18:50
Czytanie waszych postow za kazdym razem umacnia mnie w tym co napisalem(ze gowno wiecie i uwazacie sie za a&o). Ba, rozmowa z innymi ludzmi "w realu" tez utrzymuje mnie w tym przekonaniu. Co do wymadrzania i wywyzszania siebie, nigdzie w swoim poscie nie moge tego znalezc(ba nawet nie uzylem sformulowania per "ja"), poprostu skrytykowalem wasz potok bzdur i napisalem jak pieknie jestescie urabiani przez propagande. Jezeli uwazasz ze jestes "mlody i madry", to zastanow sie nad tym co napisalem, rozkmin co jest glownym problemem, juz ponad polwiecznego, rozkladu Polski.

@edit:
krzkus6661991 - nadawalbys sie do dzialu propagandy w ITI. Najazd na rozmowce, bez zadnych argumentow, ominiecie meritum dyskusji i pojazd po charakterze i zachowaniu rozmowcy(dopowiadanie, insynuacje, a w wszystko bez punktu podparcia).

krzkus6661991

2012-02-20, 19:07
ccrossfire napisał/a:

Czytanie waszych postow za kazdym razem umacnia mnie w tym co napisalem. Ba, rozmowa z innymi ludzmi "w realu" tez utrzymuje mnie w tym przekonaniu. Co do wymadrzania i wywyzszania siebie, nigdzie w swoim poscie nie moge tego znalezc(ba nawet nie uzylem sformulowania per "ja"), poprostu skrytykowalem wasz potok bzdur i napisalem jak pieknie jestescie urabiani przez propagande. Jezeli uwazasz ze jestes "mlody i madry", to zastanow sie nad tym co napisalem, rozkmin co jest glownym problemem, juz ponad polwiecznego, rozkladu Polski.



zarzucasz man to, że gówno wiemy o świecie, ekonomi i polityce, że manipulowanie nami spadło do poziomu mieszania kijem w gównie. Dla mnie krytykowanie ma wtedy i tylko wtedy sens kiedy żaden z argumentów mnie nie dotyczy.

"poprostu skrytykowalem wasz potok bzdur i napisalem jak pieknie jestescie urabiani przez propagande"

Naprawdę szanuję to, że masz własne zdanie ale to, że masz nas za debili nie mających własnego zdania z deka mnie denerwuję. To, że nie użyłeś w poście per "ja" wcale nie oznacza, że się nie wywyższasz bo wystarczy że wielokrotnie w tym jak i poprzednim poście użyłeś "wy" czy "was" podczas mieszania naszych opinii z "gównem" wystarczy.

"krzkus6661991 - nadawalbys sie do dzialu propagandy w ITI. Najazd na rozmowce, bez zadnych argumentow, ominiecie meritum dyskusji i pojazd po charakterze i zachowaniu rozmowcy(dopowiadanie, insynuacje, a w wszystko bez punktu podparcia). "

Ja pojechałem po twoim charakterze i zachowaniu? Sory ale zmieszałeś z błotem 95% sadoli uważając ich za zmanipulowanych debili nie mających pojęcie o świecie.

ccrossfire

2012-02-20, 19:25
Udowodnij ze masz racje i jednak jestes "madry". Przedtem bezpodstawnie napisales:
Cytat:

chyba mało osób starszych widziałeś. Każdy rozsądny człowiek zgodzi się ze mną, że większość osób w wieku 70+ lat nie potrafi w pełni logicznie rozumować bo starzy ludzie tacy po prostu są więc nie uważam że tacy ludzie powinni mieć większy wpływ na dzisiejsze czasy a to my będziemy jeszcze żyli przez następne pół wieku i to nasze zdanie powinno się liczyć.


Tak sie sklada, ze wielu z nich mysli bardziej racjonalnie niz "wy". Nie mowie o takiej babce, ktorej jedynym celem w zyciu jest obserwowanie wszystkich z okna. Mowie o ludziach, ktorzy naprawde dostali po dupie przez te wszystkie lata i to zmusilo ich do kminienia, a takowych jest bardzo wielu. Co prawda nie kazdy ma zdolnosc merytorycznego wypowiadania sie, ale jak widzi ze ci ktorzy ich dymali cale zycie, teraz przygotowuja sie do dymania was( a wy im przyklaskujecie), to ich krew zalewa. Problem "mlodych i wyksztalconych" jest taki, ze czerpia wiedze z 2ch zrodel: grupa ITI oraz koncern Agora. Na uniwerkach sa w nich ladowane lewackie dogmaty, a wiekszasc "studentow" uczy sie tylko tyle co mu karza (byleby 3). Zero alternatyw, opini przeciwnych. O studiach mowil juz J. Stalin "Bedziemy produkowac znormalizowanych intelektualistow" - czyt. kazdy inny ale wszyscy tacy sami.
Inny problem to intelektualisci, niekoniecznie po studiach. Ludzie czerpiacy swoja wiedze z jakze roznych zrodel takich jak Wprost, GW, NIE, FiM, + cala telewizja publiczna. Wyobraz sobie sredniego zjadacza chleba, ktory raz na jakis czas kupi sobie taka gazetke. To co przeczyta jest dla niego prawda objawiona, a on sam uwaza sie za "tego co wie wiecej". Wiekszasc z nich dalaby sobie reke upie**olic, ze to co przeczytali jest zgodne z rzeczywistoscia. Gdy kilka osob przeczyta/obejrzy podobne informacjie, to gdy spotykaja sie przy piwie i porozmawiaja, najada na dany temat. Zobacza, ze maja podobne zdanie i jeszcze bardziej utwierdza sie w nieomylnosci.
Jak juz jakis obeznany sie znajdzie, to zwykle odwoluje sie do abstrakcyjnych tez i utopijnych sytuacji. Zero realizmu.

Cfany

2012-02-20, 19:31
Katolicy nie będą mieli TV TRWAM, ponieważ Polska oficjalnie nie jest krajem wyznaniowym i żadna religia nie powinna mieć tutaj pierwszeństwa. Tak mówi konstytucja a jeśli tacy wielcy z was patrioci, musicie to zaakceptować i już. Trochę trudno w to uwierzyć gdy spojrzy się na to co odwala Kościół (albo co państwo odwala dla niego). Na próżno dziadki rozpier****ją sobie stawy tym skakaniem bo gów** z tego będzie a państwo za ich głupotę nie powinno płacić odszkodowania.
Rydzyk i prawica lubi przypominać wam, że w Polsce jest 90% katolików. Gdyby wszyscy ateiści, agnostycy i innowiercy (buddyści itp.) postarali się o apostazję (którą Benedykt utrudnił, aby utrzymać owce w stadzie) zostałoby może z 40 ileś procent katoli. Za jakieś 10 lat będzie ich garstka i to nie w Polsce lecz na świecie.

Cytat:

Wy bedziecie pruchnem, moze nie katolickim (lewica zrobila juz swoje) ale za to "anty postepowym"



Myślę, że przyszłe pokolenia docenią jednak pewien postęp jaki dokonaliśmy stając się pruchnem niekatolickim (chociaż pewnie znajdą się tacy, którzy będą nas zwali "komunistami" czy "żydomasonami").

krzkus6661991

2012-02-20, 19:31
Zgadzam się z większością dlatego nie ufam gazetom, telewizji i innym fałszywym źródłom dlatego zanim w coś uwierzę staram się to przeanalizować i zrozumieć. W zacytowanym poście nie chodziło mi o zgnojenie całości starszych obywateli ale o zaznaczenie, że niestety większość z nich odpowiada stereotypowemu moherowi i nie koniecznie powinni mieć oni większe prawa od nas.

compaqer

2012-02-20, 19:35
ej spokojnie, bo zaraz jeszcze caps lock pojdzie w ruch. jaki cel ma tego typu dysputa, skoro nikt nikogo do swojszych racji nie przekona ?

Cfany

2012-02-20, 19:36
Cytat:

Problem "mlodych i wyksztalconych" jest taki, ze czerpia wiedze z 2ch zrodel: grupa ITI oraz koncern Agora. Na uniwerkach sa w nich ladowane lewackie dogmaty, a wiekszasc "studentow" uczy sie tylko tyle co mu karza (byleby 3). Zero alternatyw, opini przeciwnych. O studiach mowil juz J. Stalin "Bedziemy produkowac znormalizowanych intelektualistow" - czyt. kazdy inny ale wszyscy tacy sami.
Inny problem to intelektualisci, niekoniecznie po studiach. Ludzie czerpiacy swoja wiedze z jakze roznych zrodel takich jak Wprost, GW, NIE, FiM, + cala telewizja publiczna. Wyobraz sobie sredniego zjadacza chleba, ktory raz na jakis czas kupi sobie taka gazetke. To co przeczyta jest dla niego prawda objawiona, a on sam uwaza sie za "tego co wie wiecej". Wiekszasc z nich dalaby sobie reke upie**olic, ze to co przeczytali jest zgodne z rzeczywistoscia. Gdy kilka osob przeczyta/obejrzy podobne informacjie, to gdy spotykaja sie przy piwie i porozmawiaja, najada na dany temat. Zobacza, ze maja podobne zdanie i jeszcze bardziej utwierdza sie w nieomylnosci.



Rozumiem, ze wszyscy młodzi powinni czerpać wiedzę z Gazety Polskiej, Naszego Dziennika i Uważam Rze, czyli najbardziej rzetelnych źródeł informacji?
Daj przykład dogmtatyzmu lewackiego.

krzkus6661991

2012-02-20, 19:38
czasem takie dyskusje są potrzebne tylko po to, żeby naświetlić temat z każdej strony niekoniecznie po to by zmienić czyjeś zdanie ale masz rację, że wystarczy tego filozofowania.