18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szwecja zyskuje tytuł światowej stolicy gwałtu

Guzik • 2013-07-27, 18:22
Szwecja zyskała tytuł światowej stolicy gwałtu. Zgadniecie kto im w tym pomógł? Oto link do artykułu Artykuł
Dla osób, które niekoniecznie mają ochotę zagłębiać się w obcojęzyczny artykuł mały skrót:
-Muzułmaniet stanowią 6% populacji Szwecji.
-Aż 77% gwałtów w tym kraju jest popełniana właśnie przez nich.
-Jedna na cztery Szwedki zostanie zgwałcona (ilość napaści seksualnych wzrasta o 500%).
-W lipcu poprzedniego roku z Sztokholmnie zgłaszano średnio 5 gwałtów DZIENNIE.

Tabelka (języka nie znam ale domyślam się, że chodzi o ilość gwałtów popełnionych w ciągu roku):

A w mediach cisza... zastanawiam się co oni będą musieli zrobić, żeby powstał jakikolwiek odzew ze strony władz. Chyba prędzej sami Szwedzi złapią za to, co będą mieli pod ręką i sami zaczną wymierzać sprawiedliwość (niesprawiedliwość również :mrgreen: )
Tłumaczenie własne na szybko, więc jeśli widzicie jakieś błędy albo chcielibyście coś dodać do tłumaczenia to dajcie znać.

kossa69

2013-07-27, 18:26
Spokojnie, nie ma co się wk***iać za jakiś czas "unia europejska" zalegalizuje gwałty bo przecież trzeba być kulturalnym dla kozojebców itp

Fa...........um

2013-07-27, 18:28
W języku rosyjskim jest takie słowo którego bardzo mi w polskim brakuje - дотолераститься. Nasze "dotolerować się", tolerwać coś i dostawać z tego powodu po dupie.

I to słówko idealnie pasuje mi do treści tego posta. Mają tępe lewackie c**y za swoje! Niech wypinają więc dupy i czekają!

PS. Założę się, że większość z nas dożyje ogłoszenia kalifatu skandynawskiego.

Bugini

2013-07-27, 18:37
Kiedyś straszni Wikingowie a teraz ciapaci im panny gwałcą no nieźle

Guzik

2013-07-27, 18:37
Tabernak napisał/a:

W języku rosyjskim jest takie słowo którego bardzo mi w polskim brakuje - дотолераститься. Nasze "dotolerować się", tolerwać coś i dostawać z tego powodu po dupie.

I to słówko idealnie pasuje mi do treści tego posta. Mają tępe lewackie c**y za swoje! Niech wypinają więc dupy i czekają!

PS. Założę się, że większość z nas dożyje ogłoszenia kalifatu skandynawskiego.



Tabernak z jednej strony chciałbym Ci przyznać rację...ale dlaczego za błędy polityków mają cierpieć niewinne kobiety? Politycy mają to w dupie bo oni się oddzielą od "chołoty" ochroną i koniec problemu. Nastroje społecznie robią się tam jednak coraz ciekawsze więc coś się może zmienić. Szkoda mi Szwedów bo swietny naród.
PS. Piwko za ciekawostkę językową. Ruscy jednak z "dotolerowaniem się" problemu nie mają :mrgreen:

Mayday_Dune

2013-07-27, 18:39
Wypuścić kozy na ulice i po problemie..

dnr

2013-07-27, 19:24
Czy będę się musiał przenieść do Rosji, żeby normalnie żyć za 20-30 lat? Bez pedalstwa, ciapactwa i innego brudu?

Venka

2013-07-27, 19:34
kossa69 napisał/a:

Spokojnie, nie ma co się wk***iać za jakiś czas "unia europejska" zalegalizuje gwałty bo przecież trzeba być kulturalnym dla kozojebców itp



Palikot z Biedroniem wprowadzą to u nas jako "seks niespodzianka"

Ba...........co

2013-07-27, 19:41
Kastrować sk***ysynów... Wtedy nie będą gwałcić i się rozmnażać i problem rozwiąże się sam.

BoKoR

2013-07-27, 19:59
Ciekawe co będzie z Polską jak do nas przyjadą kozojebcy.
Mam nadzieję że powstaną grupy które będą "odwdzięczały się" w imieniu zgwałconych kobiet.

motoguru

2013-07-27, 20:00
Antal to ilość, więc dobrze się domyśliłeś...

Co do:
Guzik napisał/a:

Chyba prędzej sami Szwedzi złapią za to, co będą mieli pod ręką i sami zaczną wymierzać sprawiedliwość



Chyba nigdy z szwedami nie miałeś do czynienia... Co prawda teraz powstają jakieś ruchy w tą stronę ( przeciwko muslimom, w które co ciekawe angażują się chętnie nasi rodacy ), ale jeszcze dużo im brakuje. A jest ich tak mało ( ok. 9 mln ludzi ), że na dobrą sprawę 1 mln emigrantów jest w stanie ten kraj rozpieprzyć i wydymać do cna. Niestety, bo to bardzo porządny i spokojny kraj ( mimo wielu popieprzonych lewackich pomysłów ).

Guzik

2013-07-27, 20:05
motoguru, Zgodzę się z tobą w 100% jeśli chodzi o mentalność Szwedów. Mi właśnie chodziło mi o to, że prędzej oni sami coś z tym zrobią niż zrobi coś ich rząd. Chciałem ukazać w ten sposób bierność i idiotyzm rządzących.

ja...........ax

2013-07-27, 20:11
dobra przeleciałem sobie źródła i nie ma żadnego "sensownego" czyli statystyki policji czy czegoś w tym styl tabelkę ładniejszą ja potrafię zrobić w excelu, nie żebym nie uważał ze takie statystki nie mogą być prawdziwe albo prawdopodobne ale opierajmy się na rzeczywistych dokumentach bo inaczej to zwykły rasizm jest a jak wiemy rasizm jest dla czarnych

voidinfinity

2013-07-27, 20:13
Każda władza żyje w równoległej rzeczywistości przylegającej. Władza zrobi coś jeżeli zauważy dla siebie zagrożenie - w innym wypadku wal się obywatelu na ryj.

Tylko ruchy oddolne mają szansę coś zmienić.
Nie wierzycie? Zapytajcie tych co z wujkiem adim wzięli berlin :nazimaja:

Loaloa

2013-07-27, 20:30
Zapewne "zapomniałeś" dodać, że według szwedzkiego prawa gwałt jest wtedy, kiedy panna po stosunku stwierdza, że jej się nie podobało. Aby uniknąć zostania posądzonym o gwałt w tym kraju, należałoby przed kontaktem seksualnym sporządzić szczegółową umowę, najlepiej w obecności kilku prawników i dać do podpisania partnerce.