18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak powinno się leczyć dysleksję, dyskalkulię itp

fabiothethird • 2014-01-15, 19:02
Co prawda nie jestem zwolennikiem kabaretów na sadisticu, ale ten akurat bardzo dobrze pokazuje jak to być powinno.


A nawiasem mówiąc:

kondzio1c

2014-01-15, 23:55
Dzions napisał/a:

jakoś ja jak k***a chodziłem do podstawówki to nie słyszałem o czymś takim, miałeś pały z polskiego z dyktand ? to nak***iałeś po 100 razy ten sam wyraz i się nauczyłeś, a teraz ch*j, mam papierek - pie**ole nie robię.

@narevkenoki

jak to masz stwierdzoną ? a uczyłeś się k***a zasad pisowni języka? jak nie to jesteś debilem z papierkiem, jak się uczyłeś, to też jesteś debilem, bo nie umiesz tego zastosować w pisowni
dziękuje i ch*j w dupę wszystkim dysom, tak samo jak lewakom i innym k***a schorzeniom



Dzions
U ciebie stwierdzono Dysmózgie :banany:

SZ

2014-01-16, 01:58
Jak odróżnić debila od kogoś kto ma dyscośtam i czym to się różni ?

gmitek

2014-01-16, 03:01
NarevKenoki napisał/a:

mam stwierdzoną dysortografie i dysleksje - i z tym żyje. pismo mam ch*jowe, ale względnie czytelnie, bo praktyka może nie czyni mistrza, ale pomaga. z samą dysleksją nic nie zrobie, ale i tak nie jest źle. za to wk***iają mnie j***ne gimbusy, którzy gadaniem i pseudo-papierkiem "załatwionym" z poradni usprawiedliwiają własną głupotę... tylko psują opinie tym, którzy naprawdę mają jakiś problem.

lać gimbaze psychicznie, póki nie dorosną.




fun88

2014-01-16, 08:58
NarevKenoki napisał/a:

mam stwierdzoną dysortografie i dysleksje - i z tym żyje. pismo mam ch*jowe, ale względnie czytelnie, bo praktyka może nie czyni mistrza, ale pomaga. z samą dysleksją nic nie zrobie, ale i tak nie jest źle. za to wk***iają mnie j***ne gimbusy, którzy gadaniem i pseudo-papierkiem "załatwionym" z poradni usprawiedliwiają własną głupotę... tylko psują opinie tym, którzy naprawdę mają jakiś problem.

lać gimbaze psychicznie, póki nie dorosną.




czyli jesteś tępy....poprostu

Liwinech

2014-01-16, 15:07
Mam Dysleksje dysgrafie i Sram na Poprawne pisanie Ó czy u to jest Głupotą Utrudniać sobie życie pisać " Poprawnie " Ortografia Jest Po to żeby Uczyć się Głupot zamiast tego co w życiu się przydaje ja Skończyłem Liceum Nie podchodziłem do jakiejś Pedalskiej Matury żeby puści na sp***olone Pedalskie studia Na których Uczą Ludzi debistwa Poszedłem do Pracy i Puki co Mimo że Znajomi Pokończyli studia to Gówno osiągnęli a ja Przynajmniej mam Już własne Mieszkanie Auto Firmowe I Umiem pożyteczne rzeczy NP Obniżyć sufit położyć panele Wygładzić i Pomalować ściany a Który sp***olony student Jest w stanie w 5 Lat po Ukończeniu Studiów Dojść Legalnie Przynajmniej do Połowy tego co Ja Gdzie według sp***olonych Pedałów Jestem Gorszym człowiekiem

Samudaripen

2014-01-16, 22:21
Wszyscy jesteście debilną k***a ciemną masą, mój dziadek chodził do szkoły w czasach kiedy nie uznawano takiego czegoś jak dysleksja, dysortografia itp. i leczono to napie**alaniem w domu i szkole itp. czyli tak jak to by tutaj wszyscy "znaffcy rzycia" chcieli i co? i gówno mimo, że dostawał wpie**ol, opie**ol w szkole i domu dalej było tak samo miał ch*jowe pismo i ortografię, pełno się takich cebul jak wy znalazło, ale mimo to zdobył wykształcenie jako inżynier elektryk ma bardzo dużą wiedzę i co ważniejsze bardzo dobre zdolności manualne(fach w ręku ma :) ) ale za to niestety nie potrafi ładnie i poprawnie pisać.. :lol: tyle, ze te poprawne pisanie jest gówno warte przy jego umiejętnościach, służy jedynie do tego, że nic nie potrafiące cebulaki mogą powiedzieć " o k***a ale on ma ch*jową ortografię, mój 10 letni wnuczek lepiej pisze".. i tyle w temacie ortografia jest gówno warta, prawda przyjemnie się czyta jak ktoś pisze poprawnie itd. ale ja osobiście mógłbym oddać swoje estetyczne pismo i w miarę ogarniętą ortografie za umiejętności, jakie posiada mój dziadek.

Tyle w temacie dobranoc pchły na noc, a matura to bzdura :wisielec:

IwanMT

2014-01-16, 23:49
hmm ja miałem stwierdzoną dyslekcję i dysgrafię i ...hmm to tyle.
k***a mam prawie 20lat, jestem na studiach od niedawna i wciąż nie wiem jak oni to wykryli i co to oznacza.
Zawsze pisałem JAK NA CHŁOPA dobrze i teraz tez jakoś tam idzie, a błędów specjalnie nie robiłem nigdy.
Jak dla mnie te badania to są ch*ja warte i prawie zawsze ( PRAWIE jakby ktoś nie widział ) orzeczenia są wystawiane bo a) albo rodzic zna lekarza i tam wypisze żeby było luźniej na lekcjach b) bachor jest j***nym leniem i nie chce mu się uczyć zasad pisania itd ( podejrzewam, że właśnie tak było w moim przypadku ) :lol: c) jw. przychodzi matura i każdy chce pokombinować ;)

To tak ode mnie.