18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szpilka dostaje w czambuł

MonroeHutchen • 2014-01-26, 05:40
Jak wyżej - Szpilka przegrywa pierwszą zawodową walkę z młodym, perspektywicznym zawodnikiem z Afryki


SharpSe

2014-01-26, 20:56
Przykro było patrzeć jak Szpila nie może rozerwać cholernie mocnej gardy Jenningsa. Artu miał i ma spore braki w obronie. Zbyt pewna siebie, za mało szacunku do rywala. Widać było, że odstaje kondycyjnie od mudzina. Być może za dużo fejsbuka a za mało solidnych treningów. Podobała mi się dzisiejsza wypowiedź Zimnocha. Zimna jak jego nazwisko i bardzo trafna. Kto siedzi w temacie ten wie. Artkowi oprócz zmiany trenera przyda się też dobry psycholog bo zadatki na mistrza ma niewątpliwie. Szkoda bo to mój "ziomal" ale odwaga to też usiąść na tyłku i posłuchać głosu innych. Jak zapisał kiedyś. J.W. Goethe.

cenius

2014-01-26, 21:22
Ktoś zna odpowiedz na pytanie dlaczego zawodowy sportowiec trenujący codziennie a w okresach przygotowawczych ze dwa razy dziennie, dbający o miche i stroniący od używek wygląda jak kierowca ciężarówki po 45 roku życia?

Bo to jak powinien wyglądac bokest pokazał czarny.

Eliot Imperio

2014-01-26, 21:27
gwindak napisał/a:

Przykro było patrzeć jak Szpila nie może rozerwać cholernie mocnej gardy Jenningsa. Artu miał i ma spore braki w obronie. Zbyt pewna siebie, za mało szacunku do rywala. Widać było, że odstaje kondycyjnie od mudzina. Być może za dużo fejsbuka a za mało solidnych treningów. Podobała mi się dzisiejsza wypowiedź Zimnocha. Zimna jak jego nazwisko i bardzo trafna. Kto siedzi w temacie ten wie. Artkowi oprócz zmiany trenera przyda się też dobry psycholog bo zadatki na mistrza ma niewątpliwie. Szkoda bo to mój "ziomal" ale odwaga to też usiąść na tyłku i posłuchać głosu innych. Jak zapisał kiedyś. J.W. Goethe.



Mógłbyś z łaski swojej wrzucić wywiad z Zimnochem? Przeszukałem całego jutubka i nie mogę znaleźć a ciekaw jestem tego co powiedział. Byłbym wdzięczny : )

nw4d

2014-01-26, 22:19
Parę słów o walce :trollencjusz:

Sprajt18

2014-01-26, 22:33
Łysy k***a cwaniak. Tak się kończy lekceważenie przeciwnika, może ciosy ma mocne ale gardy za ch*j nie potrafi trzymać

drzewko_banzai

2014-01-27, 03:58
Plecionkarz napisał/a:


Tak, w boksie zasługuje się na zwycięstwo poprzez szczekanie przed walką i mówienie dlaczego ja jestem ten dobry a ten drugi zły.

Też na początku odebrałem tego posta tj ty. Później jednak pomyślałem, że może autorowi chodziło o Jenningsa? bo chyba nie mówił o Szpilce?! który zasłużenie przegrał walkę.

Vegeta13

2014-01-27, 09:32
Stulic mordy gnoje. Swietnie sie rusza po ringu, fantastyczne uniki. Garde puscil po ciosie na watrobe, przyjrzyjcie sie jak juz ogladacie. Adamek? Co Adamek w wadze ciezkie pokazal? Z kim on wygral w tej wadze? Z NIKIM DOBRYM. Z Golota? To byla ustawka. To bylo wypromowanie go do wagi ciezkiej nic wiecej. Golota by go zmiotl jakby chcial sie dobrze przygotowac do walki. Oklepalby go tak jak to z nim zrobil Kliczko. A Szpila jest mlody i jeszcze pokaze wam co potrafi.

luxik1988

2014-01-27, 14:03
@ laska0520

Gnój, to możesz sobie k***a porozrzucać po polu. Fantastyczne uniki? Czy boks polega na robieniu uników? Masz napie**alać po pysku i położyć przeciwnika na deski lub zadać więcej ciosów niż Twój rywal. Adamek rozj***łby Szpilkę jak gnój po polu i taka jest prawda. Jeżeli walkę Adamek - Gołota traktowałeś poważnie, to Ci szczerze gratuluję. Adamek pokonał m. in. Chrisa Arreolę, będącego cały czas w czołówkach rankingu, przeboksował prawie całą walkę z Kliczką, a Szpilka opie**alał ryje kelnerów. Nawet Mike Mollo, który do wirtuozów boksu nie należy, położył Szpilkę - tak k***a, Twoją nadzieję polskiego boksu na deski, i to dwukrotnie. Jeżeli dalej myślisz, że Szpilka to przyszłość boksu, to mam pewność, że o boksie nic nie wiesz.
Jeszcze jedno: bilans walk Adamka mówi sam za siebie: 49-2. Pokaż mi drugiego polskiego boksera, który nabił taki ranking walcząc z mocnymi przeciwnikami. Porównywanie Szpilki do Adamka jest krótko mówiąc nie na miejscu.

Jestem wniebowzięty faktem, że doszło do tej walki i ktoś w końcu pokazał Szpilce jego miejsce w szeregu. Może wyciągnie z tego w końcu jakieś daleko idące wnioski.

grzech'u

2014-01-27, 15:58
laska0520 napisał/a:

Stulic mordy gnoje. Swietnie sie rusza po ringu, fantastyczne uniki. Garde puscil po ciosie na watrobe, przyjrzyjcie sie jak juz ogladacie. Adamek? Co Adamek w wadze ciezkie pokazal? Z kim on wygral w tej wadze? Z NIKIM DOBRYM. Z Golota? To byla ustawka. To bylo wypromowanie go do wagi ciezkiej nic wiecej. Golota by go zmiotl jakby chcial sie dobrze przygotowac do walki. Oklepalby go tak jak to z nim zrobil Kliczko. A Szpila jest mlody i jeszcze pokaze wam co potrafi.



Uwielbiam 22 letnich znawców ;) A jeszcze wypowiadanie się na temat Gołoty! Fuck Yeha! I love it!