18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szczurołap

chiefo • 2013-01-02, 13:09















Efekt moich połowów - koty były zbyt leniwe tylko czekały na gotowe... Wszystkie złapałem własnoręcznie (tylko rękawice ochronne na takie połowy zakładam) i ukatrupiłem, notabene te największe to twarde czaszki miały.

ChEsTeR93

2013-01-02, 18:00
Kupujcie Piwa w Sklepach z piwami regionalnymi a nie w marketach piwa z proszku ,do czego to doszło że nawet na piwie robią nas w ch*uja dziękuje dobranoc .

kaarakann

2013-01-02, 19:22
a za perełke masz piwo , jakbyście mieszkali na wschodzie to tylko perła wchodzi w gre pozdro dla kumatych

LaTos

2013-01-02, 19:28
Ostatnio idzie dostać 'dobre piwa' nawet w marketach. Mówię tutaj o trunkach produkcji Fortuny, Witnicy, Ciechana etc. I chwała za to.

chiefo

2013-01-02, 20:51
Zdjęcia są z ubiegłej wiosny, od tamtej pory nie bardzo mam co łapać nie wprowadzają się do obory dziadygi. Ktoś pytał jak wyglądają połowy; zazwyczaj ktoś mi pomaga drzwi się przymyka innych dróg ucieczki z obory nie ma - szczury robią sobie tunele i gniazda w suchym gnoju rozkopuje się to widłami jak coś wyskoczy to ja chaps miażdżę mu czaszkę i odrzucam truchło jak się trafi to wyskakują po kilka i muszę je bardzo szybko eksterminować bywało że w ciągu 15 sekund to 5-6 sztuk traci życie. Kot na ostatnim zdjęciu to kotka Fiona jest kotna dlatego taka gruba. Część faktycznie została zjedzona przez moje koty reszta użyźniła glebę i nie są takie strasznie leniwe ta siwa w lecie bardzo dużo dzikich chomików przynosi.
Szczury hodowlane też lubię te były zwykłymi szkodnikami.

John Deere

2013-01-02, 21:21
U mnie kot jak złapie szczura i go zje to później kilka dni zamulony chodzi, podobno że w ich głowach jakaś trucizna, tak mi babka gadała.

Hermiona

2013-01-02, 22:20
Fajne koty.

!Timon

2013-01-02, 22:22
@John Deere

Nie w głowach, a w ogonach i nie tyle trucizna co podobnież tam odkłada się dużo toksyn które zjedzą. Kiedyś wieść gminna niosła, że ogony szczurze zawierają strychninę ;)

Fugo

2013-01-02, 22:53
Teraz już wiem kto te 2 węże z zoo zapierniczył wydało się to karma dla nich Stawiam piwo nie cierpię szczurów :)

bakun93

2013-01-02, 23:36
Na pierwszym zdjęciu wyglądasz jak nasz słynny hodowca drobiu pan Józek :D

kenizeg

2013-01-03, 05:49
super! spróbuj nagrać jak je łapiesz

ChomikAdrian

2013-01-03, 14:52
Ja piehdole, co za bieda - szczury, wiocha, tani sikacz Perła...
ch*jolandia kuhwa.

Miranda

2013-01-03, 17:59
Echhh... szkoda, że nie można dozować ilości piw, bo dałabym ci jeszcze z trzy. Oprócz fajnej wstawki jeszcze zabicie tych rudych kanałowych kurew, których nienawidzę, za cudowne ścierściuchy, które kocham i za perłę ;)