18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szopka z antychrystem

pazuzu • 2021-12-23, 12:33
Na Kapitolu w Illinois co roku prezentowane są tradycyjne szopki bożonarodzeniowe ze Świętą Rodziną.
Tym razem kościół Satanic Temple zrobił szopkę z baphometem/szatanem/antychrystem
Szef tej organizacji powiedział "Naszym prawdziwym przesłaniem jest przywrócenie pluralizmu" - powiedział Greaves "Journal-Register". - "To nie znaczy, że ludzie o przeciwnych poglądach muszą być w konflikcie" - dodał."



Rozjebie

2021-12-23, 16:49
Niech tylko nie okradają skarbu państwa tak jak katolickie żydostwo

wilkoala

2021-12-23, 16:57
Dla wszystkich tych którzy poczuli się obrażeni tym hepeningiem, polecam zapoznać się z tym filmem.
A potem stanąć z boku i zastanowić się bez niepotrzebnych emocji.



RoboCat

2021-12-23, 17:01
czarnybombelek napisał/a:

No nie wiem, a może - hipotetycznie - jestem satanistą i obraża mnie popie**alanie po ulicy śpiewając pieśni maryjne.


ty to jakas popie**olka jestes a nie satanista, naczytal sie jakiegos gowna.

p.s. nie mieszajcie gwalcicieli w sukienkach z wiara i Bogiem bo to dwie rozne rzeczy. A lucyfer jak i "lucyferianie" dzialaja zawsze w ten sam sposob, pod przykrywka rzeczy dobrych wprowadzaja swoj syf (tak twierdze ze batmany z kosciolow to tez lucyferianie).


wertuqq

2021-12-23, 17:02
Tak czytam te komentarze popierające tych satanistycznych popie**oleńców i widzę same p*zdy w rurkach bojące się wyjść po zmroku z domu. Dzisiaj na sadolowym forum popieracie szatana i plujecie na kościół, a jutro grzeczniutko podzielicie się opłatkiem z okazji przyjścia na świat Jezusa. Napisałbym, że mam większy szacunek do tych pojebów z USA niż do was, ale tego nie zrobię, bo jedni i drudzy, to fiuty i zakłamane c**y.

DariuszKalafior

2021-12-23, 17:53
E wy tam na górze , satanisci ahhahah , jestescie brudasami , nie umiecie czerpać przyjemnosci z zycia , jestescie inni , nie odajdujecie sie w spoleczenstwie tak jak LGBT i teraz tez wam zaczyna odpie**alac ? u nas nie macie szans , ani lgbt ani wy

Wepss

2021-12-23, 18:11
I bardzo dobrze. Fakt, trzeba być idiotą, żeby wierzyć w pana z brodą w niebie, niemniej Szatan był znacznie porządniejszym gościem od Boga.

plastic

2021-12-23, 18:19
wysrywy od pachołków z wyborczej. mówia o sobie ze sa ateistami - wsciekli bolszewiccy antyklerykalowie i biedni, pożyteczni idioci, którzy przez włąsne ułomności i niepowodzenia, przewrażliwienie, lub zwykłego pecha, hodują w sobie nienawiść do własnego otoczenia i przyłączą się do każdej akcji, aby na swoje otoczenia nasrać.

dziecinne piździki prowadzone przez cwane k***y. czasami nawet mi was żal. i te wasze naiwne myślenie, że jak już pomożecie cwanym k***om rozmontowywać moralne podstawy społeczeństwa, to będzie dla was lepiej. historia uczy, że zawsze zdychacie w męczarniach i ciągniecie za sobą rodziny, które pomagacie niszczyć.

no ale nic nie zrobisz, historia toczy się kołem, w każdej generacji są jednostki, którym emocje przesłaniają obraz tego jak są r*chani przez cwaniaków i można wydać milion książek opisujących ten powtarzający się cykl i tak nic to nie da.

ja wole żyć wśród baranów chrześcijańskich, niż wśród baranów bolszewickich, ale też musiałem do tego dorosnąć.

Rozjebie

2021-12-23, 18:59
plastic napisał/a:

ja wole żyć wśród baranów chrześcijańskich, niż wśród baranów bolszewickich,.



Nie siej zamętu, żydowski brudasie
Tylko prawica, ale bez żydowskiej komuny księży rujnującej skarb państwa

_R...........s_

2021-12-23, 19:12
Co tak się wielu obsrało w komentarzach, jakby ktoś wam wypuścił "koleżanki" z lochu w piwnicy?

Nie wiem, czy to fronda, czy sadistic. Ktoś dostaje sraczki o taki w sumie nudny materiał, i wyzywa innych od żydowskich parchów, fanów GW i innego syfu, tylko dlatego że ten ktoś nie wierzy w stworzoną około 3-4 wieku religie z bliskiego wschodu.

Czill ludzie, święta przesilenia zimowego nadchodzą, dla wielu kultur od zawsze był to okres świętowania, pojednania, dla niektórych może i krócej bo przejęły go dopiero gdy siłą zaczęły zastępować inne kultury. Ale ch*j tam. Dzień coraz dłuższy, wiosna idzie, cieszcie się, a nie obsrywajcie się o takie w sumie to nic ciekawego. A jak wam nie pasuje życie w społeczeństwie gdzie ludzie samemu decydują w co wierzyć i jak to wyrażać, to bliski wschód was przyjmie z otwartymi ramionami.

Kenstap

2021-12-23, 20:59
Administratorzy sadictic ? :mrgreen:

plastic

2021-12-23, 20:59
_RottenFetus_ napisał/a:

Co tak się wielu obsrało w komentarzach, jakby ktoś wam wypuścił "koleżanki" z lochu w piwnicy?
Nie wiem, czy to fronda, czy sadistic. Ktoś dostaje sraczki o taki w sumie nudny materiał, i wyzywa innych od żydowskich parchów, fanów GW i innego syfu, tylko dlatego że ten ktoś nie wierzy w stworzoną około 3-4 wieku religie z bliskiego wschodu.
Czill ludzie, święta przesilenia zimowego nadchodzą, dla wielu kultur od zawsze był to okres świętowania, pojednania, dla niektórych może i krócej bo przejęły go dopiero gdy siłą zaczęły zastępować inne kultury. Ale ch*j tam. Dzień coraz dłuższy, wiosna idzie, cieszcie się, a nie obsrywajcie się o takie w sumie to nic ciekawego. A jak wam nie pasuje życie w społeczeństwie gdzie ludzie samemu decydują w co wierzyć i jak to wyrażać, to bliski wschód was przyjmie z otwartymi ramionami.



niesamowicie rozwiązałeś tą zagadkę. w prosty sposób wyjaśniłeś nam, że nie ma sie o co kłócić, a do kłótni zaliczyłeś każdy niewygodny fakt, który ktoś podkreśla, ku twojemu niezadowoleniu.
a ty się interesujesz tematem, palisz głupa, czy tak tylko sobie piszesz? powołujesz sie na święta bożego narodzenia, a w stopce "Boże chroń mnie przed katolikami." niezły fikołek, pasujesz do ekipy.
jeżeli ktoś wpisuje się w stu procentach w retorykę danej grupy, która ma jasne cele polityczne i socjotechniczne to dlaczego niby miałbym go z tą grupą nie utożsamiać??

takie konta jak pazuzu, wiewor, justynka wpisują się w pełni, wystarczy poczytać czym srają na okrągło: antyklerykalizm, polaczki to/polaczki tamto, obrona agendy covidowej, ostracyzm wobec jakichkolwiek przejawów idei narodowej/patriotycznej, obrona tvn'u, j***nie pisu, i tak dalej i tak dalej. chętni do obsrania swojego kraju przy każdej okazji - wypisz, wymaluj wyborcza i satelity.

nie ma najmniejszego powodu, żebym nie nazywał tych rzeczy po imieniu, zwłaszcza, że idą święta, trzeba głośno mówić prawdę :-)

RR...........Rs

2021-12-23, 21:02
czarnybombelek napisał/a:

I bardzo k***a dobrze, rege satanas, ave satanas! Na pohybel dzieciojebcom i mącicielom w czarnych sukienkach!



Ja tam wolę dudeism, ale generalnie popieram, nasze wyznania zgadzają się w najważniejszych kwestiach.


KFCnigget

2021-12-23, 21:10
Wepss napisał/a:

I bardzo dobrze. Fakt, trzeba być idiotą, żeby wierzyć w pana z brodą w niebie, niemniej Szatan był znacznie porządniejszym gościem od Boga.



a to czemu? jakiś przykład? czy tylko tak mówisz bo ci się opłaca? zapomniałeś o tym co trawi ten świat? wiesz że tych problemów nie było i nie ma w raju? wyznawcy twojego szatana je stworzyli a teraz jeszcze pasożytują na chrześcijaństwie i jego ideałach XD ch*j WAM W KAŻDY OTWÓR

Wiewór

2021-12-23, 21:12
Zalecam przed hejtem najpierw zapoznać się z satanizmem. Satanizm to przeciwieństwo chrześcijaństwa a nie czczenie zła.
Satanizm to oddanie czczi człowiekowi a nie bozi. Radość z życia a nie przepraszanie za bycie człowiekiem.
W przeciwieństwie do chrześcijaństwa krzywdzenie bezbronnych w satanizmie jest absolutnie zabronione. W satanizmie nie ma czegoś takiego że nagrzeszysz, wyspowiadasz się i jest gitara. Sataniści nie wybaczają odejścia od swoich zasad. Co najważniejsze brzydzą się pedofilia i nie kryją swoich wyznawców dewiantów.
To jest hedonistyczne podejście do życia z poszanowaniem innych ludzi.
Ich credo to traktuj ludzi tak jak traktują ciebie.

Tak naprawdę to złem jest chrześcijaństwo a sataniści to ci dobrzy.
Dlatego na przestrzeni wieków kosciol katolicki tak ich zwalczał i demonizowal. Kk wypracował stereotyp że sataniści jedzą koty i robią orgie na zarznietych dziewicach.

Sawix

2021-12-23, 21:17
Jestem osobą świecką ale to co widzę np. na takich filmikach przeraża mnie , przeraża mnie jacy ludzie są podatni na takie wpajanie bzdur jakim są wszelakie religie świata , bóstwa , życie w niebiosach po śmierci itd.