18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szpilka dostaje w czambuł

MonroeHutchen • 2014-01-26, 05:40
Jak wyżej - Szpilka przegrywa pierwszą zawodową walkę z młodym, perspektywicznym zawodnikiem z Afryki


kaktuz

2014-01-26, 05:47
niestety ale wszystkie rundy dla Jennings'a

Ba...........co

2014-01-26, 05:50
Nauczy go to pokory, korpus ma słaby. Nie bez znaczenia są wizowe przeszkody i przerwa w treningach, co nie zmienia faktu, że prawilniak nigdy nie zdobędzie pasa, a szkoda.

gnat8

2014-01-26, 05:52
Murzyna dzis nie deportuja przynajmniej, na tydzien ma spokoj a potem znowu bawelna. Ja jebie ci czarni to maja ciezko.

vass

2014-01-26, 06:22
Może skończy się kozakowanie, a będzie więcej pokory i pracy. Na razie za wysokie progi.

Ezoteryk

2014-01-26, 06:55
Szacun dla Artiego ale najbardziej mnie rozwalało jak komentatorzy co chwilkę przypominali że Bryant na walkę z szpilką wziął urlop :D

GhostScarface

2014-01-26, 08:43
ciesze sie ze dostał w p*zde ,nauczy sie szanowac przeciwnikow ,tak na marginesie ktos powinien w wywiadzie sie go zapytac czy dalej chce napie**alac z Adamkiem czy Kliczko XD rozj***li by go jak gnój po polu,w boksie wpierw musisz umiec przyjmowac ciosy a pozniej oddawac ,a jak widać Szpila napie**ala mocno ale gongi przymuje jak Maryla Rodowicz(strzał i w deklu zamieszane)

walusss

2014-01-26, 08:58
który na tym ringu to szpilka?

limon

2014-01-26, 09:04
trzeba mu rozrysować co znaczy trzymać gardę...

kolo_ziom

2014-01-26, 09:06
k***a nareszcie pyskate, sepleniące, wielkie dziecko dostało w ryj :)

SKR

2014-01-26, 09:29
Jak czytam komentarze że to fantastyczny bokser bo ma serce do walki to dochodzę do wniosku że znam mnóstwo fantastycznych bokserów bo co drugi ziomuś z mojej dzielnicy ma serce do walki.
Kraków pozdrawia

!Timon

2014-01-26, 09:40
Obejrzałem komentarz PO walce i jestem solidnie zaskoczony. Przyjął porażkę na klatę i bez pajacowania powiedział, że jeszcze nie dojrzał do takich walk i musi wziąć się za siebie.
Pożyjemy, zobaczymy. Wielu zawodowych bokserów to kryminaliści.

mo...........et

2014-01-26, 10:15
Może Artur spokornieje, może spokornieją co niektórzy kibice, dziennikarze, skończy się robienie z niego wielkiej, nadziei polskiego boksu. Jakoś bardzo młody już nie jest, boksował na razie z kelnerami i przebrzmiałymi nazwiskami, jeśli chce coś w boksie osiągnąć to czas najwyższy zmądrzeć i pokornie wziąć się do ciężkiej pracy, czasu na wygłupy wystarczająco już zmarnował. Szkoda że sędzia przerwał, mógłby Artur przykuriwć solidne deski na przebudzenie ze snu o swej wielkości.

martinkane

2014-01-26, 10:17
Nie będę go wyzywał bo to nie przystoi. Nie odważyłbym się go obrażać oko w oko więc nie będę tego robił na forum jak jakiś gimnazjalista. Powiem tylko- cieszę się, że przegrał. Przez jego niesportowe zachowanie i elementarny brak wychowania było mi wstyd, że ten człowiek reprezentował mój kraj. Sprawiedliwości stało się zadość.

Re...........ms

2014-01-26, 10:23
Dobrze mu tak bo zamiast skupić się na treningach to robił dookoła siebie i swojej dupy show. Za wcześnie zaczął gwiazdorzyć i to będzie dla niego lekcja pokory.