18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szwecja zyskuje tytuł światowej stolicy gwałtu

Guzik • 2013-07-27, 18:22
Szwecja zyskała tytuł światowej stolicy gwałtu. Zgadniecie kto im w tym pomógł? Oto link do artykułu Artykuł
Dla osób, które niekoniecznie mają ochotę zagłębiać się w obcojęzyczny artykuł mały skrót:
-Muzułmaniet stanowią 6% populacji Szwecji.
-Aż 77% gwałtów w tym kraju jest popełniana właśnie przez nich.
-Jedna na cztery Szwedki zostanie zgwałcona (ilość napaści seksualnych wzrasta o 500%).
-W lipcu poprzedniego roku z Sztokholmnie zgłaszano średnio 5 gwałtów DZIENNIE.

Tabelka (języka nie znam ale domyślam się, że chodzi o ilość gwałtów popełnionych w ciągu roku):

A w mediach cisza... zastanawiam się co oni będą musieli zrobić, żeby powstał jakikolwiek odzew ze strony władz. Chyba prędzej sami Szwedzi złapią za to, co będą mieli pod ręką i sami zaczną wymierzać sprawiedliwość (niesprawiedliwość również :mrgreen: )
Tłumaczenie własne na szybko, więc jeśli widzicie jakieś błędy albo chcielibyście coś dodać do tłumaczenia to dajcie znać.

bigosamigos77

2013-07-28, 00:22
Gdyby u nas jakiś brudas zgwałcił Polkę, to by cała populacja tych szmaciarzy miała wpie**ol. Szwedzi to po prostu p*zdeczki, dają sobie wchodzić na głowę, pozwalają aby gwałcili ich kobiety to jak ich inaczej nazwać? Ah wiem jak, tolerancyjni :D W dupę wsadzić tolerancyjność tym zwierzętom i odesłać do domków z gówna, najlepiej żeby zapie**alali na jakieś galerze bo szkoda paliwa dla nich. Można być tolerancyjnym dla ludzi cywilizowanych, a oni nimi nie są.

contowsky

2013-07-28, 00:23
niech dalej zapraszają do siebie pełno muzułmańskich zwierząt i otwierają wszystkie granice

Xeardo

2013-07-28, 00:31
Chcieli być otwarci na obcych to mają .

hohlik7

2013-07-28, 00:31
Dobrze ze nas Polakow jest w skandynawii co raz wiecej, bedzie mial kto im wpie**ol spuscic :D

Bapbapbap

2013-07-28, 00:33
Zacznę od tego że nie jestem obrońcą kozojebców.


Chciałbym napisać, aby wszelkie statystyki tego rodzaju z niewiadomego pochodzenia brać z pewnym dystansem. Moim zdaniem informacje z tej strony są tak wiarygodne jak wróżby cyganki - niby skąd oni są pewni co do słuszności swoich racji? Mają dostęp do policyjnych danych? Działają w tajnych służbach? A może wyliczyli wszystkie gwałty z kamer monitorujących miasto?

Równie dobrze może być z nami i niemcami - ktoś na niemieckiej stronce napisze, że w czerwcu liczba skradzionych aut wzrosła o 200 %, każdego dnia na granicy polsko-niemieckiej tworzą się korki podj***nych aut, które "pożyczyli sobie" polacy. Owszem, nasi rodacy lubią sobie pojeździć autami zachodniego sąsiada. Ale do czego zmierzam - takie statystyki są rażące, wbijają się w mózg człowieka. Jest to pewnego rodzaju lobby, którego padamy ofiarą - niemalże wszystkie komentarze są na tle nienawiści wobec kozojebców, i o to chodzi skrajnie prawicowym ugrupowaniom.

... I dobrze :mrgreen: , może w końcu europejczycy zaczną ich traktować, jak oni traktują nas w swoich lepiankach z gówna


PS. Zacznijcie samodzielnie myśleć :samobojstwo:

Nomercyy

2013-07-28, 00:37
W sumie to nie ukrywam że mam na to kompletnie wyj***ne.
Przez cały czas patrzono na Polskę jako obiekt zacofania i rasizmu, teraz macie k***y, przynajmniej nikt nie dobiera się do naszych pięknych Polek.

KMD

2013-07-28, 00:46
Zgwałciłbym sobie taką szwedkę.

quartz75

2013-07-28, 00:46
Ale po co? Jest modny temat i zasrańce z gilem w nosie będą to tłukli aż samo nie zdechnie. Już się zbroją, "ciapatych" będą z Polski wyganiać widelcem, bo mama zapomniała zabrać do umycia. Don Kichoty j***ne, jak nie rząd to ciapaty. Nie, nie bójmy się tego słowa - tym żyją ludzie ograniczeni umysłowo. To takie kibole internetowe a tu akurat szacunek do kiboli. Bo ci chociaż mogą zaj***ć w pysk, tu większość swojej "polskości" przejawia w durnych tekstach i mocniejszym wciskaniu Enter.
Nas w swoich lepiankach nie muszą traktować. Gdyby nas tam nie było. Macie podwójną moralność, jak sowieci byli w Afganie to zło. Jak hamerykanie są ze swoimi przydupasami to szerzenie prawdy i walka o lepszy świat. Niczym, ale to niczym się nie różnicie od chorągiewek za komuny, gdzie dobrze akurat wieje to tam idziecie.

Bodziosowy111

2013-07-28, 00:56
Tylko państwa z jajami... (a takich jest mało w Europie, bo przecież poprawnosć polityczne)
bedzie coś robiła z tymi zwierzętami...
Trzeba zabic w zarodku i już od początku im pokazac że w Europie nie mają czego szukać...
Dzikusy je**ne...

MonroeHutchen

2013-07-28, 00:57
KMD, myślę, że bezproblemowo możesz tam pojechać i jako imigrant to zrobić, jeszcze ci medal dadzą, w końcu tam jest lewicowe społeczeństwo, czyli najsłabsze z możliwych

Cahir091

2013-07-28, 01:04
quartz75 ale pie**olisz.

Rottensparrow

2013-07-28, 01:09
Najbardziej szkoda mi białych kobiet które są gwałcone przez tych brudasów. Pamiętam historie z USA z lat 20tych ubiegłego wieku w którym na wieść o gwałcie kobiety przez czarnych zebrało się około 10.000 osób i wyciągneło murzyna z więzienia i ucieli mu łeb za to :-)

To więc nie muzułmanie sie zmienili tylko my, że nie potrafimy takich akcji robić w dzisiejszych czasach a oni potrafią..

~Faper Noster

2013-07-28, 01:18
Przywdziewam turban i jadę do Szwecji :krejzi:

JaRusskij

2013-07-28, 02:11
Tabernak napisał/a:

W języku rosyjskim jest takie słowo którego bardzo mi w polskim brakuje - дотолераститься. Nasze "dotolerować się", tolerwać coś i dostawać z tego powodu po dupie.

I to słówko idealnie pasuje mi do treści tego posta. Mają tępe lewackie c**y za swoje! Niech wypinają więc dupy i czekają!

PS. Założę się, że większość z nas dożyje ogłoszenia kalifatu skandynawskiego.



Слушай, почитал я статью, и стало мне грустно. Что же бля делать? Я в панике, ебанный в рот. Я хочу четвертый рейх в Швеции, со всеми вытекающими последствиями.

PA...........SM

2013-07-28, 02:27
j***ć mi się chce :) pie**olę to, jadę do Szwecji na polowanie :)