18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szwecja w ogniu

ZiZU • 2013-05-24, 23:24


Reportaż z dnia wczorajszego, najgorszego pod względem zamieszek dla Sztokholmu.

Dzisiaj szmatogłowi wysypali się na ulicę już piątą noc z rzędu, policja zaczyna się bać, tak samo jak i całe społeczeństwo.
Ja tego k***a nie rozumiem, gdzie oni mają wojsko?!? Przecież jakby chcieli to mogliby to nawet podciągnąć pod zamach(jeśli się mylę, to niech mnie ktoś poprawi), cokolwiek żeby tylko uspokoić tą dzicz.
A Wy? Jakie macie pomysły?

brudny

2013-05-24, 23:27
hmm ja proponuję na początek dać im na ramię wstążkę z pół twu księżycem i zamknąć za murem

mo...........et

2013-05-24, 23:48
Zaprosić jeszcze więcej, dać pakiet socjalny żeby robić nie musieli, będą mieli jeszcze więcej czasu na szerzenie pokoju. Taka logika Europy.

ma...........er

2013-05-24, 23:49
tu mówi o młodych ludziach. Słyszałem jeszcze o nieeuropejskich rysach i nieetnicznych europejczykach. Każdy się tylko wystrzega powiedzieć IMIGRANT, MUZUŁMANIN bo to słowa klucze. Poprawność polityczna przekroczyła granice absurdu. Kto w przeprosił za to co zdarzyło się w Londynie? Czy jakiś tamtejszy przywódca duchowy się od tego odciął? Nie . Tamtejsza społeczność? Nie. Zrobił to k***a premier który jeszcze wspomniał o tym jak wiele zawdzięczają muzułmanom.
Dyskutować można z ludźmi, nie - zwierzętami. Kiedy pies jest wściekły i gryzie musisz przełamać się i strzelić mu w łeb mimo, że czasami szkoda ci psa

kontownik

2013-05-24, 23:50
ja proponuje wysiedlić tych wszystkich którzy są z krajów mocno muzułmańskich, tych których koran mówi o zabijaniu
mają swoje kraje więc niech wypie**alaja
bez nich gospodarka europy sie nie załamie

hamusq

2013-05-25, 00:11
Niech Tuszczenko zaproponuje wycieczke naszym kibolom... Kibole beda miec wakacje, a muslimy stula mordy ;)

Ja1948

2013-05-25, 00:14
Sami się o to prosili to mają swoje multikulti....
:roll:

ssiwy

2013-05-25, 00:22
ZiZU napisał/a:

(...) cokolwiek żeby tylko uspokoić tą dzicz.
A Wy? Jakie macie pomysły?



Wybić.

Bardziej humanitarnie-oblać tłuszczem świńskim i wywieźć w p*zdu.

_kwiatek_

2013-05-25, 00:36
trzeba jechać do Austrii i szukać charyzmatycznego bruneta z oryginalnym wąsem... dać mu trochę pogadać z narodem i sprawa sama się rozwiąże... indeed :)

sz...........an

2013-05-25, 01:22
Bo szwedy to c**y są.... mają karę za topienie polski :krejzi:

bravoteampolska

2013-05-25, 01:24
Dobrze im tak i niech cierpią . Przyjęli gówno pod swój dach to teraz niech się z nim męczą .

MasterMefisto

2013-05-25, 01:26
No k***a, ludzie, czy Wy nie widzicie do czego to zmierza ?

Według przepowiedni różnych speców, tudzież czarodzieji, którzy przepowiedzieli, że Polska będzie potęgą w XXI w. A wiecie dlaczego ?

Bo jesteśmy j***nymi rasistami i homofobami, i gdy już wielbiciele multikulti się tak rozplenią, że to właśnie tylko Polska zostanie na placu boju, i rozpie**oli w pył całą ciapatą europe !

k***a, żebym ja dożył tych czasów i dał rady trzymać broń w ręku

St...........el

2013-05-25, 01:29
tymczasem każdy szanujący się sadysta powinien wnosić o prawo do posiadania broni i przynajmniej kałacha (wprawdzie półautomat, ale słyszałem, że dla kolekcjonerów są i full auto pistolety maszynowe) na stanie. W razie zamieszek wiecie co z nimi zrobić ;)

kubczyk

2013-05-25, 01:30
Masowe bombardowania mięsem wieprzowym wszelkich muzłumańskich akcji protestacyjnych. A tak poważnie, ogłosić stan wojenny, puścić wojsko na ulice i eksterminować ile się tylko da.