18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szwecja w ogniu

ZiZU • 2013-05-24, 23:24


Reportaż z dnia wczorajszego, najgorszego pod względem zamieszek dla Sztokholmu.

Dzisiaj szmatogłowi wysypali się na ulicę już piątą noc z rzędu, policja zaczyna się bać, tak samo jak i całe społeczeństwo.
Ja tego k***a nie rozumiem, gdzie oni mają wojsko?!? Przecież jakby chcieli to mogliby to nawet podciągnąć pod zamach(jeśli się mylę, to niech mnie ktoś poprawi), cokolwiek żeby tylko uspokoić tą dzicz.
A Wy? Jakie macie pomysły?

St...........on

2013-05-25, 02:49
Ja mam tylko jeden pomysl > walić z ostrej..... tyle w temacie

cerastes

2013-05-25, 02:50
DUST DEVIL największy zwolennik UE nagle przeciwko Francji i UK gdzie podobno studiuje, teraz jak jest źle to się odwraca od wspaniałej Brukseli.. Poglądy trąbki powietrznej (dust devil) są tak zmienne jak wiatr, w którym kierunku wieje tam i on ze swoimi mądrościami.. jeszcze 4 miechy temu, to był wielki zwolennik multikulti engela-marka, bo to nowoczesność.. Żałosny gość. Właśnie tacy jak on doprowadzają społeczeństwa do ruiny, forsują głupie poglądy i kierunki myślenia.... a jak się system sypie to go nie ma, on już inaczej myśli..

tak się kończą nieodpowiedzialne pomysły lewicowych baranów

iron.the.great

2013-05-25, 03:14
Autor pyta o pomysły. Mi się wydaje, że należy pilnować własnego podwórka przede wszystkim i obserwować rozwój wydarzeń. Prawda jest taka, że pewne rzeczy w Europie będzie coraz ciężej cofnąć. Oglądamy sobie tu na sadolu filmiki z Syrii i śmiejemy się z okrzyków "Allah akbar" i jest fajnie jak "ciapate" się tłuką miedzy sobą. Prawda jest taka, że w Libii, Egipcie, Tunezji i wielu innych krajach arabskich w wyniku tzw arabskiej wiosny ludów (http://pl.wikipedia.org/wiki/Arabska_wiosna) doszło do przewrotów i zmian władzy. Cała Europa kibicowała tym zmianom. Ba w Libi nawet zbrojnie się do nich przyczyniła. Jakoś kurna nikt nie zauważył, że obaleni tam dyktatorzy trzymali tą swołocz za mordy. Oczywiście nie jestem zwolennikiem dyktatury, ale w wyniku tych przewrotów do władzy doszli przywódcy religijni, a prawo zostało podporządkowane prawu islamu czyli szariatowi. I powiem więcej. Saddam w Iraku też był lepszy od tego co dzieje się tam teraz. Trzeba zrozumieć, że Islam, to nie tylko poglądy i religia. Islam to odrębny, dobrze ukształtowany i zorganizowany ustrój polityczny. Do tego jest bardzo agresywny i ekspansywny. Islam nie toleruje wolności słowa i inności oraz odstępstw od przyjętej religii. Wracając do Syrii, to wydaje nam się, to bardzo odległe i nie realne na naszym podwórku. Gówno prawda. Wystarczy tylko poczekać i będziemy mieli Islamską wiosnę ludów w Europie. I o ile reżim w Syrii jest dobrze zorganizowany i pomimo licznych embarg i zakazów eksportu uzbrojenia dzielnie się broni o tyle w Europie nie jesteśmy ni jak przygotowani na wojnę domową. I tu zgadzam się z opinią, że Polska może wyjść obronną ręką z całego tego zamieszania. U nas nie będziemy mieć problemu z imigrantami tak długo jak będziemy mieć marny socjal i dużo mniejsze PKB niż na zachodzie. Problem emigrantów nam na razie nie grozi no chyba, że wszyscy Ci nasi rodacy, którzy wyjechali dzielnie na zachód postanowią stamtąd sp***alać przed pogromem w wykonaniu muzułmanów jaki sobie szykuje Europa Zachodnia. Swoją drogą nie mogę doczekać się powrotu tych wszystkich mądrych, którzy pie**olą na lewo i prawo jak to Polska jest be i jak im się tu krzywda działa, a w UK to mają życie i są bonzami i jak to na zachodzie jest fajnie, a Polsce cebulaki i katole.

socjalmmv

2013-05-25, 07:33
Panie i panowie szykuje się powtórka z historii. W przeciągu kilkunastu lat wojna jest nie unikniona.

Shaggy93

2013-05-25, 07:47
Dzions napisał/a:

No k***a, ludzie, czy Wy nie widzicie do czego to zmierza ?

Według przepowiedni różnych speców, tudzież czarodzieji, którzy przepowiedzieli, że Polska będzie potęgą w XXI w. A wiecie dlaczego ?

Bo jesteśmy j***nymi rasistami i homofobami, i gdy już wielbiciele multikulti się tak rozplenią, że to właśnie tylko Polska zostanie na placu boju, i rozpie**oli w pył całą ciapatą europe !

k***a, żebym ja dożył tych czasów i dał rady trzymać broń w ręku


poznamy sie w okopach widze :) ciekawy jestem jak wtedy zareagują polskie lemingi poprwne politycznie ?? czy się przeciwstawią bądź co bądź braciom (nam) czy będą strzelać do swoich ukochanych pedałów, muslimów, i innych degeneratów .... co ciekawe żydzi się nie lubią z muslimami ... czy to znaczy że będą z nami ?? sam nie wiem kogo bardziej trzeba się obawiać. skoro po dostawaniu w cipe założyli kraj to co będzie jak będą w zwycięskiej stronie ?? strach i ciary na plecach.

Morgennes

2013-05-25, 08:09
To było do przewidzenia że multikulti odbije się wszystkim ciężką czkawką.

Hedonic

2013-05-25, 08:36
Moim zdaniem tyłki ruszyć powinni Szwedzi z dziada pradziada i rozprawić się z gówniarzami. Sytuacja jest analogiczna do zamieszek w Londynie, tam rozróby też spowodowali imigranci niezasymilowani. Porządek na własną rękę zaczęła wprowadzać organizacja zrzeszająca osoby o antymuzułmańskich poglądach.

PogromcaDziewic

2013-05-25, 10:05
Dzions napisał/a:

No k***a, ludzie, czy Wy nie widzicie do czego to zmierza ?

Według przepowiedni różnych speców, tudzież czarodzieji, którzy przepowiedzieli, że Polska będzie potęgą w XXI w. A wiecie dlaczego ?

Bo jesteśmy j***nymi rasistami i homofobami, i gdy już wielbiciele multikulti się tak rozplenią, że to właśnie tylko Polska zostanie na placu boju, i rozpie**oli w pył całą ciapatą europe !

k***a, żebym ja dożył tych czasów i dał rady trzymać broń w ręku



Ciapatą, pod sztandarem pejsa.

S.W.A.T

2013-05-25, 10:31
Czekam aż powstanie jakaś nieislamska grupa terrorystyczna, która będzie wysadzać meczety itp.

pi...........ka

2013-05-25, 11:00
głupcy, szwedzi nic nie moga zrobic, myslicie ze tam nei ma ludzi którzy chcieli by zabic tych cwe*i? jak tylko podniosa reke na ciapatego to im dok***ia dożywocie albo dadza kare która zadłuzy rodzine na pokolenia k***a, oni nie maja wsparcia ze strony rządu, rząd ma na nich tak wyj***ne ze szok, niech sie motłoch bije my popijamy drogiego szampana, k***a nasz rzad tak samo by mial wyj***ne i ma. przypominam akcje z rumunami ktorzy dostali mieszkanie, a rodak ciezko pracujacy nigdy sobie na takei nie pozwoli. o to tu chodzi wiec rosja na pewno od tej strony jest zajebista, ze broni swojego, kraj i ojczyzna jest wartoscia nadrzedna i jak ktos powie cos zlego to wpie**ol i do gazu, lecz osobiscie wole k***a europejski styl zycia nie pie**olona swołocz rosyjka, bywalem na rosji na k***ach i po benzyne i wiem co to za patologia, jak nie masz hajsu to jestse nikim, dywersyfikacja spoleczenstwa ogromna, albo fest bogaty albo fest biedny i kraj rownie ma wyj***ne w ciebie bo zabiera ci wszystko, zarcie tak ch*jowe ze wolalbym gowno które da mi raka zjesc niz tamto co sprzedaja w sklepach, dlatego rosja tez nie jest zajebista, jest wrecz chuujowa poza tym wzgledem narodowosciowym.

4x4offroad

2013-05-25, 11:32
się porobi,w Szwecji jest bardzo wielu skinheadów,poczekajmy aż uderzą :D

LICH0

2013-05-25, 11:33
Zachciało się UE i integracji to maja teraz! (:

dz...........66

2013-05-25, 11:52
Czy oni w tej Szwecji nie mają karabinów?
50 żołnierzy, trochę amunicji i po sprawie. ciapaty to ciapaty co najwyżej rzuci kamieniem lub swoją 20 żoną.

kapral

2013-05-25, 12:22
Zapraszamy wszystkich brudasów.. ekhm muzułmanów do Polski!

Przygotowaliśmy dla was Pakiet Socjalny:



Aby wam pomóc, wyszkoliliśmy całą, można powiedzieć armię, przewodników:



Pracę i warunki mieszkalne godne niemieckich standardów:



zapraszamy!