18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szwecja w ogniu

ZiZU • 2013-05-24, 23:24


Reportaż z dnia wczorajszego, najgorszego pod względem zamieszek dla Sztokholmu.

Dzisiaj szmatogłowi wysypali się na ulicę już piątą noc z rzędu, policja zaczyna się bać, tak samo jak i całe społeczeństwo.
Ja tego k***a nie rozumiem, gdzie oni mają wojsko?!? Przecież jakby chcieli to mogliby to nawet podciągnąć pod zamach(jeśli się mylę, to niech mnie ktoś poprawi), cokolwiek żeby tylko uspokoić tą dzicz.
A Wy? Jakie macie pomysły?

Naster

2013-05-25, 12:25
Dzions napisał/a:

No k***a, ludzie, czy Wy nie widzicie do czego to zmierza ?

Według przepowiedni różnych speców, tudzież czarodzieji, którzy przepowiedzieli, że Polska będzie potęgą w XXI w. A wiecie dlaczego ?

Bo jesteśmy j***nymi rasistami i homofobami, i gdy już wielbiciele multikulti się tak rozplenią, że to właśnie tylko Polska zostanie na placu boju, i rozpie**oli w pył całą ciapatą europe !

k***a, żebym ja dożył tych czasów i dał rady trzymać broń w ręku




hehe, żebyśmy zostali potęgą to nie wojsko nie ludzi rządzących musielibyśmy zmienić ale mentalność. Jak na razie jesteśmy takimi samymi c**ami jak każdy inny europejski naród. Gazeta wyborcza, antifa, pedalstwo, cygaństwo to wszystko działa u nas w najlepsze, gdybyśmy byli naprawdę normalni żaden pedał by się nigdy nie przyznał do swojej orientacji. . A wasz rasizm objawia się tylko gadaniem w necie ;p A jeśli tym chcecie cokolwiek zmienić to pozdro.

Ciesin

2013-05-25, 12:58
Mam takie dziwne wrażenie, że za kilka lat my, Ruscy, Ukraińcy i Białorusini będziemy musieli przywrócić porządek w Europie.
A jak już Bałkany pozbędą się swoich ciapków, to wrócą wyprawy krzyżowe i kozojeby raz na zawsze zostaną wyplenione.

HariDee

2013-05-25, 13:28
Dzions napisał/a:

No k***a, ludzie, czy Wy nie widzicie do czego to zmierza ?

Według przepowiedni różnych speców, tudzież czarodzieji, którzy przepowiedzieli, że Polska będzie potęgą w XXI w. A wiecie dlaczego ?

Bo jesteśmy j***nymi rasistami i homofobami, i gdy już wielbiciele multikulti się tak rozplenią, że to właśnie tylko Polska zostanie na placu boju, i rozpie**oli w pył całą ciapatą europe !

k***a, żebym ja dożył tych czasów i dał rady trzymać broń w ręku



Co ty k***a pie**olisz idioto.. sam nic nie widzisz, masz klapki na oczach. Muzulmanskie scierwo juz w polsce jest i jakos nikt nic z tym nie robi, a kozojebcy nie przyjezdzaja masowo poniewaz nie maja dobrych zasilkow - tylko dlatego, ale juz i tak jest ich wystarczajaco duzy, otworz oczy kretynie i przestan pie**olic.

wiesiors4

2013-05-25, 14:05
gadom napisał/a:

Muzułmański ekstremizm - debilizm.
Żydowski syjonizm - debilizm.
Katolicki "katolizm" - debilizm.
Skrajne ruchy narodowościowe - debilizm.

Ktoś jeszcze widzi schemat?


Skrajne ruchy lewackie - debilizm
komunizm - debilizm

bulans

2013-05-25, 14:19
Kiedy odbywałem zasadniczą służbę wojskową w wieku dwudziestu lat, gdy po raz pierwszy dostałem broń do rąk, strzelałem do tarcz mówiąc sobie, że nigdy nie strzelę do człowieka. Modliłem się, żebym nie musiał nigdy bronić Ojczyzny przelewając krew agresorów. Teraz (po ośmiu latach) zupełnie inaczej na to patrzę. Jeżeli dojdzie do wojny z tymi pojebami to chcę aby jak najszybciej to nastąpiło. A czemu? Bo lata lecą a żołnierz im młodszy, tym sprawniejszy. Dzisiaj nie zawahałbym się odstrzelić kilku szmacianych łbów.

damx12

2013-05-25, 15:19
Nie dość, że k***y panoszą się nie po swoim kraju , to jeszcze rozrabiają

oc...........an

2013-05-25, 15:27
cerastes napisał/a:

DUST DEVIL największy zwolennik UE nagle przeciwko Francji i UK gdzie podobno studiuje, teraz jak jest źle to się odwraca od wspaniałej Brukseli.. Poglądy trąbki powietrznej (dust devil) są tak zmienne jak wiatr, w którym kierunku wieje tam i on ze swoimi mądrościami.. jeszcze 4 miechy temu, to był wielki zwolennik multikulti engela-marka, bo to nowoczesność.. Żałosny gość. Właśnie tacy jak on doprowadzają społeczeństwa do ruiny, forsują głupie poglądy i kierunki myślenia.... a jak się system sypie to go nie ma, on już inaczej myśli..

tak się kończą nieodpowiedzialne pomysły lewicowych baranów




Co ma wspólnego Unia Europejska do dwóch krajów w których ciapaci mają za dużo wolności? Radzę przemyśleć swoje argumenty bo coś ch*jowo ci wyszło. Owszem jestem za Unią, bo dzięki niej Polska się rozwija. Nigdy nie byłem zwolennikiem multi-kulti, tylko zjednoczenia narodów, z pewną autonomią. Masz już dupę osraną, że nie boję się napisać dobrze o komunie i EU? Jestem wielkim przeciwnikiem politycznej poprawności i multikulturalizmu na siłę (uważam, że jeśli wpuszcza się do kraju ludzi, którzy chcą pracować i lubią kraj który ich wpuścił, to multikulturalizm działa). Zauważ, że unia to nie tylko UK i Francja, a studiuję w Szkocji, która ma najmniej wspólnego z tym tyglem :P To nie Unia wprowadziła w tych krajach socjal i politykę poj***ną imigracyjną. Sami sobie dołek wykopali i do niego wpadają. Dupa cie już nie boli? Żal mi ciebie, widać, że frustrują ciebie ludzie, którzy mają inne poglądy i nie boją się ich wygłaszać.

Denisek

2013-05-25, 16:02
Dzions napisał/a:

No k***a, ludzie, czy Wy nie widzicie do czego to zmierza ?

Według przepowiedni różnych speców, tudzież czarodzieji, którzy przepowiedzieli, że Polska będzie potęgą w XXI w. A wiecie dlaczego ?

Bo jesteśmy j***nymi rasistami i homofobami, i gdy już wielbiciele multikulti się tak rozplenią, że to właśnie tylko Polska zostanie na placu boju, i rozpie**oli w pył całą ciapatą europe !

k***a, żebym ja dożył tych czasów i dał rady trzymać broń w ręku


Teli

2013-05-25, 21:42
@Dzions

idź się lecz człowieku

nie ważne czy to islamscy ekstremiści czy katoliccy czy jeszcze inni
fanatyzm w każdym wydaniu jest największą zarazą jaka trawi tą piękną planete

wiara w głupich wymyślonych bożków i zabijanie się wzajemnie w jego imię


Xan666

2013-05-26, 01:46
Szwecja to taka prawie Francja. Prędzej się poddadzą niż zaczną tępić ścierwo.

Hauer88

2013-05-26, 07:51
Szwedzcy nacjonaliści wzięli sprawy w swoje ręce:

Cytat:

Zamieszki w Sztokholmie, o których już pisaliśmy na portalu, rozlewają się na kolejne dzielnice. Imigranci podpalają kolejne samochody i niszczą witryny sklepowe. Szwedzcy nacjonaliści z Förbundet Nationell Ungdom, Svenskarnas parti i Svenska motståndsrörelsen ubiegłej nocy postanowili przejść do działania. Kilkuset z nich zaatakowało demolujący miasto tłum imigrantów. 20 nacjonalistów zostało aresztowanych, ale kilkudziesięciu nomadów zapamiętało, iż Szwecja należy do Szwedów. W internecie pojawiły się komentarze o „armii nazistów”. Lewicowi ekstremiści i ich nomadyczni przyjaciele prosili o ochronę policji, której funkcjonariuszy w ostatnich dniach atakowali kamieniami i koktajlami Mołotowa.

Nacjonaliści zapowiadają, iż także dzisiejszej nocy będą walczyć o Sztokholm.

Na podstawie: Realisten.se/Nationell.nu


http://www.nacjonalista.pl/2013/05/25/wystarczy-nacjonalisci-walcza-na-ulicach-z-imigrantami-w-sztokholmie/







bloodwar

2013-05-26, 07:56
Łysi debile o IQ ziemniaka liżący dupkę wujkowi Adolfowi vs szmatogłowi kozojebcy mentalnie będacy wciąż w rejonie Jesieni Średniowiecza - są siebie warci jak nikt inny!!!

Hauer88

2013-05-26, 08:03
bloodwar napisał/a:

Łysi debile o IQ ziemniaka liżący dupkę wujkowi Adolfowi vs szmatogłowi kozojebcy mentalnie będacy wciąż w rejonie Jesieni Średniowiecza - są siebie warci jak nikt inny!!!



Nacjonalizm to nie narodowy socjalizm więc winszuję nie tyle niewiedzę co rozpowszechnianie nieprawdy.

A tutaj dla ogółu jeszcze jeden artykuł:
http://www.autonom.pl/?p=5799

seattle

2013-05-26, 08:11
brawo!! jeśli obce ścierwo brudzi w moim ogródku wtedy robię co się da żeby je wyplenić, gońcie tych brudasów tam skąd ściera przywędrowały!!

AnteTheOne

2013-05-26, 14:39
Przeglądając odmęty internetu natrafiłem na taki news:

Cytat:

Zamieszki w Sztokholmie, o których już pisaliśmy na portalu, rozlewają się na kolejne dzielnice. Imigranci podpalają kolejne samochody i niszczą witryny sklepowe. Szwedzcy nacjonaliści z Förbundet Nationell Ungdom, Svenskarnas parti i Svenska motståndsrörelsen ubiegłej nocy postanowili przejść do działania. Kilkuset z nich zaatakowało demolujący miasto tłum imigrantów. 20 nacjonalistów zostało aresztowanych, ale kilkudziesięciu nomadów zapamiętało, iż Szwecja należy do Szwedów. W internecie pojawiły się komentarze o „armii nazistów”. Lewicowi ekstremiści i ich nomadyczni przyjaciele prosili o ochronę policji, której funkcjonariuszy w ostatnich dniach atakowali kamieniami i koktajlami Mołotowa.

Nacjonaliści zapowiadają, iż także dzisiejszej nocy będą walczyć o Sztokholm.

Na podstawie: Realisten.se/Nationell.nu




Poniżej przedstawię kilka zdjęć z sytuacji w Sztokholmie:











Dla chłopaków z prawicy piwko za akcję a nawet wódka :wodka:


STOP ISLAMIZACJI EUROPY !


Jak było to wyj***ć :-)


ŹRÓDŁO