18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szopka z antychrystem

pazuzu • 2021-12-23, 12:33
Na Kapitolu w Illinois co roku prezentowane są tradycyjne szopki bożonarodzeniowe ze Świętą Rodziną.
Tym razem kościół Satanic Temple zrobił szopkę z baphometem/szatanem/antychrystem
Szef tej organizacji powiedział "Naszym prawdziwym przesłaniem jest przywrócenie pluralizmu" - powiedział Greaves "Journal-Register". - "To nie znaczy, że ludzie o przeciwnych poglądach muszą być w konflikcie" - dodał."



Arathnmor

2021-12-23, 21:18
Odpierdzielenie szopki jak atencyjne k***y z różnych środowisk. W sumie gdyby nie było żydowskiego boga nie było by szejtana. Ludzie lubią sobie komplikować życie zbędnymi ceregielami dla wymyślonych przyjaciół. Zamiast patrzeć w przyszłość wiecznie tarzają się w urojonej przeszłości, dążąc ku utraconemu rajowi zamiast stworzyć sobie własny.

kamuha

2021-12-23, 23:35
_RottenFetus_ napisał/a:

PRZYJDO CIAPACI TO ZOBACZYTA. Tak bardzo wam tęskno do terroru sprzed wieku, i do siłowego nawracania na waszą religię, że teraz chcecie by ciapaci wam w tym pomogli? Przykre.
A może by się przydało, żeby jeden nie wpie**alał się w życie drugiego i każdy sobie robił co chce w kwestiach wiary i praktyk.



, Kolejny idealista bujający w oblokach.

tak jak nikt nie „wpie**ala sie „
Nikogo nie obchodzi to że w cos nie wierzysz. Zdecydowana Wiekszosc ludzi jest tak skonstruowana że wierzyc musi w cokolwiek. Ludzie nie potrafią żyć Bez swiadomosci że śmierc jest jedynie przystankiem , albo bez wyznaczania sobie dlugofalowych. elow. Doszukują się sil wyzszych i są podatni na wiarę, horoskopy, wrozki i wszelkiego rodzaju wierzenia.

Zrownywanie chrześcijaństwa ktore dopasowalo się do obecnie panującej kultury zachodniej z Islamem ktory zatrzymal się na 12 wiekujest zwyklym pie**oleniem.
Jeżeli nie widzisz roznicy pomiedzy nimi to tym gorzej.


Dla przykladu. Francja.
Jako spoleczenstwo przeszli transformację na laicyzm jakis czas temu. wystarczylo tyle czasu że w tej chwili nic ich juz nie lączy z ich katolicką przeszloscią. Pustą lukę szybko wykorzystali Islamisci.

Owa transformacja przebiega rowniez w innych krajach. Portugalia do niedawna przedstawiana jako wierzące spoleczenstwo juz jest juz na ukonczeniu. Jedynie stare babuszki mozna spotkac w kosciolach. U nas trn proces nadal trwa.

Było pole z ziemniaczkami ktore ktoś zaorał i pozostawił puste.

Idealistom takim jak ty wydaje się że takie poletko już zawsze pozostanie czyste i problemy już nie powrócą. Prawda jest taka że wystarczy stosunkowo niewielki okres aby w zaorane miejsce znowu bylo pelne. Puste pole zasiewa się nową uprawą (niekoniecznie wiarą), a jezeli tego nie zrobisz to samo zarośnie(ludzie sami znajdą sobie sposob na wiarę). Poza ziemniaczkami są rownież rosliny bardziej agresywne ktore potrafią zdominowac całą okolicę ktorych nikt nie zasiewa, chwasty same się rozsiewają.

Z czlowiekiem jest podobnie.

cz...........ek

2021-12-24, 00:42
wertuqq napisał/a:

Tak czytam te komentarze popierające tych satanistycznych popie**oleńców i widzę same p*zdy w rurkach bojące się wyjść po zmroku z domu. Dzisiaj na sadolowym forum popieracie szatana i plujecie na kościół, a jutro grzeczniutko podzielicie się opłatkiem z okazji przyjścia na świat Jezusa. Napisałbym, że mam większy szacunek do tych pojebów z USA niż do was, ale tego nie zrobię, bo jedni i drudzy, to fiuty i zakłamane c**y.


Rurkę to ty masz w dupie leszczu miękkim ch*jem robiony

mariusz3pl

2021-12-24, 01:24
czarnybombelek napisał/a:

No nie wiem, a może - hipotetycznie - jestem satanistą i obraża mnie popie**alanie po ulicy śpiewając pieśni maryjne. W Polsce jest absurdalne, niezgodne z prawem do wolności słowa, prawo mówiące o "obrażanie uczuć religijnych". Tylko że to prawo dotyczy tylko wyimaginowanego obrażania uczuć jednej sekty, zwanej kościołem katolickim. Procesja w miejscach publicznych - wszystko git, wolność wyznania. Darcie Biblii na zamkniętej imprezie - hurr durr obrażają uczucia religijne ludzi, którzy nawet tam nie byli.
Akurat między prawakami, a lewakami różnica jest symboliczna - ten sam brak tolerancji, ten sam ból dupy i przeświadczenie o monopolu na prawdę, a Ty idealnie wpasowujesz się w podziały polityczne, które jedni i drudzy prowokują, aby czerpać korzyści z polityki i bycia u władzy. To, że sram na tą sektę pedofili i nygusów, nie czyni mnie lewakiem - tak się składa że Twoi idole z PiS to żadna prawica, są gospodarczo na lewo od Gomułki, tylko że powodują że zakrzewiono u Ciebie podział ludzi na lewaków i prawaków, dzięki któremu będą u władzy, mimo że mamy podatki jak w Skandynawii, a służbę zdrowia, edukację jak Rumunii. Jakże łatwo mają te k***y bez żadnych poglądów, żeby rządzić tak ogłupionym społeczeństwem.
Nie winię Cię, że nie rozumiesz po co ten happening w USA miał miejsce, ciężko mieć mózg prany od dziecka i rozumieć punkt widzenia innych ludzi.
Jak dla mnie możecie nawet dawać własne dzieci do r*chania księżom, tylko utrzymujcie sobie tą patologiczną ideologię za własne dobrowolne datki, tak jak to ma miejsce w Niemczech.



I znowu się mylisz. Jestem osobą niewierzącą jednak uznaje że jesteśmy krajem w którym ok 70% jest katolików i szanuje tu się urodziłem taka jest kultura. Natomist do głowy bi mi nie przyszło robić jakąś kontr szopkę w imię czegokolwiek. Co do prania mózgu za stary już jestem widziałem chyba wszystkie ostatnie zmiany społeczno-gospodarcze. Wykształcenie mam, doświadczenie zawodowe też. pozdrawiam ;-)

Behemot

2021-12-24, 03:03
HejterSadola napisał/a:

Przydał by się tam jakiś Ahmed z detonatorem.



Twoja stara z pomidorową.

_RottenFetus_ napisał/a:

Co tak się wielu obsrało w komentarzach, jakby ktoś wam wypuścił "koleżanki" z lochu w piwnicy?
Nie wiem, czy to fronda, czy sadistic. Ktoś dostaje sraczki o taki w sumie nudny materiał, i wyzywa innych od żydowskich parchów, fanów GW i innego syfu, tylko dlatego że ten ktoś nie wierzy w stworzoną około 3-4 wieku religie z bliskiego wschodu.
Czill ludzie, święta przesilenia zimowego nadchodzą, dla wielu kultur od zawsze był to okres świętowania, pojednania, dla niektórych może i krócej bo przejęły go dopiero gdy siłą zaczęły zastępować inne kultury. Ale ch*j tam. Dzień coraz dłuższy, wiosna idzie, cieszcie się, a nie obsrywajcie się o takie w sumie to nic ciekawego. A jak wam nie pasuje życie w społeczeństwie gdzie ludzie samemu decydują w co wierzyć i jak to wyrażać, to bliski wschód was przyjmie z otwartymi ramionami.



Ziomek, bo te kundle inaczej nie umieją, po 2010 zrobił się tutaj taki k***idołek polityczny (a mówiłem ówczesnym moderom , żeby usuwali politykę i j***nych fanatyków bo będzie problem- to podeszli do tego jak Szwecja do ciapatych), a dziś te same kundle ,które wyzywają Cię od żydów, wierzą w żyda ukrzyżowanego i głosują na żydów do polskiego parlamentu.

plastic napisał/a:

wysrywy od pachołków z wyborczej. mówia o sobie ze sa ateistami - wsciekli bolszewiccy antyklerykalowie i biedni, pożyteczni idioci, którzy przez włąsne ułomności i niepowodzenia, przewrażliwienie, lub zwykłego pecha, hodują w sobie nienawiść do własnego otoczenia i przyłączą się do każdej akcji, aby na swoje otoczenia nasrać.
dziecinne piździki prowadzone przez cwane k***y. czasami nawet mi was żal. i te wasze naiwne myślenie, że jak już pomożecie cwanym k***om rozmontowywać moralne podstawy społeczeństwa, to będzie dla was lepiej. historia uczy, że zawsze zdychacie w męczarniach i ciągniecie za sobą rodziny, które pomagacie niszczyć.
no ale nic nie zrobisz, historia toczy się kołem, w każdej generacji są jednostki, którym emocje przesłaniają obraz tego jak są r*chani przez cwaniaków i można wydać milion książek opisujących ten powtarzający się cykl i tak nic to nie da.
ja wole żyć wśród baranów chrześcijańskich, niż wśród baranów bolszewickich, ale też musiałem do tego dorosnąć.



A ty ziomuś zluzuj dupę, bo najwięksi kolaboranci żydowscy to ci co wierzą w ukrzyżowanego żyda i wybierają żydów do sejmu ,panie szabesgoj , rób z logiki k***ę , a logika zrobi z ciebie k***ę. Jak nie umiesz rozpoznać ateistę od antyklerykała, to ci pomogę- w ch*ju mam twojego żydowskiego bożka tak samo jak wszystkie inne legendy stworzone przez człowieka na wzór kodeksu moralnego, aby można było zawładnąć tępymi masami i je podporządkować.

JadBoga napisał/a:

j***ć antifiarzy i resztę pedalstwa. Obyście wyzdychali na hiv jak najszybciej. Bez chrześcijaństwa nie byłoby satanizmu. Każdy pedofil to lewak, nawet Ci z KK.



To i księża, a ty k***a tam chodzisz na zchadzki w niedziele j***ny hipokryto, jesteś jeszcze gorszy od nich.

Wiewór

2021-12-24, 10:19
kamuha napisał/a:

, Kolejny idealista bujający w oblokach.
tak jak nikt nie „wpie**ala sie „
Nikogo nie obchodzi to że w cos nie wierzysz. Zdecydowana Wiekszosc ludzi jest tak skonstruowana że wierzyc musi w cokolwiek. Ludzie nie potrafią żyć Bez swiadomosci że śmierc jest jedynie przystankiem , albo bez wyznaczania sobie dlugofalowych. elow. Doszukują się sil wyzszych i są podatni na wiarę, horoskopy, wrozki i wszelkiego rodzaju wierzenia.
Zrownywanie chrześcijaństwa ktore dopasowalo się do obecnie panującej kultury zachodniej z Islamem ktory zatrzymal się na 12 wiekujest zwyklym pie**oleniem.
Jeżeli nie widzisz roznicy pomiedzy nimi to tym gorzej.
Dla przykladu. Francja.
Jako spoleczenstwo przeszli transformację na laicyzm jakis czas temu. wystarczylo tyle czasu że w tej chwili nic ich juz nie lączy z ich katolicką przeszloscią. Pustą lukę szybko wykorzystali Islamisci.
Owa transformacja przebiega rowniez w innych krajach. Portugalia do niedawna przedstawiana jako wierzące spoleczenstwo juz jest juz na ukonczeniu. Jedynie stare babuszki mozna spotkac w kosciolach. U nas trn proces nadal trwa.
Było pole z ziemniaczkami ktore ktoś zaorał i pozostawił puste.
Idealistom takim jak ty wydaje się że takie poletko już zawsze pozostanie czyste i problemy już nie powrócą. Prawda jest taka że wystarczy stosunkowo niewielki okres aby w zaorane miejsce znowu bylo pelne. Puste pole zasiewa się nową uprawą (niekoniecznie wiarą), a jezeli tego nie zrobisz to samo zarośnie(ludzie sami znajdą sobie sposob na wiarę). Poza ziemniaczkami są rownież rosliny bardziej agresywne ktore potrafią zdominowac całą okolicę ktorych nikt nie zasiewa, chwasty same się rozsiewają.
Z czlowiekiem jest podobnie.



Ludzie mogą żyć bez bogów. Wszyscy kapłani każdej religii o tym wiedzą dlatego w każdej religii tak ważne jest pranie mózgów dzieci od samego narodzenia. Widać to na przykładzie polskiego kalifatu. Bardzo dużo Polaków odchodzi od kościoła, przestaje brać śluby kościelne, nie chrzci dzieci, organizuje świeckie pogrzeby. W miastach to już jest w zasadzie norma.
Kościół katolicki obserwuje to z przerażeniem bo oznacza to spadek obrotów tego cyrku. Więc co robią? Daja naministra edukacji katoliba arcyinkwizytora który chce wprowadzić obowiązkowa religie w szkołach

Ludzie mogą żyć bez wymyślonych przyjaciół czego kolejnym przykładem jest Norwegia, Czechy, Francja, Chiny ludowe.
Co więcej należy zauważyć że wszystkie najbardziej rozwinięte kraje świata o najwyższym poziomie życia i bezpieczeństwa są ateistyczne.
Wszędzie gdzie jest powszechna wiara panuje bieda, bezprawie, korupcja i ogromna przestępczość. Np. Brazylia, Meksyk, Polska.
Nie pie**ol głupot że islam wszedł do Francji bo zabrakło katolicyzmu. Każdy normalny francuz ma wyj***ne na religię. Islam panuje wśród analfabetów, biedoty i imigrantów oraz ludzi nieporadnych życiowo i bez perspektyw. Czyli znajduje miejsce tam gdzie w każdym innym kraju wchodzi każda inna religia. Katolicyzm jest takim samym złem jak islam tylko kieruje swoje zło na inne elementy życia. Islamiści podkładają bomby a katolscy czarodzieje ewoluowali i żyją z okradnie biednych. Chociaż w zasadzie w islamie jest podobnie. Ich dostojnicy opływają w luksusach a byle debilowi każą się wysadzic w powietrze w imię boga kozojebcy. Religie to biznes do zarabiania kasy na głupich ludziach. Nie ma żadnego Boga i nigdy nie było.

Rozjebie

2021-12-24, 11:43
kamuha napisał/a:

, Nikogo nie obchodzi to że w cos nie wierzysz.



Ateista nie rozkrada publicznych pieniędzy, wiec jest różnica w szkodliwości miedzy wierzącym a niewierzącym. Ateiści mogą nie chcieć dalszego rozkradania i wyrażają sprzeciw

kamuha napisał/a:

Zdecydowana Wiekszosc ludzi jest tak skonstruowana że wierzyc musi w cokolwiek. Ludzie nie potrafią żyć Bez swiadomosci że śmierc jest jedynie przystankiem.



To wierz w siebie. A co po śmierci to NIKT tego nie wie, a już na pewno nie spaślak w sukience.
Ja osobiście myślę, ze pewnie cos innego niż przed narodzinami, bo przed urodzeniem żaden człowiek nie posiadał świadomości, po urodzeniu już ją masz. Świadomość mogła powstać wraz z wielkim wybuchem, jako osobliwy byt i jest wszechobecna we wszechświecie. Daje swoja "cząstkę" do każdego żyjącego, odpowiednio inteligentnego mózgu.

Ale na pewno nie każe dawać pieniędzy na tace co niedziele

kamuha napisał/a:

, Pustą lukę szybko wykorzystali Islamisci. .



Czy islamiści zmieniają prawo we Francji, która od 1905 roku jest laicka? Nie
Wystarczy by wojsko i policja pozostawały pod ateistycznymi rządami i żaden brudas ani katolicki żyd nie będzie wprowadzał prawa szariatu do laickiego Państwa

KFCnigget

2021-12-24, 12:22
Wiewór napisał/a:

Zalecam przed hejtem najpierw zapoznać się z satanizmem. Satanizm to przeciwieństwo chrześcijaństwa a nie czczenie zła.
Satanizm to oddanie czczi człowiekowi a nie bozi. Radość z życia a nie przepraszanie za bycie człowiekiem.
W przeciwieństwie do chrześcijaństwa krzywdzenie bezbronnych w satanizmie jest absolutnie zabronione. W satanizmie nie ma czegoś takiego że nagrzeszysz, wyspowiadasz się i jest gitara. Sataniści nie wybaczają odejścia od swoich zasad. Co najważniejsze brzydzą się pedofilia i nie kryją swoich wyznawców dewiantów.
To jest hedonistyczne podejście do życia z poszanowaniem innych ludzi.
Ich credo to traktuj ludzi tak jak traktują ciebie.
Tak naprawdę to złem jest chrześcijaństwo a sataniści to ci dobrzy.
Dlatego na przestrzeni wieków kosciol katolicki tak ich zwalczał i demonizowal. Kk wypracował stereotyp że sataniści jedzą koty i robią orgie na zarznietych dziewicach.



i do tego potrzebna Ci religia? żebyś zachowywał się jak należy? przynajmniej jeśli chodzi o początek Twojej wypowiedzi, bo dalej jest coś o tym że można wszystko blablabla czyli chciałbyś znieść wszystkie prawa? ktoś może Cię bezkarnie zabić i nie spotkają go żadne konsekwencje a on będzie spokojny bo już mu nie będziesz w stanie odpłacić... i jeszcze pie**olisz że się wyspowiada ze wszystkiego i będzie spoko... tylko dla kogo? dla ofiary? jego rodziny? czy tylko on dostaniesz placebo w postaci "nic się nie stało"? dlatego to Was uważam za furtkę do wszystkiego najgorszego od czego podobno tak bardzo chcecie się odciąć :) w normalnym społeczeństwie panują obyczaje, nie bronię żadnej wiary, z każdej można zaczerpnąć coś dobrego, a sam mam proste zasady nie rób drugiemu co Tobie niemiłe, każdy powinien być niezależny i szanować wolność swoją jak i cudzą :) a szatan a zło wcielone to mogą być dwie różne osoby o czym dobrze wiem :) zło wcielone chce dla Ciebie jak najgorzej, a sataniści jak mówiłeś wierzą w oko za oko :)

_R...........s_

2021-12-24, 14:13
plastic napisał/a:

niesamowicie rozwiązałeś tą zagadkę..



Tak k***a bardzo są mi obojętne te mitologie, to całe udawanie szczęścia, uśmiechów i tak dalej związane ze świętami. Jest na całym świecie kolejny okres ładnie nazywany po angielsku festive season, okres świąteczny. Więc jak świętowali nasi przodkowie tysiące lat temu, tak i ja cieszę się z przesilenia, odpoczynku i tyle. A że pewne religie chcą sobie to przywłaszczyć i ignorować historie, fakty i zdrowy rozsądek, to już ich problem.

W zasadzie to nawet nie wiem o co się obsrałeś. Poza emocjami i płaczem argumentów słabo. No i jęki, że mam w stopce to co mam. Może wiesz, lub też nie, ale pisałem nawet ja o tym wcześniej, świętowanie w okresie przesilenia ma bardzo długą historię, dłuższą niż chrześcijaństwo, i świętowały w tym okresie kultury kompletnie nieznające nawet judaizmu z którego jak wiemy wywodzi się chrześcijaństwo. Jest to taki uniwersalny okres.

Mógłbym ci coś niemiłego napisać, ale widzę szczególnie po ostatnim akapicie, że po prostu masz chyba ciężko ostatnio, bo i wplotło się bardzo dużo tematów o których nikt tu nie mówił. Strasznie zaciąga w nim agendą znaną z jednej ze stacji telewizyjnej. Może święta pora spędzić z rodziną, albo bliskimi, a bez telewizora, poprawi ci się, i nerwy będą mniejsze. No chyba że lubisz żyć w strachu pompowanym przez pewne środowiska, i stale czuć się ofiarą, do czego przekonują te środowiska, czyli być ogólnie delikatnym płatkiem śniegu.

:roll:

@kamuha

Cytat:

Zdecydowana Wiekszosc ludzi jest..


Ale nie wiem co to ma wspólnego z moim komentarzem. Czy gdzieś ludziom zakazuje wierzyć, albo nazywam wiarę w niewidzialnych ludzików schizofrenią? Nie. Każdy niech sobie żyje jak chce. Jedni uważają że jak ubiorą sukienkę i ogolą wąsa to są kobietami, inni że jakieś duszki w nich mieszkają, etc, każdy ma prawo do własnej opinii i własnego życia. Czy to popieram, czy uważam za dobre, to już jest kwestia mojej opinii do której też mam prawo, ale nikogo nie zmuszam do życia tak jak ja chce.

Cytat:

Zrownywanie chrześcijaństwa


Problem nie jest ani wyłącznie w chrześcijaństwie ani islamie, tylko w samych zorganizowanych religiach, szczególnie tych centralnie sterowanych przez kapłanów czy samozwańczych proroków. Taki sam problem jest w komunizmie centralnie sterowanym jak i w autorytarnych reżimach. Jeśli zmanipulowani ludzie wierzą w to co głosi "centrala" i są gotowi za to umierać, to nie jest to ani dobre ani zdrowe. A tak jak i islam jak i inne religie, wszystko da się ucywilizować, ubrać w piękne słowa, w piękne obrządki w charytatywne akcje na pokaz, wszystko by zdobyć więcej wyznawców. Dopóki wyznawcy tej czy innej religii są w miarę racjonalni i sami walczą z patologiami i fanatyzmem we własnych środowiskach to jest ok, ale jak pokazuje temat chociażby wykorzystywania dzieci, to w kościele w polsce to takich odruchów nie ma.

Poza tym, jest tyle pięknych wspaniałych rzeczy w które możesz wierzyć, i nie potrzebujesz do tego żadnego kapłana, szczególnie takiego który pracuje w organizacji znanej z przeróżnych skandali. Kto ci broni być swoim własnym bogiem, kapłanem, czy przewodnikiem po świecie mistycyzmu i duchowości? Jeśli się boisz,samodzielności to już jesteś niewolnikiem.

Cytat:

wystarczylo tyle czasu że w tej chwili nic ich juz nie lączy z ich katolicką przeszloscią.

No racja, czyli Czechów też zalewa islam. A nie czekaj. A Tadeusz Kościuszko też jest zły, bo on też wieszał biskupów. W sumie to patrząc na naszą przeszłość to z kościołem zbyt dobrze nie było. W sumie to straszenie islamem który ma wypełnić pustkę po chrześcijaństwie pewne ułomne jednostki straszą od dekad, a dalej efektów nie widać. Jakby nie masowy napływ migrantów, to by islam tam powoli szedł w ślady chrześcijaństwa i też by znikał. A w krajach gdzie tych kolorowych kolegów nie pojawiło się za dużo, a chrześcijaństwa też coraz mniej, wciąż islamistów nie ma. Przypadek?

Cytat:

Było pole z ziemniaczkami ktore ktoś zaorał i pozostawił puste.


No właśnie nie. Wg mnie całe to chrześcijaństwo jest raczej jak ściek którym się zalewa pole by nic innego nie rosło, niż jakieś rośliny. Tyle masz przeróżnych wierzeń, mitologii kultów, chociażby u nas oraz popularniejsze wierzenia słowiańskie, które przez dekady był piętnowane i wyniszczane przez fanów jednej słusznej religii z bliskiego wschodu.

Widać to też po młodych polakach, i ogólnie młodych ludziach, że stare religie nie mają im nic do zaoferowania, i pora żeby dołączyły do wierzeń starożytnych egipcjan czy greków. To już nie średniowiecze że wmawianiem strachu można utrzymać przy sobie wiernych.
Najlepsze jest to, że wieki mijają, a fani tego kultu jedynej słusznej religii ciągle stosują taktykę straszenia. Najpierw młodzi zaczęli śmiać się z diabełków, więc trzeba było znaleźć nowego wroga w propagandzie, więc padło na LGBT, ale młodzi też widzą że gejozom nie da się zarazić, więc zostaje straszenie islamem, ale młodzi też na te straszki się śmieją. W końcu jak ktoś od ponad dekady obiecuje że islam przejmie europę w ciągu 2-3 lat, a ciapaki w większości wolą się bawić i korzystać z życia zamiast się wysadzać w tłumie w imie ich jedynej słusznej religii, no to słabo.
Zamiast przekonywać młodych dobrymi wzorcami, pozytywnymi zachowaniami, przekonywać do siebie ludzi tym, że u was jest dobrze, to ciągle próbujecie innym przekazywać swój strach i paranoje, Tak nie zdobędziecie więcej wyznawców. Są pozytywne grupy kościelne które tak próbują działać, ale wiecznie one są zakrzykiwane przez jakichś fanatyków którzy gotowi dzieci wysyłać na wojnę niczym w krucjatach dziecięcych, byleby zadowolić głosy w głowach. No i promowanie pozytywnych zachowań oznaczałoby rozliczenie siebie samych i władz kościoła, szczególnie w PL, a czy na to są szanse? Ryba psuje się od głowy.

Keczup12

2021-12-24, 14:36
Większości z nich to zakopleksione grubasy. Zapewne wsparcie znajdują także w innych patologiach społecznych typu LGBT, Eko czy wege.

AmonG

2021-12-24, 16:17
Chyba nie widzicie kłamstwa i obłudy kościoła katolickiego. Rydzyk pie**oli o skromności, a sam podciera dupę banknotami. Tylko każą się modlić, bo inaczej Bóg nie wpuści do Nieba, wszystko jest grzechem, a ci co z kościółka wyjdą zaraz plują na siebie jadem. Katolicy są hipokrytami jakich mało! Hejt na inne wyznania jest ogromny, a powiedz tylko że nie wierzysz w Boga to k***a wmawiają ci, że Jezusek się gniewa! Można tak wymieniać bez końca. Już od dawna pie**olę tę szopkę, nikt nie ma prawa mnie ograniczać jakąś wiarą. Uważacie satanistów za pojebów, a spójrzcie na swoje czyny, gorliwi katolicy.

Behemot

2021-12-25, 00:00
AmonG napisał/a:

Chyba nie widzicie kłamstwa i obłudy kościoła katolickiego. Rydzyk pie**oli o skromności, a sam podciera dupę banknotami. Tylko każą się modlić, bo inaczej Bóg nie wpuści do Nieba, wszystko jest grzechem, a ci co z kościółka wyjdą zaraz plują na siebie jadem. Katolicy są hipokrytami jakich mało! Hejt na inne wyznania jest ogromny, a powiedz tylko że nie wierzysz w Boga to k***a wmawiają ci, że Jezusek się gniewa! Można tak wymieniać bez końca. Już od dawna pie**olę tę szopkę, nikt nie ma prawa mnie ograniczać jakąś wiarą. Uważacie satanistów za pojebów, a spójrzcie na swoje czyny, gorliwi katolicy.



Ziomek widzą, i tu jest problem. Polaków tak popie**oliło, że potrafią się pożreć o poglady polityczne z rodziną i wigilie spędzą oddzielnie (jedna z tradycji, moim zdaniem najważniejszych - bo nawet nie chodzi o koncept religijny, ale o moc jednania zwaśnionych członków rodziny- to właśnie wigilia była tym symbolicznym "zawieszeniem broni", "lub" aktem zakończenia wojny") Jest tak samo w każdej dziedzinie- Polak jedzie do końca, chociaż wie ,że srogo się myli, ale duma, j***na napompowana duma i j***ne ego go zaślepia i brnie w zaparte. Jeśli młodzi tego nie zakończą- nie znajdą złotego srodka w komunikacji, którym jest empatia, zrozumienie , pokora i chęć naprawienia krzywdy to już teraz śmiało mogę powiedzieć że nie ma dla Polaków przyszłości, tak jak przy rozbiorach wcielani do przeciwnych armii omal nie wytępiliśmy własnego narodu.

Wiewór

2021-12-25, 10:41
KFCnigget napisał/a:

i do tego potrzebna Ci religia? żebyś zachowywał się jak należy? przynajmniej jeśli chodzi o początek Twojej wypowiedzi, bo dalej jest coś o tym że można wszystko blablabla czyli chciałbyś znieść wszystkie prawa? ktoś może Cię bezkarnie zabić i nie spotkają go żadne konsekwencje a on będzie spokojny bo już mu nie będziesz w stanie odpłacić... i jeszcze pie**olisz że się wyspowiada ze wszystkiego i będzie spoko... tylko dla kogo? dla ofiary? jego rodziny? czy tylko on dostaniesz placebo w postaci "nic się nie stało"? dlatego to Was uważam za furtkę do wszystkiego najgorszego od czego podobno tak bardzo chcecie się odciąć w normalnym społeczeństwie panują obyczaje, nie bronię żadnej wiary, z każdej można zaczerpnąć coś dobrego, a sam mam proste zasady nie rób drugiemu co Tobie niemiłe, każdy powinien być niezależny i szanować wolność swoją jak i cudzą a szatan a zło wcielone to mogą być dwie różne osoby o czym dobrze wiem zło wcielone chce dla Ciebie jak najgorzej, a sataniści jak mówiłeś wierzą w oko za oko



Ja mam wyj***ne na wszystkie religie. Jestem antyteistą. Więc zły adresat.

cormax19000

2022-11-11, 20:19
Szatan ? Bój ? Jezus ? Żadnego nie widziałem nawet po pijaku ale ufo tak. Bóg nie jest odpowiedzią na wszystko ! Prawdy się dowiemy kiedy ludzie zmądrzeją oni na to czekają bo z debilami nie będą rozmawiać bo ich zaraz bogami nazwą i nowa biblie napiszą na tok toka filmiki nagraja