18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szopka z antychrystem

pazuzu • 2021-12-23, 12:33
Na Kapitolu w Illinois co roku prezentowane są tradycyjne szopki bożonarodzeniowe ze Świętą Rodziną.
Tym razem kościół Satanic Temple zrobił szopkę z baphometem/szatanem/antychrystem
Szef tej organizacji powiedział "Naszym prawdziwym przesłaniem jest przywrócenie pluralizmu" - powiedział Greaves "Journal-Register". - "To nie znaczy, że ludzie o przeciwnych poglądach muszą być w konflikcie" - dodał."



cz...........ek

2021-12-23, 13:31
I bardzo k***a dobrze, rege satanas, ave satanas! Na pohybel dzieciojebcom i mącicielom w czarnych sukienkach!

dadar123

2021-12-23, 13:49
outline napisał/a:

Co za pojeby



Znasz ideę satanizmu? Jak nie znasz to dlaczegoś twierdzisz, że pojeby? W nagłówku masz odpowiedź o co biega - ""Naszym prawdziwym przesłaniem jest przywrócenie pluralizmu"

HejterSadola

2021-12-23, 13:49
Przydał by się tam jakiś Ahmed z detonatorem.

_R...........s_

2021-12-23, 13:50
No i bardzo k***a dobrze. Im więcej pojebów fanatyków chrześcijańskich, tym więcej będzie reakcji i sprzeciwu wyrażanego chociażby przez ten kościół szatana. Dlatego propsuje. Tym bardziej że ten kościół ani w żadne afery finansowe, ani pedofilskie nie jest uwikłany, ani tym bardziej nikt nie znajdywał masowych grobów dzieci pod ośrodkami tego kościoła.

Niech każdy sobie żyje jak chce, wierzy w co chce, ale niech nie wpie**ala się w cudze życie i jeśli zarabia na tym hajs, niech nie oczekuje zwolnień z podatków, tylko rozlicza się jak każda inna firma i będzie spokój. Nie widzę różnicy pomiędzy jakimś standuperem który dostarcza ludziom emocje i pozwala zapomnieć o świecie, od pana kapłana tej czy innej religii który robi dokładnie to samo, a czasem nawet i więcej obiecując wspaniałe życie po życiu jeśli tylko odda mu się swoje pieniążki.

Cytat:

Przydał by się tam jakiś Ahmed z detonatorem.


To się nazywa projekcie. Zawsze mnie to bawi, kiedy ktoś nie chce bawić się w te wasze religijne rzeczy, to część z was krzyczy PRZYDAŁBY SIĘ CIAPATY Z BOMBĄ, albo PRZYJDO CIAPACI TO ZOBACZYTA. Tak bardzo wam tęskno do terroru sprzed wieku, i do siłowego nawracania na waszą religię, że teraz chcecie by ciapaci wam w tym pomogli? Przykre.
A może by się przydało, żeby jeden nie wpie**alał się w życie drugiego i każdy sobie robił co chce w kwestiach wiary i praktyk.

mariusz3pl

2021-12-23, 14:08
Prowokacja błaznów aspołecznych. Najczęściej w demonstracjach widać brzydkie grube antify których nikt nie chce r*chać i w ramach zemsty odpie**alają takie właśnie akcje.

Krakus36

2021-12-23, 14:19
podlizują się szatanowi bo myślą że on będzie dla nich dobry xD ? no tak oczywiście... ale musza mieć miny po śmierci u bram szatana :D ja sam tam trafie pewnie za lenistwo itp xD

cz...........ek

2021-12-23, 14:44
mariusz3pl napisał/a:

Prowokacja błaznów aspołecznych. Najczęściej w demonstracjach widać brzydkie grube antify których nikt nie chce r*chać i w ramach zemsty odpie**alają takie właśnie akcje.


Przepraszam, ale czemu opisujesz procesje na Boże Ciało?

mariusz3pl

2021-12-23, 14:50
czarnybombelek napisał/a:

Przepraszam, ale czemu opisujesz procesje na Boże Ciało?



Różnica jest też taka że Ci od procesji nie odpie**alają szopek tym drugim. Lewary jak nie wsadzą gdzieś ryja to spać nie mogą.

pazuzu

2021-12-23, 16:08
Tylko i aż tyle



cz...........ek

2021-12-23, 16:15
mariusz3pl napisał/a:

Różnica jest też taka że Ci od procesji nie odpie**alają szopek tym drugim. Lewary jak nie wsadzą gdzieś ryja to spać nie mogą.


No nie wiem, a może - hipotetycznie - jestem satanistą i obraża mnie popie**alanie po ulicy śpiewając pieśni maryjne. W Polsce jest absurdalne, niezgodne z prawem do wolności słowa, prawo mówiące o "obrażanie uczuć religijnych". Tylko że to prawo dotyczy tylko wyimaginowanego obrażania uczuć jednej sekty, zwanej kościołem katolickim. Procesja w miejscach publicznych - wszystko git, wolność wyznania. Darcie Biblii na zamkniętej imprezie - hurr durr obrażają uczucia religijne ludzi, którzy nawet tam nie byli.

Akurat między prawakami, a lewakami różnica jest symboliczna - ten sam brak tolerancji, ten sam ból dupy i przeświadczenie o monopolu na prawdę, a Ty idealnie wpasowujesz się w podziały polityczne, które jedni i drudzy prowokują, aby czerpać korzyści z polityki i bycia u władzy. To, że sram na tą sektę pedofili i nygusów, nie czyni mnie lewakiem - tak się składa że Twoi idole z PiS to żadna prawica, są gospodarczo na lewo od Gomułki, tylko że powodują że zakrzewiono u Ciebie podział ludzi na lewaków i prawaków, dzięki któremu będą u władzy, mimo że mamy podatki jak w Skandynawii, a służbę zdrowia, edukację jak Rumunii. Jakże łatwo mają te k***y bez żadnych poglądów, żeby rządzić tak ogłupionym społeczeństwem.

Nie winię Cię, że nie rozumiesz po co ten happening w USA miał miejsce, ciężko mieć mózg prany od dziecka i rozumieć punkt widzenia innych ludzi.

Jak dla mnie możecie nawet dawać własne dzieci do r*chania księżom, tylko utrzymujcie sobie tą patologiczną ideologię za własne dobrowolne datki, tak jak to ma miejsce w Niemczech.

silwerbalk

2021-12-23, 16:46

Och wielka kometo pie**olnij w końcu w tą kulkę gliny i żwiru

JanJankowski

2021-12-23, 16:46
I się qrwy w piekle będą smażyć razem ze swoim antychrystem. Teraz tylko czekać muszą nic poza