18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak informatycy schładzają swoje browary

Kasiorowy • 2013-07-04, 14:10
Wiadomo, że Polak potrafi nieźle zakombinować i znajdzie sposób na wszystko.
Nic też go nie wkurza tak bardzo jak ciepłe piwo.
Zobaczcie turbo szybki sposób na zmrożenie browara w polowych warunkach.
Zapomnijcie o lodówce, nie będzie wam potrzebna.
Jedyne czego będziemy potrzebować to… zobaczcie sami![video]
[/video]

rockface123

2013-07-04, 14:19
kolejne gwiazdeczki internetu? :homer: od dzisiaj będę nosił z sobą sprężone powietrze to je pomysł!

ale dobre jako ciekawostka.

Moby_Dick

2013-07-04, 14:26
Geniusz nie wpadł na pomysł, żeby zimne piwo w sklepie kupić :krejzi: Ale ch*j tam, lepiej na browarka chodzić z wiadereczkiem. A zamiast z plecaczkiem pełnym browarów, to na plecach nosić butlę ze sprężonym powietrzem, żeby schłodzić jednego (normalnej wielkości) browarka - no faktycznie pięciu geniuszy!

AlexanderDeLarge

2013-07-04, 14:45
A wg mnie to gówno prawda, bo termopara dotyka dna, ciekłe powietrze gromadzi się na dole wiaderka, więc tylko na samym dole jest ok. 10 C. Niestety dyfuzja ciepła nie następuje tak szybko (szczególnie w dół), po wymieszaniu pewnie byłoby z 18 C. Tak jak z kostkami lodu, zimne mamy tylko tam gdzie jest lód.

le...........ce

2013-07-04, 15:01
Hyhy. Z tym, że puszka sprężonego powietrza kosztuje jakieś 10 - 15 zł :roll: Świetny interes, genialny po prostu :ok:

CYPRIAN

2013-07-04, 16:17
widać ,że starzy wyjechali nad bałtyk bo syf i malaria w pokoju tylko nasrać na srodku

Sajmonowski

2013-07-04, 16:21
Promo gówno...to sobie wymyślili sprężone powietrze

RockyWood

2013-07-04, 22:09
co za pedał pije piwo z puszki 0.33? w takich rację bytu ma tylko pepsi albo coca...

MP...........as

2013-07-04, 23:57
Naprawdę aktorzynki z nich niezłe.. I jeszcze ta zmiana otoczenia (przestawiające się przedmioty na stole) przy każdym cięciu.. tak jak by specjalnie chcieli pokazać, że coś tam robią i ogólnie program kręcony jest pełną parą. poza tym oczywiście muszą już nawet w śmiesznym promo wmawiać ludziom subskrypcje itd... Ciekawe czy hajs się zgadza ;/

wzl00

2013-07-05, 19:18
"Jak widzicie, mamy lato, jest gorąco, żar praktycznie leje sie z nieba" a ja jestem hardocrem i grzeje jaja (albo śledzia?) w długich k***a jeansach...

Din

2013-07-05, 19:19
"Specjalnie dla was, nasza piątka pokaże wam pięć sposobów rozwiązania każdego problemu!"
A sposób na burdel w pomieszczeniu, w którym robicie te filmy macie?

MR07U

2013-07-05, 19:31
Już nakurczam przez miasto z wiadrem i sprężonym powietrzem! Na pewno będe oryginalny

ZoolPl

2013-07-05, 19:37
Z tego co kojarzę tych gości to to chyba założyciele nie najgorzej prosperującej strony spryciarze "peel". Czyżby hajs się nie zgadzał ^^

No, ale by nie było, że ja jakiś hejter (bo tylko opisałem to co dostrzegłem). Piwo :)