18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szpilka dostaje w czambuł

MonroeHutchen • 2014-01-26, 05:40
Jak wyżej - Szpilka przegrywa pierwszą zawodową walkę z młodym, perspektywicznym zawodnikiem z Afryki


Lumpy1

2014-01-26, 12:53
2 walki wcześniej gościu ładnie sobie zrywa biceps :)
ładnie musiało zapiec gościa...
Szkoda bo liczyłem że wygra :)

606

2014-01-26, 13:00
Widzę, że dla niektórych bokser powinien skończyć minimum dwa kierunki studiów (najlepiej filozofię i polonistykę) i znać na pamięć kilka tysięcy książek, bo inaczej ni ch*ja walczyć nie potrafi.

Rozumiem, że jednego gimbozjeba z drugim boli, że łysy dresik robi karierę i zarabia kasę na laniu w ryj innych mu podobnych i trzeba się wyżalić w sieci, bo sami nigdy nic nie osiągniecie, ale ja pie**olę, trochę umiaru.

Szpilka jest patusem i bezmózgiem = idealnym bokserem na w miarę wysokim poziomie, tylko trener go musi naprostować i to wszystko. I tak walczył zdecydowanie lepiej niż kiedyś, jeszcze z 2 lata i będzie dobrze ogarnięty.

Hejt, że kelnerów oklepywał. No i? A co miał k***a mieć pierwszą walkę z Kliczkiem? W boksie wyrabia się renomę, inaczej nikt ważny nawet na ciebie nie spojrzy. Ale k***a widzę, że internetowi znawcy boksu dalej twardo obstają przy swoim. Przejechał się, wróci do kelnerów, nauczy się i w końcu się uda. To nie jest najman.

Że obraża innych bokserów? A mało takich? Wielcy bokserzy wiecznie kogoś k***a obrażali i niejeden się równocześnie na tym przejechał. Zwykła "zabawa" przed walką, rozregulowanie przeciwnika, szczekanie, ale dla j***nych gimbów to kolejny powód żeby sapać w necie, bo Szpilka obraża murzyna, to należy mu się przegrana. Potem wejdzie gimb i pisze dowcip o tym jak to murzyn bawełnę zbierał.

Jednego Szpilce zazdroszczę. Ma możliwość lania czarnych po ryju i jeszcze dają mu za to pieniądze. Ja dostałem tylko kuratora, trzeba było zostać sportowcem.

P.S. Gościowi powyżej, który obrażał Gołotę ch*j w ryj po same kule. Ty k***a sezonowy żałosny p*zdokleszczu j***ny.

Eliot Imperio

2014-01-26, 13:13
Pierwsza walka szpilki, której nie oglądałem. Mimo tego, że przegrał dalej w niego wierzę. Jennings ewidentnie poza jego zasięgiem, i jeżeli nie zacznie pracować nad obroną to jeszcze długo nie będzie w stanie go pokonać.
Tym bardziej nie rozumiem ludzi, którzy zamiast wspierać to po nim jadą... Szczęście w nieszczęściu że ma on dopiero 24 lata i do wieku w jakim jest teraz Adamek może być już bokserem pełną gębą. Szkoda, że przegrał bo teraz hejterki będą kłapać ryjem jeszcze bardziej.

Anus

2014-01-26, 13:55
:mrgreen:

na koniec dostał PROSTO w ryj

Mom and Death

2014-01-26, 14:01
co on się popłakał jak dostał w klatę ? :mrgreen:

tranzystor

2014-01-26, 14:04
Właśnie na to liczyłem, że BryLant Jennings obije tego przekozaczonego ćwoka.

Compatriot

2014-01-26, 14:06
606 napisał/a:

Widzę, że dla niektórych bokser powinien skończyć minimum dwa kierunki studiów (najlepiej filozofię i polonistykę) i znać na pamięć kilka tysięcy książek, bo inaczej ni ch*ja walczyć nie potrafi.

Rozumiem, że jednego gimbozjeba z drugim boli, że łysy dresik robi karierę i zarabia kasę na laniu w ryj innych mu podobnych i trzeba się wyżalić w sieci, bo sami nigdy nic nie osiągniecie, ale ja pie**olę, trochę umiaru.

Szpilka jest patusem i bezmózgiem = idealnym bokserem na w miarę wysokim poziomie, tylko trener go musi naprostować i to wszystko. I tak walczył zdecydowanie lepiej niż kiedyś, jeszcze z 2 lata i będzie dobrze ogarnięty.

Hejt, że kelnerów oklepywał. No i? A co miał k***a mieć pierwszą walkę z Kliczkiem? W boksie wyrabia się renomę, inaczej nikt ważny nawet na ciebie nie spojrzy. Ale k***a widzę, że internetowi znawcy boksu dalej twardo obstają przy swoim. Przejechał się, wróci do kelnerów, nauczy się i w końcu się uda. To nie jest najman.

Że obraża innych bokserów? A mało takich? Wielcy bokserzy wiecznie kogoś k***a obrażali i niejeden się równocześnie na tym przejechał. Zwykła "zabawa" przed walką, rozregulowanie przeciwnika, szczekanie, ale dla j***nych gimbów to kolejny powód żeby sapać w necie, bo Szpilka obraża murzyna, to należy mu się przegrana. Potem wejdzie gimb i pisze dowcip o tym jak to murzyn bawełnę zbierał.

Jednego Szpilce zazdroszczę. Ma możliwość lania czarnych po ryju i jeszcze dają mu za to pieniądze. Ja dostałem tylko kuratora, trzeba było zostać sportowcem.

P.S. Gościowi powyżej, który obrażał Gołotę ch*j w ryj po same kule. Ty k***a sezonowy żałosny p*zdokleszczu j***ny.




Dobre słowa, w boksie musi być prowokacja żeby było ostro. Jak myślicie ludzie(nie tylko polacy) bardziej oczekiwali walki Kliczki i Adamka, co przed walką nie padały żadne ostre słowa zero prowokacji ? Czy np walki takiego Tysona z Lewisem?

luxik1988

2014-01-26, 14:07
Brawo, k***a brawo. Wiedziałem po co wstaję o 3:50.

Po ch*j było kłapać dziobem i pie**olić, że zobaczycie w akcji przyszłego mistrza świata. Wszystko było wiadome już przed walką. Szpilka pie**olił, że liczy na nokaut i że Jennings jest sztywny. Szpilka był na tyle nieprzygotowany, że usiadł po strzale na wątrobę. Całą walkę pajacował, odsłaniał się i robił uniki i klincze. Jennings w swoim stylu przed walką wypowiadał się z szacunkiem do rywala. Szpilka po walce tradycyjnie w swoim stylu k***a, ch*j, k***a, ch*j i jestem wk***iony. Widziałem może trzy czyste ciosy Szpilki, które zrobiły jakiekolwiek wrażenie na Jenningsie.

Podsumowując: Szpilka nie dorósł jeszcze do walki na tym poziomie. Walka mogła się skończyć spokojnie w czwartej, piątej rundzie. Nie miał żadnego atutu. Może i ma trochę lepszą pracę nóg i jest bardziej wszechstronny, ale prawda jest taka, że oj***ł go bambus, który trenuje dopiero po pracy. Szpilka natomiast boksem zajmuje się zawodowo 7 dni w tygodni 24h na dobę, bo nie musi chodzić do pracy i tak naprawdę nic go nie ogranicza.

Jestem zdumiony postępami Jenningsa, wszak trenuje boks dopiero od 5 lat, a już jest w ścisłej czołówce rankingu wagi ciężkiej. Nie wierzcie w Szpilkę. To nie jest Gołota, ani Adamek. To jest napompowany przez media balon, który nigdy nie będzie w stanie wygrać walki z liczącym się przeciwnikiem, dopóki nie ogarnie swojej psychiki, nie uporządkuję swoich problemów, nie odetnie się od kumpli i nie zacznie w 100% poświęcać się treningom. Ta walka trafiła mu się jak ślepej kurze ziarno i Szpilka w żaden sposób nie wykorzystał tej szansy. Dziękuję za doczytanie do końca.

bimbastah

2014-01-26, 14:19
@606 Przestań smuty pie**olić...jakoś na innych pięściarzy (także Polskich) nie ma takiego bólu dupy (ofkozz zawsze znajdą się sapacze).

Najlepszy przykład którego nie trzeba szukać daleko - Gołota który także tytanem intelektu nie był a i miał sporo za uszami jednak był bardzo lubiany za swoją prostą bo prostą ale spoko osobowość. Czaisz teraz? bo prościej nie potrafię,specjalnie podkreśliłem żeby zakręciły ci sie trybiki.

Także skończ pie**olić - wszechobecna niechęć do tego kretyna nie wzięła się z nikąd.On jest nie tylko kurewsko tępy ale też co najważniejsze wzbudza zajebistą antypatię swoim sposobem bycia.

Kaledon150

2014-01-26, 14:49
Dobrze wytresowany.

adamsky88

2014-01-26, 15:01
SKR napisał/a:

Jak czytam komentarze że to fantastyczny bokser bo ma serce do walki to dochodzę do wniosku że znam mnóstwo fantastycznych bokserów bo co drugi ziomuś z mojej dzielnicy ma serce do walki.
Kraków pozdrawia


Ty to chyba znasz fantastycznych nożowników :amused:

Farley

2014-01-26, 15:26
prosto na bluzie, krzywo na ryju.

Pawulon89

2014-01-26, 15:46
walusss napisał/a:

który na tym ringu to szpilka?



A jak myślisz który przegrał ?

606

2014-01-26, 15:55
bimbastah napisał/a:

@606 Przestań smuty pie**olić...jakoś na innych pięściarzy (także Polskich) nie ma takiego bólu dupy (ofkozz zawsze znajdą się sapacze).

Najlepszy przykład którego nie trzeba szukać daleko - Gołota który także tytanem intelektu nie był a i miał sporo za uszami jednak był bardzo lubiany za swoją prostą bo prostą ale spoko osobowość. Czaisz teraz? bo prościej nie potrafię,specjalnie podkreśliłem żeby zakręciły ci sie trybiki.

Także skończ pie**olić - wszechobecna niechęć do tego kretyna nie wzięła się z nikąd.On jest nie tylko kurewsko tępy ale też co najważniejsze wzbudza zajebistą antypatię swoim sposobem bycia.



Przekreślasz typowi jakąś tam karierę, bo wzbudza antypatię? On ma wygrywać walki ty j***ny debilu, a nie być celebrytą jak Adamek. Zresztą jak było z Adamkiem jak walczył z Kliczką? "Oooo k***a, karzeł góral poleciał na kasę", a przecież taaaki uwielbiany był. Andrzeja na początku też wszyscy obrażali, że tępak, gadać nie potrafi, brzydki i zj***ny. Polski zj***ny internet obraża każdego jak leci. Nieważne czy wygrywa czy przegrywa.
A ten twój ból dupy rozkręcają niedojeby twojego pokroju, pie**olone gimby, którym nudzi się po lekcjach, a mama w domu siedzi to zwalić sobie nie mogą przy "Saszy Grej z memów".
Haye też jest skończonym sk***ysynem, a osiągnął dużo. Cassius Clay też był zarozumiałem ch*jem, który wiecznie poniżał i obrażał przeciwników. To, że ktoś jest pyskaty nie znaczy, że nie potrafi walczyć, a z twojej zj***nej wypowiedzi jasno wynika, że nielubiany = nic nie potrafi.
W internecie każdy z was jest przech*j i obraża jak leci. Ale osiągnąć 10% z tego co j***ny NAJMAN i tak nie dacie rady, także spoko.

QBAQ

2014-01-26, 17:03
BARDZO DOBRZE!! POKORY NIECH NABIERZE BURAK!!