18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szwecja zyskuje tytuł światowej stolicy gwałtu

Guzik • 2013-07-27, 18:22
Szwecja zyskała tytuł światowej stolicy gwałtu. Zgadniecie kto im w tym pomógł? Oto link do artykułu Artykuł
Dla osób, które niekoniecznie mają ochotę zagłębiać się w obcojęzyczny artykuł mały skrót:
-Muzułmaniet stanowią 6% populacji Szwecji.
-Aż 77% gwałtów w tym kraju jest popełniana właśnie przez nich.
-Jedna na cztery Szwedki zostanie zgwałcona (ilość napaści seksualnych wzrasta o 500%).
-W lipcu poprzedniego roku z Sztokholmnie zgłaszano średnio 5 gwałtów DZIENNIE.

Tabelka (języka nie znam ale domyślam się, że chodzi o ilość gwałtów popełnionych w ciągu roku):

A w mediach cisza... zastanawiam się co oni będą musieli zrobić, żeby powstał jakikolwiek odzew ze strony władz. Chyba prędzej sami Szwedzi złapią za to, co będą mieli pod ręką i sami zaczną wymierzać sprawiedliwość (niesprawiedliwość również :mrgreen: )
Tłumaczenie własne na szybko, więc jeśli widzicie jakieś błędy albo chcielibyście coś dodać do tłumaczenia to dajcie znać.

Tapczan18

2013-07-28, 03:27
Kiedyś na mistrzostwach świata w piłce kopanej było promowane takie o to coś:

Gwałciciel wsadzi, ale ze ściągnięciem tego to już będzie miał problem :lol:

kapral

2013-07-28, 08:11
wczoraj się dowiedziałem że sadistic to portal roz-ryw-ko-wy, więc czemu to tutaj k***a jest?

Plecionkarz

2013-07-28, 09:20
Mnie zastanawia tylko jedno: jak się udało przekonać ludzi, że islamiści w Europie to dobrzy, bogobojni ludzie zasługujący na szacunek a islamiści w Arabii i Afryce to j***ni terroryści i zaraza na którą trzeba zrzucać bomby. Przecież to jest jeden ch*j, różni ich tylko miejsce pobytu a zachowanie dyktowane jest tylko aktualnymi możliwościami. Wszystko ma jakiś cel do którego osiągnięcia jest potrzebna aprobata społeczna.

depcio89

2013-07-28, 11:00
Informacje o populacji z wikipedi.
Nawet jezeli dane sa niedokladne to o ile mozna sie k***** pomylic?


rew123321

2013-07-28, 11:09
Guzik napisał/a:

Szwecja zyskała tytuł światowej stolicy gwałtu.


kraj stolicą.... :homer:

Rottensparrow

2013-07-28, 11:23
rew123321 napisał/a:


kraj stolicą.... :homer:



hahhaha co za tępak

Guzik

2013-07-28, 11:46
rew123321, na Twój post zareagowałem minutą ciszy...

kapral, temat wrzuciłem do działu "Absurdy życia codziennego" Ten dział jest chyba stworzony po to, żeby dostarczać tego typu informacje.

JestemLepszyOdCiebie

2013-07-28, 11:57
Ja się tylko zastanawiam czy dożyję tego dnia w którym normalni ludzie zrozumieją, że tego nie można traktować jako religię tylko jako organizację zbrodniczą nawołującą do nienawiści i przemocy i stawiać ją na równi z nazizmem i komunizmem.
Jedyne co potrafią to drzeć mordy o tolerancję a sami tej tolerancji nie potrafią okazać innym...pier...leni hipokryci!
Nie jestem jakimś katolickim ortodoksem, w kościele bywam sporadycznie ale powiem szczerze, że wolę mieszkać w kraju katolickim bo tutaj nikt mnie nie pobije za to, że zjadłem mięso w piątek, nie poszczę przed świętami i nikt mi za to nie zetnie głowy.

kubawislak

2014-01-03, 21:34
Policyjne statystyki nie pozostawiają złudzeń – najwięcej zgwałceń w Szwecji dokonują imigranci, zwłaszcza muzułmanie. Różnice cywilizacyjne są nie do pogodzenia, wbrew obietnicom lewicowych działaczy wspierających wielokulturowość i walczących z islamofobią.

Statystyki są alarmujące dla całej cywilizowanej Szwecji. Dane są jednoznaczne i trudne do przyjęcia przez poprawne politycznie społeczeństwo, media i polityków. W Szwecji dochodzi do 60 tysięcy zgwałceń rocznie, czyli 164 zgwałceń dziennie. Jest to 20 razy więcej, niż w innych krajach europejskich. Liczba zgwałceń wzrosła o 12 proc. w latach 2009 – 2010. Większość gwałcicieli to muzułmanie.

Rzecznik Praw Człowieka w Szwecji podaje, że w latach 1995-2006 liczba zgwałceń wzrosła o 377 proc, a w latach 1975-2007 o 300 proc. w miejscach publicznych. 82 proc. Szwedek boi się wychodzić z domu w godzinach wieczornych. Wszystko wskazuje na to, że jest to efekt wielkiej imigracji z państw muzułmańskich, której największe nasilenie obserwowano na Półwyspie Skandynawskim w latach 2004-2012.

Szwecja jest obecnie smutnym rekordzistą pod tym względem. Jest krajem z największym współczynnikiem zgwałceń w Europie, a na świecie plasuje się zaraz po antyrasistowskiej RPA. Szokującym jest wynik 57 ofiar na 100 000 mieszkańców. To prawie cztery razy więcej, niż we Włoszech, gdzie i tak wynik jest wysoki. W wyniku migracji z Afryki, poziom zgwałceń wzrósł tam do 15 ofiar na 100 000 mieszkańców. Według statystyk, 1 na 4 Szwedek zostanie zgwałcona. Imigranci stanowią około 90 proc. sprawców, z czego muzułmanie stanowią 77 proc.

Nie zdała egzaminu lewicowa polityka otwartości, tolerancji i wielokulturowości. Wybuchowa mieszanka cywilizowanych Szwedów i imigrantów z państw trzeciego świata doprowadziła do epidemii przemocy seksualnej. Wynika to między innymi z tego, że gesty wykonywane przez Szwedki w kontaktach z Afrykańczykami lub Afganami, w ich odczuciu są zwykłą uprzejmością a według imigrantów są zaproszeniem do kopulacji. W krajach muzułmańskich kobiety są postrzegane jako zwierzęta gospodarskie przeznaczone do pracy i seksu. Takie nawyki kulturowe i religijne nie zmieniają się wraz z przekroczeniem granicy. Latem roku 2012 w samym Sztokholmie dochodziło średnio do 5 zgwałceń dziennie. Jednym z najgłośniejszych przypadków takiej agresji był przypadek 27-letniej Elin Krantz. Lewicowa działaczka propagująca wielokulturowość i tolerancję dla imigrantów została w 2010 roku brutalnie zgwałcona i zamordowana przez imigranta z Etiopii.

Jedną czwartą mieszkańców stolicy Szwecji stanowią muzułmanie.

Źródł: wmeritum.pl

va...........ro

2014-01-03, 21:37
szwecja: pozostałe 23% gwałcicieli to murzyni.

BBeavis

2014-01-03, 21:51
Multikulti się zachciało, niech płaczą teraz. Szczęście dla nich takie, że SDL zyskuje coraz większe poparcie to może uda im się pozbyć tego brudu.

Akki11

2014-01-03, 21:54
To chyba rolnicy te statystyki robili, w miastach przecież ciężko o kozy :krejzi:
Ktoś im powinien wbić do głowy że nie są u siebie i powinni się zachowywać jakby byli u gości, to znaczy z kulturą i dostosowując się do gospodarza.

____

2014-01-03, 21:56
W Szwecji każdy przypadek przemocy seksualnej jest uważany za gwałt. - Kiedy kobieta idzie na policję i mówi, że mąż ją od roku prawie codziennie gwałci, policjant odnotuje ponad 300 gwałtów - mówi BBC szwedzka socjolożka. - A większości innych krajów będzie to jeden gwałt.

~DMT

2014-01-03, 22:00
Chyba trzeba będzie tam sobie zrobić wycieczkę....

Ptoon

2014-01-03, 22:27
Bzdura Elin Krantz żyje i jest użytkownikiem sadistic'a... Ma nawet swoje zdjęcie na awatarze! Świetna dupa *wink wink* :amused: